Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata :)']A do Ustronia?
przy okazji mam pytanie... Bardzo podstawowe zresztą :)
Mam w tej chwili 13 lat, skończyłam 4 lutego tego roku. W jakiej grupie na młodym powinnam występować? Bo ten nowy regulamin jest jakiś nieczytelny :/[/quote]
Możesz startować w grupie młodszej do końca tego roku:):)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wczorajszym :klacz:

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie Ustronia.
Zgłosiłam się już, pieniążki wysłałam, a nawet nie wiem kto sędziuje, bo na stronie oddziału (Bielsko Biała) nic nie pisze :shake:

Jak mam sie dowiedzieć jaki sędzia będzie na MP?
Zadzwonić do oddziału?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Necia']Wyniki z niedzieli grupa młodsza:
1. Ola z borzojem + zw. dnia
2.????????????( nie pamiętam:cool1:)
3. Kasia z goldenem
4. Patrycja z shih-tzu ( ja)



Gratulacje wszystkim :smilecol::laola:[/quote]
Gratulacje dla Kasi i Patrycji!!!
A macie fotki (z niedzieli)?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Wiem,niestety się nie spotkamy :( No ale cóż, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci [B]POWODZENIA ;) [/B]

Pozdr,
Martyna[/quote]

Juz po wystawie :(
Mimo dlugiej drogi mamy CACa & Res.CACIBa

I gratulacje za Leszno :)

Link to comment
Share on other sites

Siemka:multi:
Dopiero zaczełam swoja karierę w MP ;) Pisze ponieważ na wystawie w Lesznie poznałam ,,Necię'' i ona powiedziała że jest na tym forum i mam pytanie czemu nikt nie napisał o wynikach grupy starszej w MP to troszkę przykre :-( ale mówi sie trudno mam jeszcze jedno pytanko kto bedzie na wystawie w Kaliszu :p :p :p :p :p :p :p :p :p Może napiszę o najważniejszym mam na imię basia mam 16 lat i 12 psów na razie:eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sungari']Siemka:multi:
Dopiero zaczełam swoja karierę w MP ;) Pisze ponieważ na wystawie w Lesznie poznałam ,,Necię'' i ona powiedziała że jest na tym forum i mam pytanie czemu nikt nie napisał o wynikach grupy starszej w MP to troszkę przykre :-( ale mówi sie trudno mam jeszcze jedno pytanko kto bedzie na wystawie w Kaliszu :p :p :p :p :p :p :p :p :p Może napiszę o najważniejszym mam na imię basia mam 16 lat i 12 psów na razie:eviltong: :eviltong:[/quote]starsza grupe wygrała dziewczynka z wilczażem (chyba).Moje gratulacji!!!:loveu::loveu::loveu:Reszty wyników niestety nie znam:shake: Necia miała mały wypadek przy ringu:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Sungari']Siemka:multi:
Dopiero zaczełam swoja karierę w MP ;) Pisze ponieważ na wystawie w Lesznie poznałam ,,Necię'' i ona powiedziała że jest na tym forum i mam pytanie czemu nikt nie napisał o wynikach grupy starszej w MP to troszkę przykre :-( ale mówi sie trudno mam jeszcze jedno pytanko kto bedzie na wystawie w Kaliszu :p :p :p :p :p :p :p :p :p Może napiszę o najważniejszym mam na imię basia mam 16 lat i 12 psów na razie:eviltong: :eviltong:[/quote]

Kaliszu ja będę ale jeszcze psy wystawiam, poza tym na młodego nic nie mam wiec czas pokaże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sungari']Siemka:multi:
Dopiero zaczełam swoja karierę w MP ;) Pisze ponieważ na wystawie w Lesznie poznałam ,,Necię'' i ona powiedziała że jest na tym forum i mam pytanie czemu nikt nie napisał o wynikach grupy starszej w MP to troszkę przykre :-( ale mówi sie trudno mam jeszcze jedno pytanko kto bedzie na wystawie w Kaliszu :p :p :p :p :p :p :p :p :p Może napiszę o najważniejszym mam na imię basia mam 16 lat i 12 psów na razie:eviltong: :eviltong:[/quote]
cześć tu Necia ( Patrycja od Shih-tzu). Gratulacje wygranej w grupie starszej i życzę dalszych sukcesów. Do Kalisza i do Szczecina ja niee jadę.Pozdrowienia i buziaki:loveu:



P.S. Dziękuje za gratulacje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']starsza grupe wygrała dziewczynka z wilczażem (chyba).Moje gratulacji!!!:loveu::loveu::loveu:Reszty wyników niestety nie znam:shake: Necia miała mały wypadek przy ringu:-([/quote]
Co sie stalo :(?

Czy ktos reprezentuje Polske w Zagrzebiu na JH?

Link to comment
Share on other sites

No fajne ze jakaś Polska osoba reprezentuja nas w Chorwacji :)
Ja miałam jechać ale coż wchodząc w dorosłe życie trzeba podejmować czasem trudne decyzje i tak niestety podjęłam decyzje o opuszczeniu Euro Show z powodu ciągłe nauki ;/ Ale mam nadzieje ze chociaż do Sztokholmu pojade :)
W Szczecinie bede na CACIB'ie w Sobote w niedziele przyjade tylko na Finały wystawic gdyż bede na Krajówce III :)
Nie wiem czy gdziekolwiek zdąze na MP ale to akurat traktuje już jako zabawe !!!! Pozostawiłam Pole do Popisu Młodszym :)
Jedzie Ktoś na CACIB Rostock i CACIB Lipsk ?? Miło by było sie spotkać z kimś znajomym :D:D

Link to comment
Share on other sites

:cool3: [quote name='Dog Handler']No fajne ze jakaś Polska osoba reprezentuja nas w Chorwacji :)
Ja miałam jechać ale coż wchodząc w dorosłe życie trzeba podejmować czasem trudne decyzje i tak niestety podjęłam decyzje o opuszczeniu Euro Show z powodu ciągłe nauki ;/ Ale mam nadzieje ze chociaż do Sztokholmu pojade :)
W Szczecinie bede na CACIB'ie w Sobote w niedziele przyjade tylko na Finały wystawic gdyż bede na Krajówce III :)
Nie wiem czy gdziekolwiek zdąze na MP ale to akurat traktuje już jako zabawe !!!! Pozostawiłam Pole do Popisu Młodszym :)
Jedzie Ktoś na CACIB Rostock i CACIB Lipsk ?? Miło by było sie spotkać z kimś znajomym :D:D[/quote]
ale dalej nie wiem KTO reprezentuje :razz:

z identycznego powodu i ja zrezygnowalam z Zadaru... a na wszelkie zaganiczne CACIBy pisze sie od przyszlego roku :D I juz nie gadaj ze dajesz pole do popisu mlodszym, bo staruchy i tak zawsze beda wygrywac :diabloti: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...