Jump to content
Dogomania

Bulowate Do Adopcji - Jeden Wątek Dla Wszystkich-aktualizacje str.1 post:1,2,5,8!!!


andzia69

Recommended Posts

Nasz fundacyjny kalendarz na nadchodzący 2015 rok już jest!
 
Kalendarz, jak co roku pomaga ratować psie życie. Kierując się naszą maksymą -
Ocal życie! - także Ty, zwykły Kowalski masz teraz możliwość poczynienia dobra dla braci mniejszych. 
 
Mamy nadzieję że spodoba się Wam tak samo jak poprzednie.
 
Kalendarz można zamawiać, wysyłając maila:
 
Wysyłka będzie realizowana przez Pocztę Polską, lub, na życzenie, kurierem. Realizowane będą też wysyłki za granicę (wg cennika Poczty Polskiej)
 
W Warszawie istnieje możliwość odbioru kalendarza osobiście u naszej wolontariuszki Moniki oraz Kasi.
Warszawa - Gocław: [email protected]
Warszawa - Ochota, Centrum: [email protected]
 
Minimalna darowizna na fundację za kalendarz to 30 zł + koszt przesyłki (podstawowa - 9zł).
 
Kalendarze są też wystawione na naszych aukcjach na allegro.
 
 
Przy okazji meldujemy, że na dniach przyjadą do nas kalendarzyki książkowe. Jeśli ktoś ma ochotę nabyć oba kalendarze, musi nam to zaznaczyć w mailu i poczekać do poniedziałku.
 
AST-kalendarz2015-0.jpg
 
AST-kalendarz2015-1.jpg
 
AST-kalendarz2015-2.jpg
 
AST-kalendarz2015-3.jpg
 
AST-kalendarz2015-4.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Takie cudenko jest w schronisu w Gdansku "Pomyk"

PIES ARES OK. 4 LATA 941000011792296 TATUAŻ: A041 SZCZEPIENIA: TAK KASTRACJA: TAK BOKS: „ALDAZ DOLNY” „Witam! Moja prawna opiekunka zmarła. Ktoś inny podjął się opieki nade mną, ale skończyła się ona tym, że wylądowałem na klatce schodowej. Stamtąd już była prosta droga do schroniska. Jestem tu od jedenastego września tego roku. Potrafię wykonywać podstawowe komendy. Na smyczy Ciągnę tylko wtedy, kiedy wychodzę z kojca. Później w trakcie spaceru idę w miarę równo bez szarpania. Nie akceptuję innych psów i dlatego siedzę w pojedynczym kojcu. Jestem przyjazny do ludzi, których już poznałem. Nie lubię gwałtownych, nieskoordynowanych gestów. Potrzebuję opiekunów doświadczonych w prowadzeniu psów tej rasy.” Pozdrawiam Ares. Ares-2.jpg
Ares-5.jpg
Ares-1.jpg
Ares-3.jpg

 

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

schronisko Lodz

 

numer: 180
numer chip: 967000009643406
imię: Bono
płeć: pies

wiek: ok. 8 lat
wielkość: duza
rasa: mix amstaffa/boksera
data przyjęcia: 2014-11-17
przebywa w boksie: zwierzętarnia
 

opis: Bono to pies w typie amstaffa/boksera. Został przyprowadzony przez osoby, które twierdziły, że znalazły go przywiązanego do drzewa w Rąbieniu, niestety intuicja podpowiada nam zupełnie inny scenariusz... Tak czy inaczej pies stracił dom i wszystko co miał i kochał.
Bono jest bardzo zaniedbany, skrajnie wychudzony, ma chore oczy. Taki stan nie rozwinął się z dnia na dzień, ale właściciel zamiast leczyć swojego psa postanowił się go pozbyć, być może już nabył nowego "niezepsutego" szczeniaczka.
W tej chwili Bono jest pod opieką lekarzy. Więcej informacji w gabinecie weterynaryjnym.

