Jump to content
Dogomania

Applaws


danny77

Recommended Posts

[B][SIZE=2][/SIZE][/B]Witam serdecznie
całkiem niedawno pojawiła się w Polskich sklepach internetowych nowa marka karm "Applaws". Czy ktoś miał może już do czynienia z tą karma. Czy ktoś podaje to swojemu psu?
Karma jest reklamowana jako " Pierwsza na Świecie sucha karma mająca w swoim składzie 75 % mięsa" . Czytając skład to ma ona bardzo interesujący.

Proszę o info jak psiaki tolerują tę karmę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

czy ktoś tej karmy używa? mnie też zainteresował skład i zamówiłam 2kg psiakom na próbę, zobaczymy, ale ciekawa jestem opinii osób, które ją stosowały lub stosują

karma ladnie pachnie i wyglada, granulki raczej dla srednich psow, nie malych, smakuje im, ale kupy nie zbyt zwarte...

Edited by Joven
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest Naribus

[quote name='Joven']czy ktoś tej karmy używa? mnie też zainteresował skład i zamówiłam 2kg psiakom na próbę, zobaczymy, ale ciekawa jestem opinii osób, które ją stosowały lub stosują

karma ladnie pachnie i wyglada, granulki raczej dla srednich psow, nie malych, smakuje im, ale kupy nie zbyt zwarte...[/QUOTE]

Ja używam od września :) fakt, że granulki trochę duże jak np. na mojego yorkasa, ale jednak w sumie lepiej, bo przynajmniej je gryzie, a nie połyka w całości, jak to się robi z mniejszymi ;)
Mojej też smakuje, a bałam się, że nie będzie tak wesoło, bo co do karm, to wybredna ona bywa :lol:
Skład mi się ogólnie podoba, ale na karmach ja się mało znam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...