Jump to content
Dogomania

TEMPERTON-Hodowla ON-proszę o opinie


xoxoo

Recommended Posts

[B]Witam,
Mam nadzieję, że nie dubluję wątku.Proszę o pomoc.Już od kilku miesięcy poszukuję DOBREJ hodowli ON.
Po wielu mailach, telefonach i wizytach osobistych moja uwagę zwróciłą ta hodowla-TEMPERTON. Choć akurat w jej przypadku nie miałam przyjemności odwiedzić właścicieli i pojawic się w hodowli osobiście. Jeśli ktoś stwierdzi, że jego informacje są sprawdzone -nie typu"słyszałam-em, że...", to proszę
o wiadomość. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xoxoo'][B]Witam,
Mam nadzieję, że nie dubluję wątku.Proszę o pomoc.Już od kilku miesięcy poszukuję DOBREJ hodowli ON.
Po wielu mailach, telefonach i wizytach osobistych moja uwagę zwróciłą ta hodowla-TEMPERTON. Choć akurat w jej przypadku nie miałam przyjemności odwiedzić właścicieli i pojawic się w hodowli osobiście. Jeśli ktoś stwierdzi, że jego informacje są sprawdzone -nie typu"słyszałam-em, że...", to proszę
o wiadomość. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. [/B][/QUOTE]
witam.dobra hodowla \,wlasciciele przywiazuja duza uwage do tego czym kryja swoje suczki.moim zdaniem mozna tam spokojnie sie wybrac w celu wybrania dla siebie odpowiedniego zwierzaka:)ale osobiscie szukal bym hodowli ktora jest mala tzn w ktorej znajduje sie kilka psow,gdyz szczeniaki sa starannie odchowane bo wlasciciele maja 1 -2 mioty do roku,wiec raczej w wyborze pupila kierowal bym sie raczej wyborem ,czym mniej psow na hodowli tym lepiej.sam tak szukalem 2 lata szczeniaka dla siebie,i znalazlem:)pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hodowla Temperton spełnia wymogi SV, ma fajne suczki ktore coś robią, a nie tylko siedzą w kojcach.
Na pewno krycia są przemyślane i stawia się na jakość, nie ilość.
Uwazam, że warto tam poszukać szczeniaka dla siebie - a własciwie po co szukasz szczeniaka ? Do domu, czy raczej do sportu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xoxoo']VOLKAND, dziękuję za odpowiedź-myślałam,że moja prośba pozostanie głucha. Jeśli można wiedzieć to jaką hodowlę wybrałeś?[/QUOTE]
15646918 to moje gg,podam linka jak chcesz na gg bo wolal bym sie publicznie nie wypowiadac na temat hodowcow i hodowli.ja jezdzilem 2 lata po wystawach,skanowalem wyniki ze wszystkich imprez w kraju do jakich tylko sie dogrzebalem na necie,zjezdzilem pol polski i mam teraz swietna suczke,zaplacilem nie male pieniadze za nia ale byly tego warte!!!jest w wieku 7 miesiecy PT ma juz zrobione niedlugo zdajemy egzamin! juz zaczelismy robic powoli obrone,zapowiada sie swietnie:)ogolnie lepiej trafic nie moglem!.zdjecia mojej suni jak bedziesz chciala to moge na maila poslac.albo mozna ja zobaczyc w krakowie na stadionie juveni na treningach z posluszenstwa i obrony.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym pracować z psem ale nie mam w tym doświadczenia i dopiero wchłaniam wiedzę teoretyczną. Czytam, podglądam, dopytuję, ucze się wszystkiego co się z tym wiąże. Jednak również pies miałby być towarzyszem na codzień, więc właściwie wszystkiego po troszkę. Nie mogę dzisiaj zdeklrować się jednoznacznie , bo tak jak wspominałam dopiero zaczynam... Natomiast jednego jestem pewna-szukam psa ( a właściwie chciałabym by na takiego wyrósł), który będzie pewny siebie ale nie agresywny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...