Jump to content
Dogomania

Terierek w schronisku ma PADACZKĘ !!! Jest DT - pilnie potrzebne deklaracje!!!


Madziek

Recommended Posts

jak się potoczyła akcja z pierwszej fotki? :evil_lol: Bo miłości od pierwszego wejrzenia z żadnej ze stron nie widzę. :shake:

Czyli rozumiem, że jest przetestowany pod kątem kotów. :evil_lol: Mam tylko nadzieję, że żadne zwierzę nie ucierpiało. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe z tego spotkania wszyscy wyszli cało i zdrowo, ale popatrz na oczy Rona. Przecież one mówią "prooooszę pozwól mi go pogonić" ;-)
Ron nie lubi kotów. Może inaczej: Ron chce koty gonić, ale nie będę sprawdzała co by zrobił gdyby już dogonił :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Korzystając, że nie miałam w pracy neta więc przepustowość pracy zmalała - zrobiłam Ronowi banerek. Nie jest jakiś super, ale zawsze jakiś jest. ;)

Ja już wolnego miejsca nie mam (bo można mieć chyba dwa?) ale może ktoś z wolnym miejscem wrzuci Ronka. ;)

[IMG]http://imageshack.us/m/268/1079/ronek1z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ron robi postępy, jest trochę bardziej zorientowany na człowieka. Kasia, która opiekuje się nim w schronisku, mówiła, że na spacerach nie ciągnie już tak strasznie, a puszczony luzem po schronisku trzyma się jej. To kochany psiak i tak bardzo potrzebuje domu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak, zamowione, zaplacone. Nie mialam tylko czasu na wymyslenie tekstu. Zaraz wstawie lenk do tego bazarku.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208438-Zakończony-bazarek-ogłoszeniowy.-Na-sterylkową-skarbonkę!?p=17097690#post17097690[/URL]
Madziek, chcesz napisac tekst? Ten drugi bazarek tekstowy byl juz zamkniety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...