Jump to content
Dogomania

Champion Słowacji


Zebra

Recommended Posts

Nie mogę tego nigdzie znaleźc, albo kiepsko szukam;), wiec mam prośbę, podpowiedzcie, jakie dokumenty nalezy złożyć do Championa Słowacji, mam karty ocen, ale posiałam gdzies "przecudne" karteczki z CAC-ami, co teraz? Te karteczki neistety są z dwóch międzynarodówek z Bratysławy....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='Shetanka']A czy żeby dostać dyplom trzeba mieć CACe (w moim przypadku CAJCe) wpisane w rodowód? Bo nie wiedziałam, że wpisują, a w Preszowie nic o tym nie mówili... także mój pies ma 3 CAJC ale tylko 2 wpisane w rodowód, czy uznają mi to?[/QUOTE]
E tam, wpis w rodowodzie to taka dodatkowa przyjemność ;)
To co potrzebujesz, to "kartoniki" z CAJC/CAC i karta oceny, kserokopia rodowodu (ale nie zawsze, nie wiem od czego to zależy) i dowód opłaty za dyplom.
Teraz w Bratysławie też wystawiali na miejscu. Należało zostawić pieniążki ;) karty ocen i kartoniki oraz rodowód (oryginał lub ksero). Czas oczekiwania około godziny ;)
Ja nie skorzystałam, bo pogoda była do bani i w te pędy trzeba było się zbierać. Czekam na przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']E tam, wpis w rodowodzie to taka dodatkowa przyjemność ;)
To co potrzebujesz, to "kartoniki" z CAJC/CAC i karta oceny, kserokopia rodowodu (ale nie zawsze, nie wiem od czego to zależy) i dowód opłaty za dyplom.
Teraz w Bratysławie też wystawiali na miejscu. Należało zostawić pieniążki ;) karty ocen i kartoniki oraz rodowód (oryginał lub ksero). Czas oczekiwania około godziny ;)
Ja nie skorzystałam, bo pogoda była do bani i w te pędy trzeba było się zbierać. Czekam na przesyłkę.[/QUOTE]

Ja nie wiedziałam, że będą wystawiać więc nie miałam przy sobie kartonika. W takim razie na dniach wyślę wszystko ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B][COLOR=blue]CH SK[/COLOR] - 10 EUR + przesylka 5 EUR[/B]
[B][COLOR=blue]ML CH SK[/COLOR] - 10 EUR + wysylka 5 EUR[/B]
[B][COLOR=blue]Grand CH SK[/COLOR] - 15 EUR + wysylka 5 EUR[/B]
[B][COLOR=blue]Veteran CH SK[/COLOR] - 5 EUR + wysylka 5 EUR[/B]

na kilku wystawach wydaja dyplomy na miejscu - wtedy zamiast wysylki placi sie 2 czy 3 EUR za wystawienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Czyli to 5 euro za przesyłkę też muszę wpłacić na konto, tak?
i czy trzeba przesłać też karty ocen, czy wystarczą same karteczki z CAJC?[/QUOTE]

tak, pelna kwote trzeba wplacic

i wyslac oryginaly kart ocen, kartoniki CAC/ CAJC , kopie rodowodu i dowod wplaty

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...

[quote name='RudaPaskuda']jeśli mój pies podczas wystawy światowej w Bratysłąwie dostał CACa będąc juz Ch.Pl a dopiero w ten weekend zdobył uzytkowośc to ile jeszcze potrzebuje CACów do Ch.Słowacji??
Dla mnie to dalej jakieśbardzo skomplikowane jest:)[/QUOTE]

Zdaje się, że na światówce w Bratysławie była dodatkowa możliwość, ale to musisz sprawdzić sobie w katalogu (na pewno będzie napisane).
Bo normalnie, to jeszcze jeden potrzeba.
My za jednym zamachem złożyliśmy o JCh i Ch Słowacji. Wysłaliśmy pocztą. Dyplomy przyszły po ok. 2 tygodniach.
Ps. 1
Pamiętajcie o zmianie adresu (już nie ul. Stefanikova 10 ale Furmanska 9). Formularz na stronie SKJ zawiera jeszcze stary adres.
Ps.2
Potwierdzenia wyników wystaw w rodowodzie naprawdę daje wiele przyjemności. A jak brakuje miejsca, to doklejamy czystą kartkę i już ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']czyli generalnie jak dostane jeszcze jednego CACa mając użytka to juz będe miałalegalnie Ch.Słowacji?:)[/QUOTE]

Generalnie tak ;)
Ale jeszcze raz napiszę - sprawdź katalog z WDS, bo mi się wydaje, że CAC na światówce w Bratysławie dawał Championat Słowacji

Link to comment
Share on other sites

a ja mam takie pytanie - mam dwa res.CACe z dużych wystaw słowackich - jadę we wrześniu do presova - czy uzyskanie tam res.CACa coś mi daje? Po pierwsze czy dalej resy można wymieniać na "całe" CACe i czy można zamienić 2res.CACe z Cacibówek i jednego res.CACa z krajówki na CACa małego???;) Bo takiego małego CACka brakuje mi do championatu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']a ja mam takie pytanie - mam dwa res.CACe z dużych wystaw słowackich - jadę we wrześniu do presova - czy uzyskanie tam res.CACa coś mi daje? Po pierwsze czy dalej resy można wymieniać na "całe" CACe i czy można zamienić 2res.CACe z Cacibówek i jednego res.CACa z krajówki na CACa małego???;) Bo takiego małego CACka brakuje mi do championatu...[/QUOTE]

Jeśli brakuje ci małego CACa, to obojętnie z jakich wystaw możesz go zastąpić trzema resCACami. Natomiast jeśli by Ci brakowało dużego CACa, to tego tylko można zastąpić trzema dużymi resCACami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Jeśli brakuje ci małego CACa, to obojętnie z jakich wystaw możesz go zastąpić trzema resCACami. Natomiast jeśli by Ci brakowało dużego CACa, to tego tylko można zastąpić trzema dużymi resCACami.[/QUOTE]
o widzisz - no to świetnie!! czyli championat słowacki mam na wyciągnięcie ręki:) uwaga presovie - nadchodzimy heheh

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...