Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów 13-14/02/2010


Zebra

Recommended Posts

No cóż, już chyba nie chce mi sie całości odtwarzac, napiszę tylko , ze wystawa sympatyczna i miła, jak zwykle co roku przyjechali do mnie goście, tym razem Czapla przywiozła Niunia i młodziutką Elankę, a koleżanka z Poznania przyjkechała z suczką airedalem. Piątkowy wieczór spędziłyśmy na miłych pogaduchach i świetnych trunkach. W sobotę rano wyruszyłyśmy na wystawę.
Tym razem oceniała nas pani sędzina Viva Maria Solecky-Szpunar, dla mnie bardzo fajna ocena, sędzian-klasa sama w sobie, do tego świetny znawca terrierów, każdemu pieskowi poświeciła trochę czasu, kazdego dokładnie wymacała i oglądneła w ruchu.

Kerraków było zgłoszonych 4 sztuki, nasze 3 i piesek ze słowacji, mieszkający obecnie w Krakowie,
którego hodowczyni Daniela Borzova przyjachała specjalnie z Koszyc ostrzyc i wystawić.

Nasze kerraki pokazałay sie pięknie, Niunio niezawodnie pokazał klase, zdobywając 2 miejsce na BIS Weteranów, Elanka Czapli na swojej pierwszej wystawie pokazała, ze jest do tego stworzona, 0 stresu, chętna do pokazywania się, rozpoczęła swoim występem Mł.Championat Polski, a na BIS Junior pobiegła bardzo pięknie i dynamicznie i zakwalifikowała się do finałowej trójki młodych terrierów.

Link to comment
Share on other sites

Słowacko-krakowski Bali, ugrał CACi CACIB-a, ukończył tym samym Championat Polski, a nasza Semisia, cóż, jak zwykle zwariowana i ciężka do opanowania w ringu, zgarnęła CWC,CACIB i rasę. Później jeszcze na finałach ugrała 2 miejsce na BIS Oddz.Rzeszów, oraz 3 miejsce na grupie.

Tym samym Salomeyka zdobywając swój 8 CACIB ukończyła INTERCHAMPIONAT, choć znajomi twierdzą, ze zrobiła to już w Czechach w Brnie, ale mniejsza o szczegóły;).

Teraz jeszcze dla ścisłości cała stawka z wynikami- co mam nadzieję, ze stanie sie tutaj regułą, jak już zresztą kiedyś to podobno uzgodnilismy:razz:.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rzeszów 13-14.02.2010 - sędzia Viva-Maria Solecky-Szpunar

psy kl.weteran
Camry z Płockiego Wzgórza -dosk,naj.weteran- BIS Wetrean -2

psy kl. otwarta
Balmoral Derrymore- dosk. CWC,CACIB

suki kl.młodzieży
Elan z Płockiego Wzgórza (Elanka Czapli) -dosk.Zw.Młodzieży, NJwR, weszła na BIS Junior do finałowej trójki młodych terrierów

suki kl.champion
Lakki Kerri Salomeya Triumph (Semisia) - dosk,CWC,CACIB, BOB, BIG-3, Bis-2 Oddz.Rzeszów

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...