99394729.jpg

 

99394725.jpg

 

99394726.jpg

 

99394727.jpg

 

99394728.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

schronisko Lodz

 

numer: 399
numer chip: 967000009643546
imię: Red
płeć: pies

wiek: ok. 4 lat
wielkość: srednia
rasa: amstaff/pitbull
data przyjęcia: 2014-12-12
kwarantanna do 2014-12-26
przebywa w boksie: pawilon VI
 

opis: Red trafił do nas z okolicy ul. Wojska Polskiego. To łagodny, ufny psiak w typie pitbulla red nose.

Jeśli chciałbyś więcej dowiedzieć się nt. psiaka zadzwoń:

Beata 510 269 520

99403941.jpg

 

99403940.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

schronisko Lodz

 

numer: 467
numer chip: 967000009643500
imię: Roy
płeć: pies

wiek: ok. 3 lat
wielkość: srednia 
rasa: amstaff/pitbull 
data przyjęcia: 2014-12-16
kwarantanna do 2014-12-30
przebywa w boksie: pawilon VI
 

opis: Roy trafił do schroniska z ul. Odyńca. Pies agresywny do innych psów. Ma rany na pysku, uszy cięte. Na razie poznajemy psa, więcej info wkrótce. 

kontakt: Ania 888 702 700, Beata 510 269 520 

 

 

99404295.jpg

 

99404291.jpg

 

99404292.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

schronisko Lodz

 

numer: 467
numer chip: 967000009643500
imię: Roy
płeć: pies

wiek: ok. 3 lat
wielkość: srednia 
rasa: amstaff/pitbull 
data przyjęcia: 2014-12-16
kwarantanna do 2014-12-30
przebywa w boksie: pawilon VI
 

opis: Roy trafił do schroniska z ul. Odyńca. Pies agresywny do innych psów. Ma rany na pysku, uszy cięte. Na razie poznajemy psa, więcej info wkrótce. 

kontakt: Ania 888 702 700, Beata 510 269 520 

 

 

99404295.jpg

 

99404291.jpg

 

99404292.jpg

 

W nocy z 31.12.2014 na 01.01.2015 odszedł za Tęczowy Most .Roy nie poradził sobie z efektem sylwestrowej zabawy -wystrzałami petard .Biegaj piesku po zielonych łąkach tęczowej krainy .

[*]

Link to comment
Share on other sites

schronisko Lodz

ŚWIAT O NIEJ ZAPOMNIAŁ

Megi (70) jest w schronisku od maja 2012 roku.
Posiada wszystkie najlepsze cechy swojej rasy.
Jest miła, przytulaśna, na widok człowieka cała 
rozmerdana, jednocześnie odważna i bystra. 
Ma wspaniałą sylwetkę i ciekawe umaszczenie.
Cudne bursztynowe oczy i najszerszy uśmiech świata.
W stosunku do obcych zachowuje dystans i jest ostrożna, 
ale po chwili zastanowienia, gdy już uwierzy w dobre 
intencje, otwiera się, chętnie spaceruje, przytula, 
wiernie spogląda w oczy.
Megi nie jest flegmatycznym kanapowcem, ale też 
nie jest żywiołem nie do opanowania.
Uwielbia bieganie, zabawę jak każdy normalny, radosny psiak. 
Na spacerach zapomina o niedoli. Uczymy Meggi chodzenia 
na smyczy, reagowania na komendy i koncentrowania się 
na przewodniku. Poszukujemy doświadczonej osoby, 
która miała styczność z psem tej rasy, jest konsekwentna, 
cierpliwa i ma duże serce 
Sunia czeka na swój nowy dom. Wypatruje go bardzo 
niecierpliwie. Jeśli zdecydujesz się ją adoptować – 
będzie Twoją najwierniejszą przyjaciółką. 
Meggi powinna zamieszkać w domu bez innych zwierząt 
i malutkich dzieci. Innych przeciwwskazań nie ma.

W chwili obecnej zachipowana, zaszczepiona 
i wysterylizowana jest gotowa do adopcji.
Szukamy dla naszej podopiecznej nowego, kochającego domu, 
w którym nigdy już nie zazna niepewności o dalszy byt.

