Jump to content
Dogomania

Bulowate Do Adopcji - Jeden Wątek Dla Wszystkich-aktualizacje str.1 post:1,2,5,8!!!


andzia69

Recommended Posts

dostalem kolejna wiadomosc,dziewczyna z tarnowa prosi o cane corso,ewentualnie dogo argentino najlepiej maksymalnie rocznego.
wklejam wiadomosc od niej

[QUOTE].potrzebuje dużego psa przeprowadziłam sie na przedmieścia tarnowa mam 14 arową działke i dom w lesie więc potrzebuje z pyska bardzo grożnego psa bo czesto jestem tu sama i mam lekkiego lęka! pamiętaj o mnie jak byś coś słyszał to daj znać! [/QUOTE]

[QUOTE]naj lepiej by było! mam w domu suke pit bulteriera red nousa i potrzebuje wiekszego psa od pita czy amstafa!
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przemek raz - jak będzie chcial to niech dzwoni jak mu jakiś pies przypasuje. Sprawdzi się go pod względem adopcji.

Dwa - kobieta jak dla mnie odpada.
To że ona chce psa groźnie wyglądającego to dla mnie żaden argument.
Trzeba być odpowiednim opiekunem dla takiego psa.

A akurat te rasy które wypisala... dla mnie nie są nic a nic groźne z pyska ;)
Raczej takie przytulaki.

A jak ona ma psa z kosmosu... NO sory, ale żeby nie wiedzieć jakiego psa się ma w domu...
Dla mnie od razu odpada!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dwa - kobieta jak dla mnie odpada.
To że ona chce psa groźnie wyglądającego to dla mnie żaden argument.
Trzeba być odpowiednim opiekunem dla takiego psa.

A akurat te rasy które wypisala... dla mnie nie są nic a nic groźne z pyska
Raczej takie przytulaki.

A jak ona ma psa z kosmosu... NO sory, ale żeby nie wiedzieć jakiego psa się ma w domu...
Dla mnie od razu odpada! [/QUOTE]

tez tak mysle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Z niebieskiego:
[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]natalia_aa[/B]
[B]Pepsi miała zostać jutro uśpiona... [/B]pracownicy i kierownictwo schroniska nie radzą sobie z nią, niestety nikt nie zna specyfiki tej rasy, z suką nikt nic nie robi, siedzi cały dzień w kojcu, potem wypuszczana jest na godzinę na wybieg, biega samopas i wraca do kojca.

Problem pojawił się, kiedy to przez kraty złapała rączkę od wiadra, kiedy podczas sprzątania chwyta ściągaczkę, kiedy skoczyła na jednego z pracowników łapami, kiedy to rozerwała na strzępy powieszone na jej boksie karty no i kiedy puszczona na wybieg na 1h przemieliła na wiór drzewo i krzesło...

Ludzie się jej boją, nikt z nią nic nie robi i robić nie będzie.


Po rozmowie z Jolą, w której powiedziałam, co myślę o zaistniałej sytuacji, rozmawiałyśmy długo i ustaliłam, że suka [COLOR=#ff0000][B]MA TYDZIEŃ[/B].[/COLOR] Jeśli w tym czasie nie znajdzie się żaden pomysł pomocy dla niej, żadna osoba, która podejmie się pracy z nią, będę zmuszona zadzwonić i powiedzieć : "Uśpijcie ją, bo nie ma odpowiedzialnych osób, potrafiących i chcących pracować z tego typu psami, uśpijcie ją, nie dając jej jakiejkolwiek szansy".


Jestem załamana...


[B]
Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł na pomoc dla tej suki? Dlaczego kolejny pies musi umrzeć, nie otrzymawszy jakiejkolwiek szansy![/B]


[/QUOTE]
chyba jedyne wyjście dla tej suni, to szybkie deklaracje i "wysyłka" na szkolenie do marka z bogatyni lub magdy(?)z radomia, tyle, że u niej drożej...czarno to widzę, ostatnio tak wiele psiaków w potrzebie... :(

Link to comment
Share on other sites

To jest cholerna niesprawiedliwość losu, Pepsi jest cudownym psem, 2 tyg temu jeszcze miała w opisie "Pozytywnie nastawiona w stosunku do wszystkich ludzi, pracowników, wolontariuszy, jak i osób odwiedzających schronisko."
Nie wierzę że jest w niej agresja do ludzi. Chciałabym żeby Natalia dokładnie opisała to jak suka skoczyła z łapami na pracownika.

