Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

A ja jestem zdania że wogule niepowinni brać opłat..
Tylko by w moim koffanym odziale spróbowali to bym im odmówiła cięcie wstążeczek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marthee']to tak wcześnie tam zaczynają? :shake:[/quote]
No kolo 10:30 a 11 zaczynają - zagadka logiczna - jak tu powystawiać wszystko i powyrabiać między ringami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Agasia Koffana[/B] - liczę na Ciebie!:lol: I czekamy - cała ekipa Asiaczkowa...

Felka juą lada moment będzie się sypała - wpadniesz za jakieś 2-3 tygodnie?
Pzdr.[/quote]
Jak tylko bede mogla - pewnie! A planujesz zostawic sobie jakiegos kolejnego malego Asiaczka :cool3: ?

[QUOTE]A ja jestem zdania że wogule niepowinni brać opłat..
[/QUOTE]
A ja jestem takiego ze jak juz biora, to powinni te pianidze przelozyc na dobrego (zagranicznego najlepiej) sedziego, nagrody....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']


A ja jestem takiego ze jak juz biora, to powinni te pianidze przelozyc na dobrego sedziego, nagrody....[/quote]
A w praktyce - biorą i nie dają :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agasia dobre pytanie


[quote name='zula']Najlepiej żeby nie brali i jeszcze dawali:evil_lol:[/quote]
Dubel :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Nie za bardzo sie rozmarzylyscie, tuz to Polska ;)

[/quote]


właśnie..:evil_lol:

też życze Wsztstkiego Najlepszego w roku 2007;)

2006 był dla mnie ok...największe sukcesy? hm...chyba BOG I z saluczką,która jest wetaranką (Kielce CACIB),BIS puppy z moja Marion (CWC Włoclawek) i III BIS Weteran z whippetem (CACIB Wroclaw)...a na MP nie pamietam...duzo razy na pudle byłam..ale miło wspominam jak na światowce do 10 się dostałam niedziele ;)

:drinking: :BIG:

Link to comment
Share on other sites

ja sie nie chwale, bo w tamtym roku nie bralam udzialu w MP :-P zobaczymy co ten przyniesie. Teraz bede czesciej na wystawach bo bede wystawiala swojego psa w młodziezy, wiec i wieksze szanse na to ze pojawie sie na ringu MP :-)

i mam do was pytanie, mam nadzieje ze mi pomozecie, na rzeszowskiej wystawie bede wystawiala goldenke w szczeniakach. Sunia jest bardzo aktywna, ale jest juz nauczona stania bezruchu. Wychodzi jej to nawet calkiem calkiem, jeszcze musimy pocwiczyc bieganie, jest bardzo ruchliwa i radosna, wiec caly czas podkakuje jak biegamy. Boje sie troszke tego wszystkiego, bo po pierwsze nie mój pies, a po drugie "taki" pies. Nie wiem czy sobie poradze, ale jestem dobrej mysli. Na szczescie Zuza dla smakołyków zrobi wszystko ;-) Bedzie debiutowala i od tego wszystkiego zalezy czy dalej bedzie wystawiana, a uwazam ze sunia sie niezle zapowiada - ma wspanialy charakter, bardzo ładną głowę. Ale to jest tylko i wylacznie moje zdanie - miłosniczki bernenczykow ;-) :D

Czy moglibyscie mi cos poradzic? Bylabym wdzieczna za kazdą rade, bo nie wiem czy podołam. Dopiero zaczynam taką poważniejszą zabawe z handlingiem i zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie.
Bylabym wdzieczna !!

pozdrawiam i z Nowym Rokiem zycze jeszcze wiecej sukcesow na ringach i w zyciu codziennym :-)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli sunia jest porywcza to nagradzałabym ją jedzeniem tylko za postawe za to nie robiłabym tego jak biega - po prostu się wtedy jeszcze bardziej podnieca...
Ale to tylko moje zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']no ale co zrobic zeby nie podskakiwala? karcic ja za to? nie chce tez zeby wygladlo ze biegnie jak skazaniec :|[/quote]
Kazdy pies jest inny, karcenie wcale nie musi byc "brutalne", moze wystarczy bardzo stanowcze skarcenie glosem. I oczywiscie nagradzanie milymi i lagodnymi slowkami za prawidlowy bieg

