Jump to content
Dogomania

Champion Słowacji


Zebra

Recommended Posts

[quote name='Darianna']czyli resCAC nie przechodzi automatycznie w cały jeśli jest po championie Słowacji? Tylko muszą być 3 resCAC i one moga dać cały CAC ?[/QUOTE]

Nie, na Słowacji 3 x res.CAC to jeden CAC :)
Zdobycie res. CACa za championem Słowacji nei daje nic więcej jak 1/3 CACa :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, czasem się da zrobić ten championat w weekend, ale trzeba dobrze trafić. W zeszłym roku taka okazja była (CACIB/CAC Nitra + CAC/CAJC Celostatna w Senec + CAC/CAJC Klubova Nitra), właśnie w Nitrze (a te klubówki to wiadomo, zależy od klubów jakie tam mają). ;)
A za 1CAJC to o możesz spróbować w Estonii albo na Łotwie jak już tego naszego młodzieżowego championa dyplom masz w ręku ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

A ja mam pytanie odnośnie Championatu Słowacji dla psa użytkowego.
Na stronie jest informacja, że pies z certyfikatem użytkowości może zrobić championat za 2 CACe z dwóch sezonów wystawowych. Potwierdziłam informację mailowo, że możemy zrobić championat dla naszego psa właśnie za te 2 wnioski.

I teraz pojawia się następne pytanie. Otóż na stronie słowackiego ZK jest napisane:
[I]1. "Two CAC titles gained at the dog show in Slovakia held under patronage of [B]Slovenska kynologicka jednota (The Slovak kennel club)"[/B][/I]

Czy to oznacza, że na dowolnej wystawie słowackiej, czy na wystawie z dodatkiem (SKJ)? [url]http://www.skj.sk/phpmenu.php?s=10[/url]

Chcieliśmy jechać do Wielkiej Idy, ale tam obok jest (ZŠK) i nie wiem czy CAC będzie się liczyć do tego championatu za 2 CACe.

Może ktoś wie i pomoże, bo w ogóle nie łapię się w słowackich wystawach :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...