Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To oto PW otrzymałam od Patrycji
[QUOTE]
Nie mam neta, napisz za mnie tak:
@Faktycznie kiedyś kłamałam, przyznajé sié do tego. Jest mi bardzo wstyd i przykro, nigdy tego nie zapomné, bylo to dla mnie straszne przezycie, i mowie wam ze nigdy sie to nie powtorzy, zmienilam sie, i mysle ze nie ma sensu tego tematu dalej drazyc. Poniewaz obecnie nie mam internetu, pisze za mnie witch_of_blair(mój nick na epulsie) .
Jesli macie do mnie jakies pytania czy co kolwiek piszcie na gadu 2225776.
[/QUOTE]
Ps. Literki zmieniłam bo Pati chyba niema polskiego alfabetu na klawiaturze.

Link to comment
Share on other sites

fotki z JH (tylko tyle mam narazie)
[IMG]http://img370.imageshack.us/img370/2/p1050727ej6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img400.imageshack.us/img400/2699/p1050754rh4.jpg[/IMG]
niestety na JH nie robiłam zdjęc...w temacie Bydgoszcz wstawiam więc inne :) może jeszcze coś znajdę to dodam oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']Ostatni rok to trzeba powalczyć :lmaa::-D zeby pozniej nie żałować :razz:[/quote]
a pewno, tez do tego wniosku doszlam, tyle ze ja mam nadzieje bardziej na przyszly rok... :cool1:

Laura - jeszcze raz brawo! Super zaczynasz sezon :) Buziaki!

Czy to prawda ze od tego roku trzeba sie na kazda wystawe zglaszac w terminie zgloszen? Jesli tak.. to dla mnie troszke lipa, bo ja nigdy nie wiem gdzie sie przez przypadek pojawie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Handlerki z Warszawy, Minska Maz. lub okolic - moze ktoras z Was pomoglaby nieodplatnie lub za symboliczna oplata autorce tego topicu???
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30719[/URL]

Dziewczyna ma yoreczka - w topicu piekna historia - i chcialaby poprobowac z nim sil na wystawach :)[/quote]

Na wszelki wypadek podniose :p

Ursus, w Minsku Maz. ;) Ja sie za YT nie wezme po jamniku i terrierach... znacznie wiekszych niz yorczek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']tak Agasiu i to nie jedyna nowość.
nie można zmieniac psa :/
w Bydgoszczy mieli wielkie problemy z tymi psami...
to ja teraz tez mam problem,bo zazwyczaj psa znajduje sobie dopiero na wystawie...[/quote]
mam nadzieje, ze z ta zmiana psa tylko w Bydgoszczy robili takie problemy, bo tam za sprawy organizacyjne jh odpowiedzialna jest pani Jedlińska (wyjątkowa zbieżność nazwisk ;)).
Wlasnie duzo osób szuka psa na wystawie i jest to najlepszy sposób, bo szukając przez internet nigdy nie wiesz czy dana osoba pojedzie na wystawe. Z kolei jak sa juz stawki to jest za pozno bo zgloszenia dawno zamkniete...
Nie wiem jak oni to sobie wyobrazaja, a moze rasizm :P tylko Ci co maja rodowodowe psy moga brac udzial :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']taaa...dostałysmy z Hawaną odpowiedzi ze 'nie mozna zmieniac psa' i to jeszcze takim tonem jakbysmy chciały całą halę podpalić...jak dla mnie
DZIWNE.[/quote]
Ja bym się kłóciła - jak nie można jak można - niech sobie regulamin przyczytają.
Przykladowy tekst do mądrych pań z recepcji:
'Pies z którym sie zgłosilam ma cieczke i to dobre maniery z mojej strony ze go nie wziełam' - poczym piękny foch i niech sobie ida czytac regulamin lub zapytac sędziego :cool1:
Znacie kochane takie powiedzienie 'grzeczne dziewczynki idą do nieba - niegrzeczne tam gdzie chcą'.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...