Link to comment
Share on other sites

Hmm, radosne goldeny w ogóle są fajne do wystawiania, dość łatwo z nimi idzie ;-)
Spróbuj biegać (ćwiczyc) i co jakiś czas przed nią rzuć kawałek parówki naprzykład. Suczka skuma i bedzie sie patrzała przed siebie, cały czas uważna, czy np coś nie zleci.
Jak pies biegnie i np podskakuje to można (na ćwiczeniach!) np lekko pociagnać ringówką, wierz mi że radosny golden choćbys się na niego wydarła nie zmieni sie w skazańca ;-)

Link to comment
Share on other sites

tak sobie przeglądam ten wątek chociaż nie wystawiam psów zauważyłam, że wiele osób widziałam na kieleckich wystawach serdecznie wam wszystkim gratuluje oraz życze kolejnych sukcesów trzymam za was mocno kciuki :) powodzenia i oby więcej takich dobrych handlerów jak wy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']


ps2 zapomniałam dodać, że wyszło na jaw 9dowiedzialam sie od PRZYJACIOLKI), że Patrycja podszywala sie pod wlascicielke doga arlekina :roll: ktorego mialam dzis wystawiac (sunia klasa szczeniat)... (przepraszam ale to musialo jzu wyjsc na jaw, nie jak mowila Viaoiv z niby "nienawisci" tylko otworzenie niektorym oczu).[/quote]
PAtrycja Buczyńska znana mi jako "Westa" na jednym z westkowych for podawała się, iż ma Westka Algidke z hodowli Leonhard's
potem opowiadała, iż startowały w wystawie tylko na żadnej ze stron nie było podanych jej rzekomego wspaniałego występu, następnie uświadomiła nas, iż niestety suczka zmarła na zapalenie płuc czy coś w tym stylu, po długich rozmowach i kłótniach z nią przyznała sie że całą tą algide wymyśliła dla zabawy:angryy: , z nudów, na wielu forach mówiła, że jest właścicielka szkota, whippeta, charta afgańskiego, ona poprostu dopasowuje się do tematu forum udając, iz ma psa takowej rasy o jakiej jest forum ;/:angryy:
p.s przepraszam że powracam do starych tematów, ale zaczęłam przeglądanie ich i widze że również doga się dorobiła
kurka musi mieć wielki dom jak na tyle psów:cool3:

Link to comment
Share on other sites

tak. mi rowniez mowila ze ma westke a potem ze ta westka nie zyje.. a potem ze to nie byla jej westka. :/

wiec ekh.. Patrycja fajnie wystawia psy, podoba mi sie bardzo to. ale przykre jest to ze psuje sobie opinie takimi 'przekretami'..

Link to comment
Share on other sites

Ehh pamiętam jak z Vio dochodziłyśmy do prawdy, o co chodziło z tym westem, bo każdemu mówiła co innego. :roll:

Naprawdę podobało mi się, jak Lupa na JH wystawiła, ma do tego smykałkę. Ale w życiu nie podejrzewałabym ją o takie krętactwa. Jak się okazuje coraz częściej - to już norma. :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']tak. mi rowniez mowila ze ma westke a potem ze ta westka nie zyje.. a potem ze to nie byla jej westka. :/

wiec ekh.. Patrycja fajnie wystawia psy, podoba mi sie bardzo to. ale przykre jest to ze psuje sobie opinie takimi 'przekretami'..[/QUOTE]
opowiadała tez, ze ma malego beagle'a rok temu i gonczego jakiegośtam :shake:
Boni niby była w NDM w 2005 i dostała doskonałą...itp. (w katalogu jej nie było, a rasowa to ona tez nie jest)
[url]http://www.beagle.fora.pl/viewtopic.php?t=9&start=0[/url]
i 'jej' beagle
[url]http://www.beagle.fora.pl/viewtopic.php?t=81&start=0[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że wszystko się wyjaśniło... Mam nadzieje, że się zmieniła chociać trochę :roll:

A tak ogólnie... Ja w tym roku będę na krajówce w Głogowie i na paru międzynarodówkach... Niezbyt dużo, ale zawsze coś... Czekam na swojego skarbka :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV='] [/quote]
VioaoiV ty też się bawisz w MP :multi: To pewno będziesz jeździła ze swoją borderką po wielu wystawach, być może się gdzieś zobaczymy, a nawet może i na ringu BC :cool3: :razz: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem takich zachowan niektorych prezenterow...A to wymyslanie psow to prawdziwa dziecinada i tyle. Dodatkowo chyba nie uslyszalam od Patrycji, lub osob przekazujacych jej slowa dobrego slowa o ktoryms z polskich handlerow...Same nagatywy.. a przeciez ona dopiero zaczyna.. Czy nie lepiej zyc w zgodzie..?

A Vio chyba sie w MP nie bawi :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...