Jump to content
Dogomania

Jak podtuczyć psa po zapaleniu przewodu pokarmowego


Bogna

Recommended Posts

[quote name='Bogna']Mój Wezyr jest po zapaleniu przewodu pokarmowego.Prawie tydzień nic nie jadł i wyglada jak żywy szkielet.Jak go podtuczyć żeby wrócił do swej normalnej wagi?Nigdy nie byl zbyt gruby ale teraz wyglada tragicznie.[/quote]

Jeżeli pies jest po zapaleniu przewodu pokarmowego, to nie rób nic na własną rękę, nie pytaj na forum jak i czym go podtuczyć .
Idź lub zadzwoń jutro do weterynarza i jego zapytaj, jak psa teraz karmić, co mozna mu podawać, żeby porawic mu wygląd i kondycję, a jednocześnie nie zaszkodzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mialam podobny problem- pies niejadek zachorowal i w ciagu tygodnia nic nie jadl,nie pil byl tylko na kroplowkach......Przez ten feralny tydzien stracil prawie polowe swojej masy ciala ( to grzywacz) nigdy herosem nie byl,ale utrata 2300 g przy tak malej masie ciala byla wprost tragicza.
Wet zalecil mi podawanie leczniczej diety Hill's przeznaczonej dla psow rekonwalestentow lub anorektykow.Wprawdzie puszeczki sa malenkie,ale maja suuuuuper duzo kalorii.Po 2 tygodniach masa ciala psa ladnie wzrosla.
Oczywiscie majac duzego psa karmienie tymi puchami to spory wydatek,ale mysle,ze swietnie spelna swoja role jako dodatek zywieniowy przy zaleconym przez weta menu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...