W tym momencie Pepsi stanie się ofiarą przepełnienia schroniska i okoliczności.

Mam nadzieję że uda jej się pomóc, bo jeśli zacznie się eutanazja psów z problemami wychowawczymi a nie ewidentną agresją (kiedy pies stwarza realne zagrożenie dla ludzi), to coś tu jest nie w porządku.

Zastanawiam się czy gdyby Pepsi była tak samo nakręcona na zabawki i tak samo zakręcona, ale nie byłaby pitbullką tylko owczarem albo zwykłym kundlem, czy ktoś by pomyślał o eutanazji?

Ale oczywiście skoro schronisko podjęło juz decyzję to nie ma co dywagować tylko trzeba pomyśleć nad realną pomocą dla suni, która nie zasługuje na taki los.
W tej chwili kontakt z Pepsi mają Natalia i Kana więc może wypowiedzą się jakie możliwości rozważają? Hotelik? DT?

Link to comment
Share on other sites

Chyba trochę co niektóre osoby przesadziły...
Jeżeli nie wiecie NIC o powodzie dla których los suki jest zagrożony to może się nie wypowiadajcie?

Problem Pepsi jest opisany na wątku bullowatych z dąbrówki a jeżeli ktoś ma jakieś ale.. to niech przejedzie się do schroniska lub porozmawia z "wladzą".

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jeżeli nie wiecie NIC o powodzie dla których los suki jest zagrożony to może się nie wypowiadajcie?[/quote]

Wiem tyle ile jest napisane na forum. I dla mnie to nie jest takie znowu NIC.
A Ty też przecież, podobno - tak pisałaś mi jeszcze przed chwilą - nie wiesz na ten temat nic więcej oprócz tego, co Natalia napisała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przemek81']dostalem kolejna wiadomosc,dziewczyna z tarnowa prosi o cane corso,ewentualnie dogo argentino najlepiej maksymalnie rocznego.
wklejam wiadomosc od niej[/QUOTE]


to niech sobie lwa kupi;) - zapytaj jej czy ma sukę po sterylce i czy zgadza sie na wizytę:)

co do Holandii - tam też nie wolno wwozić ttb:p z tego co mi wiadomo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']tu też sunia astka....... jestem w szoku
[URL]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyjecia[/URL]

film pokaże wam dlaczego[/QUOTE]

Boże, Alicja, tylko nie to! :placz:
Widziałam przez N-K.... ten film jest przerażający, tylko dla ludzi o mocnych nerwach :-(:-(:-(

Zabiłabym sukin.....a, który ją tam zostawił :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']tu też sunia astka....... jestem w szoku
[url]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyjecia[/url]

film pokaże wam dlaczego[/QUOTE]

Filmu nie ogladalam, przeczytalam i to mi wystarczy ( mam wyjatkowo plastyczna wyobraznie).
Z tym gnojem powinni zrobic dokladnie to samo. Na domiar zlego nazywaja go w artykule wlascicielem.
Echhh, co za czasy ... niedlugo wsza bedzie wymierajacym gatunkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']tu też sunia astka....... jestem w szoku
[URL]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyjecia[/URL]

film pokaże wam dlaczego[/QUOTE]
:-(:-(:-( dopoki w Polsce nie zmieni sie prawo, takie sytuacje beda coraz to czestsze:mad:
a na temat tego ^&*()&^ nie wypowiadam sie, bo slow brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nie wiadomo czy sunia przeżyje :placz:[/QUOTE]

[B]Asia[/B], ja tylko przeczytalam komentarz przed filmem i jestem taka zrezygnowana ..., ze podobnie jak moje poprzedniczki nie zasne. I caly czas zadaje sobie pytanie, ...z wyrwana lapa ... czy przezyje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...