Ania 888 702 700
Marta 796 692 333
Beata 510269 520

10392465_801486376592568_283787306376255

 

11046972_801486553259217_299077668406320

Link to comment
Share on other sites

Jak co roku rozliczasz swój PIT. I jak co roku masz szansę pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Ale jest ich tak wielu i czasem tak ciężko wybrać. Dlatego my w tym roku mamy dla Ciebie oczywistą propozycję - wspomóż pita PIT-em i przekaż swój 1% na bullowate w potrzebie.
Pity, amstaffy, staffiki i bulteriery. Wszystkie one czekają na Twoja pomoc, dzięki której będą miały szansę na nowe życie. Twoje wsparcie pozwoli opłacić im leczenie, karmy, hotele, szkolenia. Twój 1% będzie dla nich startem w nowe życie.

Jak przekazać 1% na Fundację AST?
Fundacja AST (która nie ma statusu OPP), ma możliwość zbierania 1% podatku PIT przez Fundację Koci Świat.
Numer KRS: 0000208157
Cel szczegółowy 1%:  AMSTAFFY
Aby Wasz 1% zasilił psy pod opieką Fundacji AST, koniecznie musicie dopisać słowo AMSTAFFY w rubryce "Cel szczegółowy".

W zeszłym roku, dzięki waszej pomocy, zebraliśmy 42 664, 37 pln. Pięknie za to dziękujemy.
Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale my, patrząc na psy będące pod naszą opieką wcale nie jesteśmy tego tacy pewni. To dzięki waszemu finansowemu wsparciu mogliśmy chociażby opłacić leczenie Wollego, Muffinki, Troubla i Saby, operację Papayi, Gomesa i Trixi, rehabilitację Lukra. Ale same pieniądze to nie wszystko. Wasza pamięć o naszej fundacji podczas wypełniania corocznego PIT-u daje nam niesamowity zastrzyk energii i utwierdza w tym, że nasze działanie ma sens. I za to również jesteśmy Wam wdzięczni.
Tak więc, kiedy w tym roku usiądziecie do PIT-u, pamiętajcie że możecie PIT-em wspomóc pita!

www.fundacja-ast.pl
www.facebook.com/Fundacja.AST

1procent_2015_FB.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gdańsk Promyk

SUCZKA TIGRA OK. 4 LATA 941000013855758 WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK STERYLIZACJA: TAK BOKS: C-12 „Dzień Dobry! Do schroniska trafiłam z ul. Olimpijskiej. Do ludzi jestem nastawiona pozytywnie. Inne psy toleruję. Znam podstawowe komendy. Charakter mam silny i raczej dominujący. Potrzebuję przewodnika doświadczonego i potrafiącego pracować z psami mojej rasy. Dość źle znoszę pobyt w schronisku i mam nadzieję, że niebawem pojawi się odpowiednia osoba, która zechce dać mi nowy, odpowiedzialny dom.” Pozdrawiam Tigra.
Tigra-4.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Gdańsk Promyk

SUCZKA TIGRA OK. 4 LATA 941000013855758 WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK STERYLIZACJA: TAK BOKS: C-12 „Dzień Dobry! Do schroniska trafiłam z ul. Olimpijskiej. Do ludzi jestem nastawiona pozytywnie. Inne psy toleruję. Znam podstawowe komendy. Charakter mam silny i raczej dominujący. Potrzebuję przewodnika doświadczonego i potrafiącego pracować z psami mojej rasy. Dość źle znoszę pobyt w schronisku i mam nadzieję, że niebawem pojawi się odpowiednia osoba, która zechce dać mi nowy, odpowiedzialny dom.” Pozdrawiam Tigra.
Tigra-4.jpg

 

adoptowana 15.03.

Link to comment
Share on other sites

EMI to ok. 10 letnia sunia, kundelek średniej wielkości. Nigdy nie miała szczęścia do ludzi. Jak była mała, ktoś próbował na siłę zrobić z niej amstaffa i sunia ma kopiowane uszy. Trafiła do patologii, gdzie stała na łańcuchu. Rok temu trafiła do schroniska i dziś jest bezdomna.

