Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aga przeciez dalam i wlasnie wykorzystuje ja Rafał ;)...no wiec Florko trzeba sie bedzie w tym roku za niego zabrac zeby w 2008 bylo tak jak my JH chcemy a nie tak jak jacys tam sedziowie, ktorzy nie maja wgladu miedzy nas i nie wiedza jak to jest nie wymyslali jakichs glupot bo tak im sie wydaje patrzac z boku na konkurs:/...my musimy ustalac reguly bedac doswiadczeni w bledach regulaminu i w tym czego w nim, regulaminie brakuje!!!...Flashka co ty na to ze zawojujemy z zg??...ja tam juz moge:P juz 4 lata jestem sama czlonkiem wiec i prawa wyborcze tez juz mam:P...ty przewodniczaca komisji ds. JH ja zastepca...jeszcze kogos sie znajdzie...co ty na to?!? hehehe :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiesto_kennel']aga przeciez dalam i wlasnie wykorzystuje ja Rafał ;)...no wiec Florko trzeba sie bedzie w tym roku za niego zabrac zeby w 2008 bylo tak jak my JH chcemy a nie tak jak jacys tam sedziowie, ktorzy nie maja wgladu miedzy nas i nie wiedza jak to jest nie wymyslali jakichs glupot bo tak im sie wydaje patrzac z boku na konkurs:/...my musimy ustalac reguly bedac doswiadczeni w bledach regulaminu i w tym czego w nim, regulaminie brakuje!!!...Flashka co ty na to ze zawojujemy z zg??...ja tam juz moge:P juz 4 lata jestem sama czlonkiem wiec i prawa wyborcze tez juz mam:P...ty przewodniczaca komisji ds. JH ja zastepca...jeszcze kogos sie znajdzie...co ty na to?!? hehehe :lol:[/quote]


Zgadzam się z Toba w 100%! Jest tragedia jak wprowadzili ten nowy regulamin! Widzaiłm co się działo w Bydgoszczy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='palma']A można gdzieś poczytać ten nowy regulamin?!?[/quote]
Jak byk pisze na głównej stronie ZKwP :eviltong:
[URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

a co do poznania to nie chce byc nie mila ale co za znawca w konkursie i regulaminowych sprawach JH jest z p.Opara:/...nie uwazam go za naj w tych sprawach...zreszta ktos to zauwazyl ze to0 malzenstwo mnie nie lubi a teraz juz tago nie bede ukrywac ze z wzajemnoscia:/...moze nie nielubie ale nie przepadam...obojetnosc:/...i uwazam ze taka osoba nie powinna sie zajmowac JH...predzej bym chciala p.Witkowską albo p.Supronowicz choc wiem ze ta druga jest za bardzo zajeta zeby az tak sie poswiecic naszym sprawom. p.Pyrchala tez zawsze z zaangazowaniem podchodzila do sedziowania JH i wspominam ja bardzo milo mimo ze chyba nawet ani jednego konkursu u niej nie wygralam ale to nie w tym rzecz u kogo zw. a u kogo nie!!!!chodzi o podejscie do konkursu i kontakt z JH...normalna rozmowa a nie patrzenie na nas jak na gowniarzy nie majacych zielonego pojecia o zyciu i wystawach...jak to czasem sie dzieje...jakies przekreciki:/...ale to nie wazne...napisalam to co mysle na ten temat!!jestem wolna juz od JH i moge sie wypowiedziec na ten temat bez obawy ze jak pojade i wystartuje w JH to mnie zlinczuja za to co napisalam a sama wybieram do jakiego sedziego zglaszam psy!!!!...napisalam bo juz mam dosyc tego krecenia i sciemniania ze niby wszystko jest tak ok...bo wcale tak nie jest!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Luzzz - mnie możesz o 3 w nocy obudzić telefonem : 'ile sie tobi jajko sadzone :evil_lol: '
---
Tiesto - widze że tobie też dzisiaj dobry humor dopisuje ]:->

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Luzzz - mnie możesz o 3 w nocy obudzić telefonem : 'ile sie tobi jajko sadzone :evil_lol: '[/quote]

Oj żebyś tego nie żałowała :evil_lol: :laugh2_2::evil_lol:
Tiesto to wszędzie tak jest ... nie tylko na JH :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiesto_kennel']flashka...najlepiej powiedziec ze to ciebie juz nie dotyczy i wypiac sie tylkiem!!!!...:P...a same jak rozmawialysmy to mowilas ze tzebaby bylo cos zmienic...no fakt...tyko wtedy jeszcze bylas JH...a teraz juz nie J:/...[/quote]

nie pisz pomówien w moja strone bo nie o to chodzi ze mnie to nie dotyczy. Zk to tak skorumpowana mafia ze predzej coniektórym kaktus wyrosnie niz wy cos załatwicie. W kazdym razie zycze powodzenia. Ja juz mam dosc uzerania sie na ta chwile.]

Jeszcze dodam Marta jak ja wyszlam z JH to tez mialam ochote dzialac i zmieniac.. ale jakos z czasem ta chec we mnie zamilkła bo JH to nie jest juz moj glowny cel a mam wazniejsze i czasami nie da sie wszystkiego zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Zk to tak skorumpowana mafia ze predzej coniektórym kaktus wyrosnie niz wy cos załatwicie. W kazdym razie zycze powodzenia. Ja juz mam dosc uzerania sie na ta chwile.[/quote]

Także jestem tego samego zdania... To jak "Walka z wiatrakami". Nie sądzę, żeby sie przejeli, że paru osobom sie nie podoba to i tamto i maja od razu coś z tym zrobić. A układy były i będa zawsze.

ps Moim zdaniem nowy regulamin jest o wiele bardziej czytelny niz poprzedni.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Asta']
ps Moim zdaniem nowy regulamin jest o wiele bardziej czytelny niz poprzedni.[/quote]

Podpisuje sie pod tym - szkoda tylko że robią problemy z powodu zmiany psa ale to juz nie wina regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

dobra dobra...ja tylko napisalam jak to kiedys bylo...i wyszlam z propozycja...w tym senk ze wtedy Asiu nas było kilka osób moze 7...8?..takich stalych bywalcow JH i nie bylo to tak popularne...a w tej chwili...przeciez rozmawialysmy...ile sie teraz JH narobilo...i mysle ze juz mamy sile przebicia:/....i jak cos to sorry Aśka za to 'pomówienie' ale ja to tak odebralam z tym czasem i silą:/....sorki :(...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...