Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

index macie tutaj [url]http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Indeks_Mlodego_Prezentera.pdf[/url]
wydrukujcie tylko 1 strone i złozcie na pol (tekst na wierzch) i potem jeszcze na pol i bedzie taka "ksiazeczka" :) - takie (czasami) daja na wystawach

a ja mam takie pytanko na nowy sezon musi byc nowy index czy moze byc z poprzedniego roku?
pytam z ciekawosci i tak wydrukowalam sobie nowy :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie..Kielce są wystawą po Poznaniu więc możesz wyciac je ze starego indexu i wkleic w nowy pkt sie licza na nowy sezon ;) ja wogole w Kielcach zostawialam nowy index razem z 13 pkt... :P musze do nich napisac zeby mi wysłali..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']dokladnie. Ja kiedys tak zrobilam. I piesek byl ok, szedl pieknie, ale gorzej z jego pancia (ona byla chyba zdziwiona, ze jej piesek, co to tylko z nia chdzi poszedl z kims innym) No i mialam niezle jaja. Moj tata mi w polowie oceniana podszedl powiedziec, zebym tego psa juz nie ustawiala i sobie odpuscila, bo ta Pani sie niezle wkurza, jak go poprawiam itp. ...[/quote]
Wiesz - bywa ze ludzie cierpią jak 'dziecko ' radzi sobie z ich psem lepiej niż oni... można się z tym niestety zapoznać...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do "Młodych Handlerów" , którzy zabawia w sobotę na wystawie w Trencinie.

Czy ktoś w okolicach "końca stawek" czyli 13-14 byłby wolny i moze na grupę VI.
Sprawa wypadkowa , wręcz interwencyjna.
Jest całkiem prawdopodobne , że sama wejdę na ring, ale może być tak , że nie zrobię kóleczka i gdyby coś??

"ból głowy" po uderzeniu o krawęznik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']Hej MP :) Powiedzcie mi kto z Was jedzie na Byge , tz bedzie w sobote na mp ??:) Miło by było znać już stawke na MP :D:D[/quote]

Cześć :)
Ja będę w sobotę i niedzielę z moim Odyseuszkiem (Yorkshire Terrierem).Ostatni rok w gr. młodszej:-( :placz: Ale myśle że do starszaków miło mnie przyjmą :lol:
Pzdr,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Cześć :)
Ostatni rok w gr. młodszej:-( :placz: Ale myśle że do starszaków miło mnie przyjmą :lol:
Pzdr,[/quote]
A chciałabyś :angryy:
( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

witam po mojej 'feryjnej' nieobecności. w Austrii było świetnie, pełno śniegu i w ogóle ;)
no.
Bydgoszcz mam już opłaconą, zgłoszoną,potwierdzoną, więc będe i w sobote i w niedziele.
co do przyjmowania w straszej, to mam nadzieje ze mnie nie zjecie (;)) bo ja pierwszy raz w nowej grupie. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, Młodzi Prezenterzy,
na wystawie w Kownie (28.01.2007 r.) miałam taka przygode z Prezenterem z gr. starszej:

Dziewczyna prezentowała pieska (rasa: basenji, ale nie rasa jest tutaj ważna) i prezentowała go na kawałeczki kiełbaski. Wiem, że na przygotowanie psa nie miała zbyt dużo czasu i być moze stąd taka ogromna ilość tej kiełbaski "walała" się wokól stolika (badanie jąderek, zgryzu i ogólnej prezencji psa), juz nie mówiąc o wykładzinie tam, gdzie pies mial stać. Po skończeniu oceny tego psiaka, sędzia z Irlandii (Seamus OATES) wstrzymał ocene mojego psa i polecił sprzątnąć panience tę kiełbaskę w kawałkach... Co dziewczę zrobiło, ale dosyć niechętnie i zebrała tylko co większe kawałki...

Sędzia jeszcze raz poprosił o uprzątnięcie kiełbaski. Dziewczyna tym razem przyłozyła się do pracy i rzeczywiście wykładzina została oczyszczona z psich przysmaków...

Przed przystąpieniem do oceny mojego psa, sędzia grzecznie mnie przeprosił za to zamieszanie a mnie nie pozostało nic innego jak przyznać mu rację!

Piszę o tym zdarzeniu, abyscie równiez zwrócili uwagę na swoje postepowanie na ringu i nie przedobrzali z tymi smakoszkami, bo... trafi się podobny sedzia i bedzie Wam przykro i chyba... wstyd, prawda?

A ta mloda dziewczyna pochodzi z Litwy i jej umiejętności prezentera są tam bardzo wysoko oceniane.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiu, jedna kwestia to użuwać, chociażby multum smakołyków, inna je rozwalać. Ja przy Docu prawie zawsze mam 'coś' do jedzenia a nigdy nie zdarzyło się, żebhy cokolwiek spadło (a jak spadło to już Doc sie postarał, żeby zniknęło i nie przeszkadzało innym :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Kochani, śledzę ten wątek i moją "przygodę" z utytułowaną prezenterką litewską wstawiłam "ku przestrodze" młodych, starszych prezenterów i tych, co tylko czytają i od czasu do czasu coś tam skrobną w Waszym topiku.

Nawet jeżeli ktoreś z Was tak robi, to myślę, że nauka płynąca z mojego krótkiego opowiadanka, wpłynie na Wasze zachowanie.

Jest to kolejny punkt w "Etyce" Młodego Prezentera. Ja to tak traktuję.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja musze przyznać odnośnie tej przygody że ucze czesto psy które mam pokazywać nie zbierać podrodze żarcia i skupiać się tylko na mnie nawet w rozproszeniu piszczałkowym... bo w końcu ring to nie sterylny słoik i w naszym interesie jest by poszło tak jak chcemy. :)
Ale np. jak ma sie samca a cieczki łaziły to tylko sobie w łep szczelić :evil_lol:
Macie na ww. problem jakiś papęt?

Link to comment
Share on other sites

[B]Reyes[/B] - ale przyznasz, że gdyby tak każdy pozostawiał po sobie ring (tu kiełbaska, tam friszek, a gdzie indziej - żółty serek...) , dodaj do tego 5-6 godzin w cieple i pomyśl, co kiełbaska może z siebie zrobić, to... A, i dodaj do tego kilkadziesiąt psów na ringu...

A to, co piszesz, że uczysz psy, aby nie zbierały po ringu resztek, to zupełnie inna sprawa. Czyż nie? I z Twojego postu wynika, że tak jakby pochwalasz takie zachowanie prezenterki...?:crazyeye: Hm...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie z tymi smakołykami, ja tazke wystawiam na smakołyki, jednak staram sie zbierac sam az powrotem je z podlogi jak upuszcze, badz specjalnie rzuce, badz pozwalam psiakowi wszamać. Jednakże wystawiam rowniez takie psy ktore sa uczulone na cokolwiek co lezy na ziemi i odrazu ciagna do tego by to pozreć , badz chwycić w pysk. feket to za piekny nie jest- dlatego uwazam ze powinnismy szanowac siebie i wszystkich na około i robic jak najmniejszy burdel:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...