Jump to content
Dogomania

15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !!


MyszkaMiki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko kto jest teraz odpowiedzialny za Fokusa, na kogo były wypisane dokumenty w schronisku ?? To jest starszy piesek, prawdopodobnie za chwile będą mu siadać stawy. Nowy właściciel będzie musiał psiaka trzymać w cieple, no chyba że Fokus zamieszka w domu, czego mu z całego serca życzę :)

Link to comment
Share on other sites

[B]★Wesołych★* 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •
•。★Świąt★ 。* 。
° 。 ° ˛˚˛ * _Π_____*。*˚
˚ ˛ •˛•˚ */______/~\。˚ ˚ ˛
˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| ˚Już za chwileczkę, już za momencik Wigilia![/B]





Jak tylko będę coś wiedziała o domku to dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie pisałam nic bo chciałam mieć już jakieś pewne wieści a nie domysły.
Wiadomość jest, niestety zła ...
Fokus miał mieć domek w Krakowie, pojechał tam razem ze swoją dziewczyną gdyż przyszła pani nie chciała ich rozdzielać ...
Jechał z nimi jeszcze inny psiak, który miał mieć domek w Warszawie więc w Warszawie właśnie zrobili sobie kilka dni przerwy.
Fokus z dziewczyną mieli do swojej dyspozycji swój własny pokoik w domu. Wczoraj wieczorem Foksiu położył się na kanapie spać, niestety już się nie obudził ...
Był w tej samej pozycji w jakiej zasnął wieczorem więc pewnie po prostu umarł ze starości, w końcu miał już swoje lata... Podobno na twarzy nie było widać cierpienia więc miejmy nadzieje, że stało się to we śnie.
Teraz pytanie czy robić sekcję, żeby się dowiedzieć co się stało?
Dla Kariny to żaden problem i jeśli zdecydujemy, że robić to będzie zrobiona.

Na razie tylko takie suche fakty ... niestety Karina taka zapłakana, że więcej nie była w stanie mi powiedzieć :(

Link to comment
Share on other sites

A ja bym prosiła jakieś zdjęcia z pobytu w Warszawie.... Dobrze aby mimo wszystko zrobiona została sekcja. O o ile się nie mylę "hotelik" nigdy nie był z Fokusem u weta, o co nie raz pytałam i prosiłam. Do tej pory nie wiadomo kto był jego prawnym opiekunem....
Dlaczego nikt z forum nie został powiadomiony gdzie bedzie ten domek i jak będzie wyglądała jego podróż ?
Dostaliśmy suchą informację, że prawdopodobnie będzie domek i póżniej nastała cisza, niestety same trzymanie kciuków nie wystarczy .....

Edited by ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']A ja bym prosiła jakieś zdjęcia z pobytu w Warszawie.... Dobrze aby mimo wszystko zrobiona została sekcja. O o ile się nie mylę "hotelik" nigdy nie był z Fokusem u weta, o co nie raz pytałam i prosiłam. Do tej pory nie wiadomo kto był jego prawnym opiekunem....
Dlaczego nikt z forum nie został powiadomiony gdzie bedzie ten domek i jak będzie wyglądała jego podróż ?
Dostaliśmy suchą informację, że prawdopodobnie będzie domek i póżniej nastała cisza, niestety same trzymanie kciuków nie wystarczy .....[/QUOTE]
ata zgadzam się z Tobą , jakieś fotki z Warszawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Nie pisałam nic bo chciałam mieć już jakieś pewne wieści a nie domysły.
Wiadomość jest, niestety zła ...
Fokus miał mieć domek w Krakowie, pojechał tam razem ze swoją dziewczyną gdyż przyszła pani nie chciała ich rozdzielać ...
Jechał z nimi jeszcze inny psiak, który miał mieć domek w Warszawie więc w Warszawie właśnie zrobili sobie kilka dni przerwy.
Fokus z dziewczyną mieli do swojej dyspozycji swój własny pokoik w domu. [B]Wczoraj wieczorem Foksiu położył się na kanapie spać, niestety już się nie obudził ...
[/B]Był w tej samej pozycji w jakiej zasnął wieczorem więc pewnie po prostu umarł ze starości, w końcu miał już swoje lata... Podobno na twarzy nie było widać cierpienia więc miejmy nadzieje, że stało się to we śnie.
Teraz pytanie czy robić sekcję, żeby się dowiedzieć co się stało?
Dla Kariny to żaden problem i jeśli zdecydujemy, że robić to będzie zrobiona.

Na razie tylko takie suche fakty ... niestety Karina taka zapłakana, że więcej nie była w stanie mi powiedzieć :([/QUOTE]

Daj mi, boże, tak umrzeć. I żeby żadnej sekcji mi nie robili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...