Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tak w ogóle to chciałam się przywitać. Od wczoraj moja mama(bo ja jeszcze nie moge) należy do ZK i moge juz zająć się JH.Ale mój debiut będzie chyba dopiero we wrocławiu we wrześniu (z psem koleżanki)bo musze się dużooo dowiedziec i pozwiedzać wystawy-jestem całkiem zielona z praktyki bo regulaminy itp. znam.Nazywam się Natalia mam 14 lat i psa shih tzu:loveu: ,niestety bez rodowodu ale juz za ok 80 dni urodzi się moja suczka Nela :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']no własnie.
ale jak nam powiedziano 'tylko w sytuacjach krytycznych i z poświadczeniem weterynaryjnym'[/quote]

Phi, a jak wlaściciel z psem nie dojechal, to może ma zeskanować zaświadczenie i je im wysyłać mailem? A najlepiej to żeby jeszcfze handler sam wział laptopa, żeby im pod nos podstawić ;-)
Śmieszni są..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']no własnie.
ale jak nam powiedziano 'tylko w sytuacjach krytycznych i z poświadczeniem weterynaryjnym'[/quote]
Psa w cieczce nie wezme na wystawe pokazac. Psa z pociątą łapą też ! Niepowarzmi są ludzie... Moze napiszemy protest do ZK?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natdzenellun']A tak w ogóle to chciałam się przywitać. Od wczoraj moja mama(bo ja jeszcze nie moge) należy do ZK i moge juz zająć się JH.Ale mój debiut będzie chyba dopiero we wrocławiu we wrześniu (z psem koleżanki)bo musze się dużooo dowiedziec i pozwiedzać wystawy-jestem całkiem zielona z praktyki bo regulaminy itp. znam.Nazywam się Natalia mam 14 lat i psa shih tzu:loveu: ,niestety bez rodowodu ale juz za ok 80 dni urodzi się moja suczka Nela :loveu:[/quote]


Hey a z jakiej hodowli bedziesz miec shih???

a jeszcze.. nawet jak Twoja mam nie byla zapisana w Zk to tak moglas startowac;)

Link to comment
Share on other sites

Już niema tak ładnie - trzeba w zgłoszeniu podac ZK do ktorego należysz lub rodzice należą... jestem z katowic - myślicie że mi uznają zgloszenie na katowice bez tego?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]PILNIE poszukuje osoby ktora pomoze mojej przyjaciolce wystawic w Nowym Dworze Mazowieckim (oddział Legionowo) w sobote 31 III jej nowy nabytek shar-peia w klasie szczeniąt. JA NIESTETY NIE MOGE W TYM CZASIE JEJ POMOC. Zaznaczam tez ze kolezanka nie ma absolutnie zadnego doswiadczenia i od tego czy ktos z Was jej pomoze zalezy czy w ogole zglosi malucha na wystawe. Bardzo prosze o kontakt bezposrednio z zainteresowaną na maila : [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]. osoba jest z Podkowy Lesnej k/W-wy[/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=black]Jest to przemiła hodowczyni kotów i spróbujmy zarazić ja również wystawami psów. [/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]PS Dla zainteresowanych służy poradą w wystawianiu kotów[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Hey a z jakiej hodowli bedziesz miec shih???

a jeszcze.. nawet jak Twoja mam nie byla zapisana w Zk to tak moglas startowac;)[/quote]

Z hodowli Senida :loveu: a za rok najprawdopodobnie następna z hodowli Dilemma :loveu:
Wiem że wcześniej można było nawet gdy nie był rzaden rodzic zarejestrowany ale ja sie bałam :eviltong: poprostu nie wiedziałam co i jak.Teraz juz musi :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natdzenellun']Z hodowli Senida :loveu: a za rok najprawdopodobnie następna z hodowli Dilemma :loveu:
Wiem że wcześniej można było nawet gdy nie był rzaden rodzic zarejestrowany ale ja sie bałam :eviltong: poprostu nie wiedziałam co i jak.Teraz juz musi :mad:[/quote]chyba cos sie tobie pomylilo;) Dilemma to sunka a nazwa hodowli to Solaris ;) chba ze jest taka hodowla shih-tzu ale o niej nie slyszalam:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']chyba cos sie tobie pomylilo;) Dilemma to sunka a nazwa hodowli to Solaris ;) chba ze jest taka hodowla shih-tzu ale o niej nie slyszalam:razz:[/quote]

