Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='yolaantaa']W schronisku akurat sie nie udzielam,mnie by serce pękło,ale kocham wszystkie zwierzęta,szczególnie te bezdomne i skrzywdzone,chciałabym wszystkim pomóc,nie przejdę obojętnie obok żadnego,dokarmiam koty od lat,zawsze noszę ze sobą jedzonko,dla jakiegoś napotkanego kotka...Chciałabym żeby wszystkie były szczęśliwe,miały swój dom i nigdy nie były głodne...[/QUOTE]
A na wątku schroniska jesteś aktywna ?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']... a koń nie mógł od niej oderwać wzroku :lol:[/QUOTE]
To prawda ;) Bardzo się jej przygląda :lol: Nic dziwnego, że Cindy jest zdezorientowana - takiego zwierzaka w schronisku raczej nigdy nie spotkala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Skoro o Jastrzębiu mowa, to tutaj jest wątek Puszka:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200648-Skatowany-uratowany-Nie-ma-na-hotel-wraca-do-schronu-To-b%C4%99dzie-wyrok-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200648-Skatowany-uratowany-Nie-ma-na-hotel-wraca-do-schronu-To-b%C4%99dzie-wyrok-POMOCY[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Wiem zaraz powiecie,ze sie czepiam:)ale Cindy na zdjeciach w domu to dla mnie nie Cindy,na dworze calkiem ciemna ruda,a w domu jasna,to tylko moj komentarz[/QUOTE]

Zdjęcie jest "prześwietlone". Ja często tak mam z moim rudzielcem. Raz na zdjęciach jest jakby lekko brązowy, raz wściekle rudy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Wiem zaraz powiecie,ze sie czepiam:)ale Cindy na zdjeciach w domu to dla mnie nie Cindy,na dworze calkiem ciemna ruda,a w domu jasna,to tylko moj komentarz[/QUOTE]

gosiaczek z całym szacunkiem do ciebie, daj sobie spokój bo to przestaje być śmieszne. Zaraz zwali sie tu kupa wron i będą na kilku stronach dywagować czy to Cindy czy nie.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Wiem zaraz powiecie,ze sie czepiam:)ale Cindy na zdjeciach w domu to dla mnie nie Cindy,na dworze calkiem ciemna ruda,a w domu jasna,to tylko moj komentarz[/QUOTE]

pewnie była w międzyczasie u groomera i jej jakieś baleyage pierdyknął :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Wiem zaraz powiecie,ze sie czepiam:)ale Cindy na zdjeciach w domu to dla mnie nie Cindy,na dworze calkiem ciemna ruda,a w domu jasna,to tylko moj komentarz[/QUOTE]
maarit Ci to to wyjaśniła. Barry też tak ma

A mogę też zapytać skąd jesteś ?


[quote name='maarit']Skoro o Jastrzębiu mowa, to tutaj jest wątek Puszka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200648-Skatowany-uratowany-Nie-ma-na-hotel-wraca-do-schronu-To-będzie-wyrok-POMOCY[/URL][/QUOTE]
Wierzymy yolanto, ze pomożesz Puszkowi, a może już to robisz ? :roll:

[quote name='maarit']Zdjęcie jest "prześwietlone". Ja często tak mam z moim rudzielcem. Raz na zdjęciach jest jakby lekko brązowy, raz wściekle rudy :D[/QUOTE]
:lol:

[quote name='Becia66']gosiaczek z całym szacunkiem do ciebie, daj sobie spokój bo to przestaje być śmieszne. Zaraz zwali sie tu kupa wron i będą na kilku stronach dywagować czy to Cindy czy nie.[/QUOTE]
Gosiaczku czy to Ty jesteś GF z Fb ?

[quote name='majuska']pewnie była w międzyczasie u groomera i jej jakieś baleyage pierdyknął :D[/QUOTE]
:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cindy z dzisiejszą gazetą - z pozdrowieniami dla zaczadzonych :D
[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/v/1069938_3294148050334_1252690312_n.jpg?oh=fd059a39cfcb9aaf802de4dd6918962a&oe=51F26356&__gda__=1374859859_4b3f58a9aab132fd374f73269754678b[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']o kurcze..ale sie suni poszczescilo ..super!!!! dlugiego i szczesliwego zycia dla slicznotki :) kto by pomyslal ze taki bedzie final :)[/QUOTE]
Takie sa normalne finaly.
Obojetnie co mowia inni.
I sa czestsze niz myslicie
W tym tygodniu dwa i w przyszlym tez dwa
Zanim zaczna sie pytania - to sa moje finaly. Nie Orzechowskie.
Malgos

Link to comment
Share on other sites

Hahaha zdjęcie z gazetą mnie powaliło :D jestem ciekawa, kiedy w końcu skończą się te teksty czy to ona, czy nie, a za duża, a za mała, a za ciemna. też znam Cindy osobiście . TO JEST ONA. A Ci co dopatrują się różnic w zdjęciach, to chyba nigdy w życiu aparatu w ręce nie mieli. Pooglądajcie sobie swoje foty, czy na wszystkich jesteście tacy sami? Czy to nie jest logiczne, że w domu jest inne światło, niż na zewnątrz? Nie chcę być niemiła, ani nikogo krytykować, ale tu już naprawdę ręce opadają..
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']Takie sa normalne finaly.
Obojetnie co mowia inni.
I sa czestsze niz myslicie
W tym tygodniu dwa i w przyszlym tez dwa
Zanim zaczna sie pytania - to sa moje finaly. Nie Orzechowskie.
Malgos[/QUOTE]
Ach jak sie ciesze w imieniu tych psiakow:multi:
Poza tym masz racje jak zwykle:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...