Jump to content
Dogomania

CACIB Presov 19-21/02/2010 (SK)


Zebra

Recommended Posts

No to jeszcze kilka słów o wystawie w słowackim Presovie.
Zgłosiłam Semisię, bo mam tam poprostu blisko i sędzia nie słowak, także podziałał na korzyśc mojej decyzji. Na miejscu okazało sie, że raczej na innych podziałam odwrotnie, jak na słowackich wystawach z reguły jest zgłoszonych kilka, kilkanaście kerarków, tak tutaj były całe dwie sztuki.
Bradzo mała hala, do tego zimno, ale ringi ładnie zrobione, i sprawie prowadzone oceny.
My oczywiście ponieważ mamy tak blisko nie speiszyliśmy sie zbytnio, a do tego poprostu zaspałam, i w dorgę wyruszyliśmy mocno po 6 rano w piątek 19/02 , na szczęście Daniela zarezerwowała trochę miejsca na mój stolik i pudełko Semisi, ale moja rodzinka siedziała już na trybunach.
Oceny przebiegały naprawde na wszytskich ringach bardzo sprawnie, obok nas na ringu sędziowane było kilkanaście staffików i ponad 30 AST, i także poszło sprawie. Finały przygotowane pięknie, ogromny ring z super wykładziną.

stawka i wyniki

CACIB Presov sędzia Matakovic Bojan (CRO)

psy kl. honorowa ( to klasa do kótej można zgłaszać psy młodsze niż 8 lat, jak już sobie wszytsko ugrają i szkoda kasy na nastepne tytuły, a jest szansa na pokazanie ich z połowę stawki.

Derrymore AILILL BEST ( pies 6,5 letni z tyt. int ch.) dosk, zw.kl.honorowej, na bis honoroweych ugrał 2 miejsce

Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH (Semisia) V1,CAC, CACIB, BOB

Tym samym nasza Semisia ukończyła słowacki championat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...