Dilemma to hodowla shih tzu z Chorwacji a sunia(Melody) z Solaris Avis pochodzi z Dilemmy

Link to comment
Share on other sites

Witam wszyskich serdecznie - posiedziałam troszkę i zrobiłam zgłoszenie dla Młodego Prezentera może się przyda ............ :cool3:

w razie sugestii mogę nanieść poprawki

jeżeli ktoś chce w wordzie proszę o wiadomość

[IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3496/obraz001ne5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Psa w cieczce nie wezme na wystawe pokazac. Psa z pociątą łapą też ! Niepowarzmi są ludzie... Moze napiszemy protest do ZK?[/quote]

[B] Reyes[/B] zauwazylam, ze ty lubisz takie akcje, ale to jest swietny pomysł. Jakby im tam do zwiazku napisac stosowne pisemko odnoscie tego punktu podac argumenty i bedzie ciool!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natdzenellun']Dilemma to hodowla shih tzu z Chorwacji a sunia(Melody) z Solaris Avis pochodzi z Dilemmy[/quote]Myslalam ze masz na mysli polskie hodowli bo ostatnio rózne rzeczy sie dzieja:evil_lol: Ale to nie zmienia faktu że sunka ktora mialam na mysli jest własnościa hodowli Solaris.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Młodych Prezenterów.Zgłoszenia na Opole do konkursu Młody Przenter beda zbierane takze na wystawie w Katowicach.Serdecznie Was zapraszam do wziecia udziału.Jezeli z jakis przyczun musielibyscie zmienic uprzednio podanego psa bedzie taka mozliwosc gdyz wszystko sie moze zdarzyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']Witam wszystkich Młodych Prezenterów[B].Zgłoszenia na Opole do konkursu Młody Przenter beda zbierane takze na wystawie w Katowicach.[/B]Serdecznie Was zapraszam do wziecia udziału.Jezeli z jakis przyczun musielibyscie [B]zmienic uprzednio podanego psa[/B] [B]bedzie taka mozliwosc[/B] gdyz wszystko sie moze zdarzyc.[/quote]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam ze jako była Młoda Prezenterka jestem za i przeciw nowemu regulaminowi poniewaz nie zawsze mozna zaplanowac czy sie pojedzie a po zgloszeniu zaplacic trzeba rozne sytuacje sie zdarzaja.Plusem tego jest to ze konkurs zacznie przypominac profesjonalizm z zagranicznych ringow poniewaz zmniejszy sie ilosc osob na eliminacje bedzie mniej dzieci ktore beda przypadkowo startowac (ale powinno odrebnie przywrocic sie konkurs Dziecko i Pies dla tych zupełnie poczatkujacych)
Co do zamian psow musi byc taka mozliwosc bo tak jak piszecie moze pies miec jakis wypadek,cieczke,nie dojechac bo z czesto startujecie z psem "pozyczonym"od innych osób.
W tej kwestii ma prawo decydowac sedzia przeprowadzajacy konkurs i mysle ze Odziały nie moga zabraniac tego druga kwestia ciaglke do rozwiazania i do przedstawienia w Zarzadzie głownym to to ze Konkurs powinnien odbywac sie po zakonczeniu ocen w ringach bo to ze wy nie mozecie wystartowac bo ktos nie pomyslal i nie dostosowal godzin wskazuje na brak odpowiedzuialnosc organizatorow.
I kolejna spraw zlikwidowac oplaty za ta konkurencje poniewaz jestescie ospobami uczacymi sie i ma to propagowac nauke dobrego wystawiania a nie zniechecac dzieci.Opłaty są czasami kosmiczne np za 3 dni w Katowicach.
i nadal nie wprowadzono obowiazku legitymowania zgłaszajacych sie chodzi oczywiscie o date urodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...