Jump to content
Dogomania

15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !!


MyszkaMiki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekamy na wyniki !!

Przepraszam, ale ten piesek również pochodzi z Wrześni jest na bezpłatnym tymczasie, niestety to również staruszek i ma problemy z tylnymi łapkami.... może ktoś będzie mógł wspomóc chłopaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/205605-On-ju%C5%BC-ledwo-stoi-owczarkowaty-Wrze%C5%9Bnia-!!?p=18488575#post18488575[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='natalia.']pod czyja opieka byl pies? fundacji, schroniska? trzeba tam uderzyc po prostu.[/QUOTE]

W wyciągnięcie psa ze schroniska była odpowiedzialna MyszkaMiki, niestety nigdy nie dowiedziałam się kto go wziął na siebie ...... nawet MyszkaMiki nie umiała lub nie chciała mi na to pytanie odpowiedzieć , przekazała tylko, że prawdopodobnie Karina u której psiak przebywał ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Nie pamiętam. Umowa adopcji chyba była sporządzana na Karinę.[/QUOTE]

Zadałam MyszkaMice pytanie w marcu 2011r. odnośnie, kto jest prawnym opiekunem Fokusa ... powyżej mamy odpowiedz.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.']co się stało z Fokusem? dlaczego odpowiedzią na nasze pytania jest milczenie?[/QUOTE]

Dołączam się do pytania. Ten temat zaczyna już być mocno podejrzliwy!

[SIZE="5"][B][COLOR="red"]Co się stało z Fokusem?[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.']nieladnie to malo powiedziane! jestem oburzona, co sie stalo z Fokusem? gdzie jest osoba odpowiedzialna za to, zeby nas o tym poinformowac?[/QUOTE]
Może gdyby nas tu wiecej chciało wyjasnienia, coś by pomogło.... albo i nie .... gdzie sie podziałi sponsorzy Fokusa ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...