Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Laura - przydomek i psa rejestruje na mnie od stycznia

A gratulowac to nie ma czego... to tylko przydomek, ktory przelezy w szufladzie pare lat...[/quote]


no to miła pani w związku wprowadziła mnie w błąd:mad: ;)

Link to comment
Share on other sites

Różnie - przewaznie wole w JH z cudzymi. Mam opory przed oddaniem Krówci do ręki komuś kto tak sobie kolejnością trafi:roll: . Więc jej na to nie biore raczej.
Ja marze by w końcu wystartować z pudlem królewskim :oops: Raz prawie sie udało ale ringi się zgrały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Różnie - przewaznie wole w JH z cudzymi. Mam opory przed oddaniem Krówci do ręki komuś kto tak sobie kolejnością trafi:roll: . Więc jej na to nie biore raczej.
Ja marze by w końcu wystartować z pudlem królewskim :oops: Raz prawie sie udało ale ringi się zgrały...[/quote]


Reyes ja juz bylm z pudelm duzym :) Z Badym :) I jak jeszcze kiedys bede chcies to z nim moge :) Bo mi Martina go pozyczy :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']Reyes ja juz bylm z pudelm duzym :) Z Badym :) I jak jeszcze kiedys bede chcies to z nim moge :) Bo mi Martina go pozyczy :):):)[/quote]
Ależ sie napawasz moim nieszcześciem :mad: i brakiem znajomości (:lol: )
A teraz Ci powiem że ja też miałam iść wtedy właśnie z Budym :loveu: kochana :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Ależ sie napawasz moim nieszcześciem :mad: i brakiem znajomości (:lol: )
A teraz Ci powiem że ja też miałam iść wtedy właśnie z Budym :loveu: kochana :eviltong:[/quote]


Wiem ze wtedy mialas isc z Badymy, bo kiedys o tym wspominalas, u mnie to leciuto, pisz na jakiej wystaie jest i czy mi go Martina pozyczy, jak tak to z nim ide :P :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']Wiem ze wtedy mialas isc z Badymy, bo kiedys o tym wspominalas, u mnie to leciuto, pisz na jakiej wystaie jest i czy mi go Martina pozyczy, jak tak to z nim ide :P :)[/quote]
A może będe pieeeeeeerwsza :D Doba internetu kochana...
No naszczęście ja mam moją kochaną Ele która zawsze pudelka urzyczy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

1 pytanie... Zaprezentować wszystkie terrierki :) (niekoniecznie na mp... już połowa za mną :P)
2 pytanie... Dla mnie to bez różnicy raczej ;)

Ja nie mam talentu do robienia grafiki więc ja skromnie z życzeniami... :cool3:

S[COLOR=Red][B]pokojnych świąt Bożego Narodzenia :B-fly:, dużo prezentów pod choinką :tree1:, wielkiego leniuchowania :sleep2:, szalonego Sylwestra 8-) :drink1::cunao:, wspaniałego Nowego Roku :cool2:, dużo uśmiechu i radości :lol: :jumpie: :grin: :roflt:, nie zważania na uciekający czas :splat:, oraz przyjemności :mdrmed:, i aby te święta uskrzydliły Cię , a gdy kiedyś przyjdą dni gdy staniesz się upadłym aniołem wtedy życzę Ci by obok Ciebie pojawił się przyjaciel który pomoże Ci :glaszcze: znów wznieść się w góre ponad to wszytko :multi: co przyziemne... A teraz ---> Precz ze szkołą :stupid:
[COLOR=RoyalBlue]życzy Asta z B.J :)[/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Laura - pilnuj sie z rozmiarem bo sie zaczna moderatorzy scigac... :D[/quote]

Przygadał kocioł garnkowi ;)
Agasiu - Twoj niestety też ciut za duży

Kochani - na ostatnią chilę tak - WESOŁYCH ŚWIĄT!
A ja.... zmykam karpia smazyc! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Przygadał kocioł garnkowi ;)
Agasiu - Twoj niestety też ciut za duży

Kochani - na ostatnią chilę tak - WESOŁYCH ŚWIĄT!
A ja.... zmykam karpia smazyc!:) [/quote]

Hmm przepisowo sie nie znam, ale mi chodzilo tylko o to zeby sie nie rozjezdzalo... :)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Pisałem już na forum mlodego prezentera, ale myśle, że tutaj też trzeba o tym napisać...
[url]http://www.juniorhandling.fora.pl[/url]
na 90% według mnie opanowują powoli hakerzy i spamerzy... nie wiem kto jest aministratorem ale powinien się tym zająć... to tyle, więc napisałem na tamtym forum...


[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta'][COLOR=red][B] aby te święta uskrzydliły Cię , a gdy kiedyś przyjdą dni gdy staniesz się upadłym aniołem wtedy życzę Ci by obok Ciebie pojawił się przyjaciel który pomoże Ci :glaszcze: znów wznieść się w góre ponad to wszytko :multi: co przyziemne... [/B][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=royalblue]życzy Asta z B.J :)[/COLOR][/COLOR][/B][/quote]

oh Karolinko...:)

ha, to troche tak w moim stylu z tymi Aniołkami co?? :evil_lol:
śliczne życzonka :)
Astunia wszystko pięknie ujeła... przepraszam ze nie pisałam wczesniej,ale troche tak nie mogłam za bardzo... :(

spóźnione,ale szczere :oops:

ŚWIĄTECZNYCH ŚWIĄT !! :cool3:

(wesołe już przereklamowane :P)

Link to comment
Share on other sites

Nowy rok - czas podsumowania i wybaczenia sobie błędów minionego. Z tego powodu chce zapytać jaki sukces - na JH lub normalnym ringu uważacie za najwiękrzy tego roku - oraz jakie psy wspominacie najlepiej na JH - tzw. wasze koniki :-)) .
Ja najlepiej chyba CHOCAPICA [B]rencze [/B][B]([/B]dalmat),Luckiego i Pusika [B]Sonya-Nero[/B] (pudle), oraz... Timura [B]Zuli[/B] (spaniel) :).
Mój najwiękrzy sukces na ringu to brązowy medal z WDS z moim własnym łaciatym krówskiem :))

A jak z wami? Potraficie sobie wybarzyć błędy- zacząć z nowym kontem :multi: . To w końcu najlepszy na to czas...

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ogromnym przełomem było zgłoszenie się przesymptaycznych ludzi z dogiem ;) Drugim takim sympatycznym dla mnie wydarzeniem było wzięcie na Światówce suki, która pierwszy raz w życiu widziałam na żywo, 20 minut przed wejściem na ring i zdobycie jej bezgranicznego zaufania:loveu:
Jeżeli chodzi o wyniki to dwa cwc dla flatki, w przyszłym roku jeszcze jedno i skończymy championa:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...