Jump to content
Dogomania

15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !!


MyszkaMiki

Recommended Posts

Czytam ten wątek od zawsze - niezależnie od "sponsorowania".
Wydaje się oczywiste, że należy się nam wyjaśnienie w sprawie śmierci Fokusa. Mamy dość na Dogomanii niewyjaśnionych zejść, braku dokumentów, jakichkolwiek informacji.
Czy ktoś ma kontakt z Kariną? Trzeba zapytać bezpośrednio, skoro MyszkaMiki nie odpowiada na pytania. Jeśli hotel nie przedstawi odpowiednich dokumentów, to powinien dostać "czerwona kartkę".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, o czym już pisałam, że ktoś z okolicy powinien skontaktować się bezpośrednio z Kariną.
Tutaj możemy sobie wołać na puszczy - nikt nie zmusi Myszki Miki, żeby się odezwała.
Natalio, może jednak się zdecydujesz? Rozumiem sympatie i antypatie, ale to chyba nie ma znaczenia w tym wypadku.

Link to comment
Share on other sites

Napisalam do MyszkiMiki PW - na razie bez odpowiedzi.
Niestety, ale Karina nie bedzie ze mna gadac, co dopiero mowic o wpuszczeniu na teren 'hotelu'. ;) z mojej strony rowniez nie byloby milo, bo jak tam bylam kiedys tam dawno, dawno temu, to jej powiedzialam, co mysle o warunkach, jakie tam panuja.
Ale moze ktos zadzwoni? Nr jest dostepny na stronie stajennej sfory (tak nazywa sie jej hotelik). Jak komus szkoda te 10 zl na rozmowe, to ja zwroce za ruchnek telefoniczny ;]

Edited by natalia.aleksandrov
Link to comment
Share on other sites

A wystarczyło do mnie napisać pw ...
Dostałam wiadomość i zajrzałam.
Przyznaję się bez bicia, że z nadmiaru różnych pewnych obowiązków i problemów kompletnie zapomniałam o tych wynikach.

Jak widzę problem jest zadzwonić czy napisać do mnie lub do Kariny, lepiej od razu wysuwać wnioski z kosmosu. Ale cóż, już się chyba do tego przyzwyczaiłam.

Sekcja była przeprowadzona. Rozmawiałam dzisiaj z osobą, która zawoziła Fokusa na sekcję. Powiedziała mi, że wyniki sekcji już są ale nie wie dlaczego nie dostali oryginału dokumentu. Jutro po niego pojedzie. Mam dzwonić pod wieczór

Link to comment
Share on other sites

MyszkoMiki, natlok zajec natlokiem zajec, ale bywalas na dogomanii, to byl watek prowadzony przez Ciebie, wiec powiadomienie byly... Coz, wazne, sekcja byla i dowiem sie co i jak.
w koncu jednak napisalam do Ciebie ;) Szczerze mowiac, myslalam, ze olalas temat - ale teraz wszystko sie wyjasnilo, wiec jest ok.
Czekam niecierpliwie na wyniki!

Link to comment
Share on other sites

To, że tu nie zaglądałam nie oznacza, że cokolwiek olałam ... A powiadomień żadnych nigdy nie dostaję, chyba, że o nowej wiadomości.
Napisałaś, przypomniałam więc tu zajrzałam. Nigdy nikogo ani niczego nie olewałam i nie mam zamiaru nawet tak robić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Matkooo
2 dni zajęło mi wyszukanie tego wątku wrr
Co znowu ta cholerna dogomania pokopała, że żadne linki nie działają, o wyszukiwarce też można zapomnieć ehhh
No ale wreszcie znalazłam.

Mam już dokument

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/sekcja.png/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3476/sekcja.png[/IMG][/URL]

Treść maila osoby, która zawoziła Foksia na sekcję:
Zgodnie z nią Fokus miał postępującą od wielu lat chorobę krążenia. Ponieważ trwało to tak długo organizm się stopniowo przyzwyczajał, dlatego nie było żadnych objawów. Co do stopnia rozkładu zwłok miało to związek z wiekiem psa oraz prawdopodobnie zawartością jelit. Pokarm mokry bardzo szybko się rozkłada, zaczął przesiąkać przez jelita i nastąpił szybki rozkład zwłok. Ciało pomiędzy 11.01 a 12.01 było przechowywane zawinięte w kocu i worku, a to dodatkowo przyspiesza rozkład zwłok. Do SGGW mam ponad 80km. 11.01 było już za późno żeby zawieźć zwłoki na sekcję, dlatego dopiero 12.01 trafiły do sggw.

Link to comment
Share on other sites

agata51 - gdyby to nie byl tak dupny hotel (wybaczcie wyrazenie) w mojej opinii, to moze bym odpuscila. coz, co do sekcji - wypowiem sie po konsultacji z wetem. po wstepnej konsultacji - taka niewydolnosc mozna wykryc w badaniach, ktore z reguly sie robi starszym pieskom. choroba byla do wykrycia nawet jesli nie bylo objawow, bo standardowo co jakis czas sie psu 'przeglad' robi, zwlaszcza w tym wieku. szkoda, ze nie zostalo to zrobione, kto wie - moze by cos sie dalo zrobic. moze nie. ale tak czy siak - niewiedza to najgorsze, co moze byc.
dzieki, MyszkoMiki, za informacje!:)

Edited by natalia.aleksandrov
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...