Jump to content
Dogomania

MASTER i TORO- czyli mistrz i jego byk


madziasto4

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • madziasto4

    6165

  • Kasia

    1742

  • Anusia & Alutka

    1401

  • Pegaza

    965

moje ozdóbki towarzyskie ;) na razie pierwszych strzałów sie nie boją
Paco przespał zeszłorocznego sylwka i nawet nie załapał, że coś strzelało
nie wiem jak dzieciaki (Lu 7 mcy, chiq 8 mcy)- różnie może byc i dlatego spędzamy upojnego sylwestra w domu
jak się wdały w wujka Paco to może w przyszłym roku zostana na gospodarstwie a my pójdziemy zaszaleć (?)
TŻ się smieje że za rok jak nie cieczkę to szczonki będziemy mieć, na pewno jakaś psia wymówka się znajdzie, żeby sie stado nie robijało jak na zewnątrz szaleństwo, bo to nigdy nic nie wiadomo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']moje ozdóbki towarzyskie ;) na razie pierwszych strzałów sie nie boją
Paco przespał zeszłorocznego sylwka i nawet nie załapał, że coś strzelało
nie wiem jak dzieciaki (Lu 7 mcy, chiq 8 mcy)- różnie może byc i dlatego spędzamy upojnego sylwestra w domu
jak się wdały w wujka Paco to może w przyszłym roku zostana na gospodarstwie a my pójdziemy zaszaleć (?)
TŻ się smieje że za rok jak nie cieczkę to szczonki będziemy mieć, na pewno jakaś psia wymówka się znajdzie, żeby sie stado nie robijało jak na zewnątrz szaleństwo, bo to nigdy nic nie wiadomo ;)[/QUOTE]
Mój młodzik roczny na razie też olewa strzały, mam nadzieję, że już mu tak zostanie, a ta starsza trąba niestety się boi potwornie.
Paco odważny gość;)
A to dawać znajomych do domu na sylwka i wilk syty i owca cała:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Coś zrobię, tylko właśnie nie wiem jeszcze co.

Mam zamiar sobie rogaliki kruche z wisienką zrobić, ale to na słodko, a na słono nie wiem jeszcze :hmmmm:[/QUOTE]

Ja nic nie pieke, pewnie se czipsy kupie i reddsika i o.

[quote name='Kasia']
A wiesz, że ta woda jest ponoć the best na kacora? :p[/QUOTE]

Slyszalam to.

[quote name='madziasto4']Zdecydowanie wolę kefir:p[/QUOTE]

No prosze jaki znawca :cool1:
Rozumiem gdyby to Wladka powiedziala...
Ale TY??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']Ja nic nie pieke, pewnie se czipsy kupie i reddsika i o.

No prosze jaki znawca :cool1:
Rozumiem gdyby to Wladka powiedziala...
Ale TY??[/QUOTE]
A to to swoją drogą.

Wolę kefir w sensie, że wolałabym od wody spod ogórków gdybym była w takiej potrzebie, gamoniu. Bo nie lubię wody spod ogórków. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Cześć!:bye:

Przysłało mi wiadomość, że w tym temacie pojawiło się słowo "Wladka", więc jestem:evil_lol: Madźka wybierasz się gdzieś na Sylwka? Edit: już wyczytałam, że zostajesz w domciu.

Co tu jeszcze nabazgrolić... :hmmmm:[/QUOTE]
A jakby się słowo Władka nie pojawiło, tobyś nie przylazła, hę?

No, już Cię miałam opierniczyć, że nie czytasz dokładnie, ale w tym samym momencie przeczytałam Edit i mi przeszło :p

Link to comment
Share on other sites

Przylazłabym w końcu... Ostatnio mam strasznego lenia. Nawet nie wiem jak go opisać. Wchodzę na dogo, zajme się pracą i już mi się nie chce spojrzeć w zaległe galeryjki. Pracoholik ze mnie normalnie:roll:

Aha i wiercę dziurę w brzuchu rodziców o kotka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...