Jump to content
Dogomania

Jak Go Oduczyć Polowania Na Koty-pies Ze Schroniska Ma Sznsę Na Dom


anija

Recommended Posts

Proszę o pomoc. Od ok. miesiąca mam w domu (tymczasowo) psa ze schroniska. Obecnie ma szanse na wspaniały dom docelowy, tylko pod jednym warunkiem - nie będzie polował na koty ( ludzie chętni do adopcji mają psa i trzy koty). No właśnie, a Elvis uważa gonitwę za kotami za świetną zabawę. Zawieźliśmy go tam wczoraj wieczoram i już wiem, że ta noc była dla wszystkich nie przespana. Czy jest jakiś sposób aby oduczyć psa takich występków? Elvis ma ok. 10-12 m-cy, w schronisku był od listopada. Zależy mi bardzo na tym domu, bo jest sprawdzony ale z drugiej strony opiekunowie są starsi i rozumiem, że mogą nie mieć siły na użeranie się z goniącymi od piwnicy po strych kotami i ujadającym psem. Czy to tylko kwestia czasu, czy trzeba podjąć jakieś działania? Pomóżcie, plizz...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie zdecydowali adoptować Elvisa na stałe. Koty troszkę mu spowszedniały, ale jak coś mu błyśnie w tym małym łebku, to rzuca się w dziką pogoń. Miejmy nadzieję, ze wszystko się ułoży i obędzie się bez ofiar;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...