Kilka dni temu okazało się, że Emi jest ciężko chora. Ma nowotwór w płucach. Pozostało jej niewiele czasu, może tygodnie, może miesiące. Chwila...
Póki co nie ma wskazań do eutanazji.

Poszukujemy dla Emi kochającego, troskliwego domu, aby sunia nie umierała jako bezpańska.

Emi bez problemu odnajduje się w mieszkaniu w bloku. Ładnie zostaje pod nieobecność właściciela, trzyma potrzeby do czasu spaceru. Jest nauczona chodzenia na smyczy, nie ciągnie. Niestety nie toleruje innych zwierząt, w domu musi być jedynaczką.

Błagamy, pokochajcie Emi zanim przegra swoją walkę z rakiem. Jest to wspaniały, spokojny pies.

Emi przebywa pod opieką Fundacji AST w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub [email protected]

DSC_0983.jpg

DSC_0977.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Marzysz o psie, ale w Twoim domu mieszka już kot? Przedstawiamy Wam psiaki, przebywające na co dzień w Fundacji AST akceptujące miauczących kumpli!

1. DRAGO - 7 miesięczny młodzieniec, o dużej aktywności, domowy, koniecznie wymagający doświadczonego opiekuna i szkolenia.

2. BOX - 4 letni amstaff, domowy, mieszkający na codzień z psami i kotami.

3. ZETA - 13 letnia amstaffka, łagodna do psów, kotów, dzieci.

4. ŻABA I SABA - ok. 8 letnie siostry, które całe życie mieszkały w budach, ale pięknie odnalazły się i w domowych warunkach.

5. FELINKA - 5 letnia amstaffka, która całe życie była maszynką do rodzenia, ale teraz zminiła życie na domowego piecucha. Ta sunia wymaga troski, bo choruje na skórę.

6. KIDA - 5 letnia CAO, domowa, łagodna do wszystkiego i będąca zaprzeczeniem wzorca rasy.

Zachęcamy do adopcji!
Kontakt: 501 797 018 lub [email protected]
www.fundacja-ast.pl

DSC_0162-tile.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

  bardzo proszę o pomoc: 3-letni amstaf z rodowodem szuka pilnie domu ( właściciel trafił za kratki). 57176c0e1283d_V__C41B1.thumb.JPG.21f0d1057176c232a569_V__5ED51.thumb.JPG.f929b01

pies znajduje się w okolicach Srody Sląskiej, nie wiem, gdzie szukać pomocy. Jest łagodny, wychowany z dziećmi. Obawiam się, że matka tego  "właściciela" odda psa pierwszemu lepszemu chętnemu i tym sposobem trafi biedak do kolejnego idioty :( Jestem BDT dla kilkunastu psich staruszków, więc młody amstaff nie mógłby z nimi mieszkać :( Kontakt do mnie: 504 252 274

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wektor ok 6 letni pies, który czeka w schronisku w Hajnówce ( woj.podlaskie) już dwa długie lata na swój prawdziwy dom. Wektor to tzw. "pies po przejściach",gdy trafił do schroniska miał pogryzioną głowę i zerwane więzadła przedniej łapy. O przykrej przeszłości Wektora wiemy od osoby, która znała jego właściciela. Wektor był przywiązywany do drzewa i napuszczano na niego inne psy, w typie rasy bull. Kilka tygodni biegał po mieście ze strasznymi ranami głowy. Każdy podchodzi do niego z rezerwą ze względu na jego wygląd. To tylko pozory, w jego potężnych gabarytach tkwi gołębie serce. Wektor jest silnym psem i niestety dosyć agresywnym do innych psów z wiadomych powodów. Liczymy że znajdzie się osoba najlepiej z doświadczeniem w pracy z takimi psami, która da mu szansę na normalne życie. Wektor zasługuje na coś więcej niż schroniskowy kojec.

kontakt   534236429

 

 

3 (2).JPG

DSCN0973.JPG

DSCN0967.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...