Jump to content
Dogomania

Kolejny wkurzajacy przypadek gdy szczeniak trafia do chorej rodziny !!!!


zozolina

Recommended Posts

Witam wszystkich,bedac dzisiaj u rodziców w Bytomiu ogladałam:crazyeye: zabawe chłopca moze 6 letniego ze szczeniakiem ok 3 miesiecznym,włos mi sie zjezył na głowie:angryy: !!!! ludzie co on z nim wyprawiał normalnie SZOK ,nie wytrzymałam zeszłam i wygarnełam temu gnojkowi co on wyprawia z tym bidulem,majac go na smyczy podcigał do góry i w kałuze i tak w koło,potem prubował wsadzic go do rynny,zakopywał go równiez w kupie sniegu tzn była górka wykop[ywał dołek wsadzał psa i zakopywał :-x!!!! no przeciez to jest ewidentne znecanie sie,jakas bezmyslna istota nie nadajaca sie do egzystencji wsród ludz:mad:i!!! jak zeszłam i go ostro upomniałam jego mamuska wyszła na balkon i mnie zjechała ze zwracam uwage jej synusiowi !!! ja ze jako mam ostry jezyczek:evil_lol: nie omieszkałam jej powiedziec co mysle o takim traktowaniu zwierzaków zagroziłam interwencja odpowiednich słuzb ale to na nia podziałało jak płachta na byka...niewiem co moge jeszcze zrobic...to sa sasiedzi moich rodziców nie moge zabarac ot tak tego psa ... żal mi tego psiaka..poradzcie co moge jeszcze zrobic?a jeszcze ten chłopaczek wychodzi tak codziennie po pare godz z tym psem bo rodzice widza go przez balkon,dala mu psa i spier...na dwór a ona ma luz !!!!! moze sa jakies osoby z Bytomia które moga cos zdziałac bo tego szczeniaka wykoncza takie spacerki z gnojkiem !!!:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']nagraj filmik jak wygladaja spacerki dzieciaka z tym psem, najlepiej kilka pod rzad, ale tak zeby byly daty. potem bezceremonialnie odbierz gnojowi psa i juz....pokaz rodzicom dzieciaka filmik i powiedz ze idziesz z tym na policje. moge sie zalozyc ze nie zrobia nic....[/QUOTE] zgadzam sei z kolenzankom to dobry pomysł ale ja bym jeszcze policji pokazał filmik bo co tego ze tego odbierze szczeniaka następny będzie znowu cierpiał a tak bendzie notatka niewiem jak ja bym to widział to bym chyba tego szczeniaka wzioł odrazu to chyba rodzina patologiczna jak matka nie reaguje na takie coś jestem zatym a by dwac grzywny do 2milonow za takie coś by to nauczyło kogoś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...