Jump to content
Dogomania

Kubalonka - zawody 4-5 marca


Wind

Recommended Posts

[quote name='basia']Wind, to Ty stałaś na mecie z yorkiem pod kurtką w pierwszy dzień zawodów??;)[/QUOTE]


basiu,

York zostal w domu :evil_lol: A stalam/lezalam/kucalam jedynie na skarpach wzdluz trasy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]basiu,

York zostal w domu :evil_lol: A stalam/lezalam/kucalam jedynie na skarpach wzdluz trasy [/QUOTE]
Aha :p A bo była tam jakaś dziewczyna i jak psy przed metą nie chciały pracować, to wystarczyło, że ten mały york zaszczekał a finish stawał się doprawdy imponujący :cool1:

Czekamy na kolejna fotasy :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Aha :p A bo była tam jakaś dziewczyna i jak psy przed metą nie chciały pracować, to wystarczyło, że ten mały york zaszczekał a finish stawał się doprawdy imponujący :cool1:

[/QUOTE]


:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Nie ma to jak motywator :p


[url]http://img439.imageshack.us/img439/8831/y8u1679xy3pq.jpg[/url]

[url]http://img314.imageshack.us/img314/2690/y8u1697xy9to.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wind [/B], pozdrawiam serdecznie cieszę się że szczęśliwie dojechałaś do domu, jeszcze raz dzięki za spotkanko , i za to że mogłem przy boku takiej mistrzyni obiektywu / co zresztą widać po Twoich fotach / też coś pstryknąć......:lol:

Chciałem zaproponować że jeśli kogoś interesują ....moje foty to chętnie służę i oryginały nagram na płytkę DVD i wyślę......ale bym się wygłupił..........przy Twoich fotkach............:lol: :lol: ;)

Jeszcze raz pozdrawiam......i oby znów udało się nam jakiś plener :crazyeye:....zobiektywizować :diabloti: ;)..........:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]bos,[/B]

Nie przesadzajmy! Zrobiles super zdjecia :-) Z przyjemnoscia je obejrzalam :-)
No i mam nadzieje, ze jeszcze wiele razy sie spotkamy, prawda :cool3: Fajnie bylo :-)


[url]http://img457.imageshack.us/img457/4718/y8u1884xy9vp.jpg[/url]

[url]http://img337.imageshack.us/img337/5707/y8u2613xy3wx.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]bos,[/B]

Nie przesadzajmy! Zrobiles super zdjecia :-) Z przyjemnoscia je obejrzalam :-)
No i mam nadzieje, ze jeszcze wiele razy sie spotkamy, prawda :cool3: Fajnie bylo

[/quote]

Fakt , było fantastycznie , a co do spotkań następnych to......jestem za :multi:
....wiele razy. :lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Ratunku!!
Ja bym sobie z chęcią pooglądała fotki, ale jest ich tak dużo i są tak duże, że mój modem nie jest w stanie ich nijak załadować. A podejrzewam, ze są na nich same znajome mordy ;))) a nawet i nasze futerka....:roll:

Chyba pierwszy raz o to proszę, i wiem, ze niektorym to nie na rękę.... ale czy nie da rady jednak dawać tu stykówek, z odnosnikami do duzych fotek? :roll:

Przy kilkudzieisęciu ciężkich fotkach w jednym topiku temat otwiera się kilkadziesiąt minut, w czasie ktorego i tak załaduje ze dwie fotki, a reszty nawet pojedynczo otwierać się nie da. Jestm jak najbardziej ZA FOTKAMI, i z pewnością są cudne, ale zrozumcie, że samo czytanie podpisów nie jest takie fajne :shake:
próbuję już cały wieczór ale na nic to wszystko.....

Link to comment
Share on other sites

Manu,

Oj nie tak szybko. Pracy mam po uszy. Redakcja czeka na zdjecia z ostatniej sesji, wiec tym musze sie teraz zajac, co pewnie potrwa pare dni ...
A potem kolejne fotograficzne imprezy, ktorych w tym roku szykuje sie cala masa :-)

Na koniec oslawiony upadek ;)

[url]http://img128.imageshack.us/img128/2025/y8u2861xy5sk.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś (moze ty Monika?) mozesz mi zrzucić na płytkę fotki z tego topiku?
Wygląda na to, ze inaczej ich nie obejrzę, :mad:
a ponoć są ładne i w dodatku jesteśmy na nich gdzieś...:shake:


ps. A diabły donoszą, ze na fotkach ktore wytypowałaś na dwóch pierwszych jest Boguś Kamieński, a reszta to Damian - z Dafne i Piratem w I parze.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']Czy ktoś (moze ty Monika?) mozesz mi zrzucić na płytkę fotki z tego topiku?
Wygląda na to, ze inaczej ich nie obejrzę, :mad:
a ponoć są ładne i w dodatku jesteśmy na nich gdzieś...:shake:


ps. A diabły donoszą, ze na fotkach ktore wytypowałaś na dwóch pierwszych jest Boguś Kamieński, a reszta to Damian - z Dafne i Piratem w I parze.:diabloti:[/quote]
Jak już namówię informatyków, by mi zrzucili na płytkę wszystkie zdjęcia z Kubalonki, jakie tu w pracy sobie uzbierałam, to oczywiście, że Ci zrobię kopię - bo mam je tylko na pracowym kompie, bez nagrywarki oczywiście...:roll:

ps. jak Ty to wszystko wiesz, nie widząc tych zdjęć :diabloti: Ale sama w końcu tego Damiana wytropiłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Manu,

Ty lepiej pomysl na jakiej imprezie sie spotkamy :p[/quote]W przyszłym sezonie...? :cool1: Też bym wcześniej wolała, jak tylko będzie okazja, to będę pytać :p Ale do takiej Warszawy zawiewa mnie niestety niezmiernie rzadko...

Nooo... chyba, że przyjedziesz na nasze zawody do Łodzi 25-26 marca - nasz Klub organizuje i chwalić Boga, będziemy... :cool3:

To dryland - na wózkach... :cool3: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...