Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='Jaszczurka49']Dzięki w imieniu Cindy.Na razie jesteś JEDYNA.[/QUOTE]

Nie "JEDYNA".
Ja też bym chciała żeby Cindy nie musiała czekać do września i jechać taki kawał drogi, ale takie moje pisanie dla samego pisania nic nie da. Nie mamy wpływu na to czy Cindy trafi do Ciebie czy do domu w Niemczech.

Link to comment
Share on other sites

Maarit, Merenwen - Wam chodzi o to, żeby Cindy nie musiała czekać do września i żeby nie jechała tak daleko, a ja chcę,żeby żyła.To tyle i tylko tyle. Jej wyjazd jest zaplanowany na 15 - 20 lipca. Będą jechały wówczas kontyngenty z innych schronisk. Z Orzechowców w ofercie na stronach niemieckich jest 40 + psów. Cindy została przez kogoś wybrana i (praktyka pokazuje) wątpliwe, aby do adopcji. To zdarza się rzadko. Niezmiernie rzadko. Czy mam powtarzać te wszystkie straszne wpisy? Wcześniej poałam linki. Kto ma oczy niechaj czyta. I film. Kto ma uszy niechaj słucha.Jeśli słyszę,że były kierownik sprawdzał domy - to nie wierzę .Ani nie miał do tego prawa ani nie miał na to czasu aby sprawdać taką ilość domów. Pytanie brzmi: kto wie ile psów zostało wywiezionych z Orzechowcców za rządów zwierzoluba A. B. przez organizacje CANIS DONUM DEI ,WIHTELPATEN/WHITE PAW ?Nikt nie chce się zgodzić na wyco fanie Cindy z transportu - bo w ten sposOb STWARZA SIE PRECEDENS!!! Tak berdzo mi żal tych wszystkich psów przeznaczonych do wywózki.Prawdziwa działalność charytatywna nie polega na wymianie: dary rzeczowe - żywy towar.

Edited by Maupa4
usunięcie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

podczytuję wątek i jak dobrze pamiętam to były kierownik schroniska upierał się na wspólną adopcję Jenny i Cindy i nie było mowy o ich rozdzieleniu i ewentualny dom miał być w Polsce, Jenny jest już za TM niestety nie doczekała się na dom, to po jaką cholerę wysyłać tyle kilometrów Cindy, nie wiadomo gdzie skoro ma szansę na dom w Polsce, ja tu czegoś nie rozumiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cookiefloo']Przepraszam, ale nie ogarnę czytania poprzednich postów.
Dobrze rozumiem, że w Polsce jest dom, który umówił się z kierownikiem na adopcję Cindy, a obecnie schronisko robi problemy ?[/QUOTE]
Schronisko nie robi problemów. Cindy do domu w Niemczech zarezerwowana jest bodajże od marca. Cindy jest objęta kwarantanną, ale nie z powodu wścieklizny, tylko wyjazdu do Niemiec. Nie wiem dlaczego tworzy się niepotrzebny szum, panika, spekulacje.
Ja jestem pewna, że będzie jej tam dobrze. Czy tylko ja?:roll:

Edited by karolciasz28
literówki
Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121211/PRZEMYSL/121219938"]
[/URL][URL]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111221/PRZEMYSL/993283170[/URL]
[URL]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111221/PRZEMYSL/993283170[/URL]
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=542&Itemid=40[/URL]

Dla odmiany proponuję powyższe linki.


A Tobie Jaszczurko, proponuję zapoznanie się z Regulaminem forum i zweryfikowanie pod tym katem swoich postow.
Inaczej stanie się konieczne zaproszenie tu moderatora.

Edited by barb
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

Barb i Karolcia! nie dajcie fałszywego świadectwa ( teraz nazywa się ono lobby), ani mnie nie straszcie, bo ja się naprawdę nie boję.Nie chcę uczestniczyć w Waszej maleńkiej wzajemnej adoracji, ani pozorowanym działaniu na rzecz dobra zwierząt. NIC OD WAS NIE ZALEZY - właśnie z tych powodów. Nie mamy sobie nic więcej do powiedzenia, prócz tego, że wstydzę się za Was :oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaszczurka49']I nie fatygujcie moderatora. Już mnie tu nie ma. Możecie spać z szeroko otwartymi oczami. Spokojnie?[/QUOTE]
Przez chwilę wierzyłam, że naprawde zależy Ci na adopcji Cindy ale teraz widzę, że chodzi tylko o robienie zamieszania i nie tylko na tym wątku.
A dlaczego robisz zamęt tutaj ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241785-Schronisko-we-Wloclawku-Aktualnie-pomoc-dla-Zuzi/page12[/URL]

Edited by barb
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaszczurka49']Barb i Karolcia! nie dajcie fałszywego świadectwa ( teraz nazywa się ono lobby), ani mnie nie straszcie, bo ja się naprawdę nie boję.Nie chcę uczestniczyć w Waszej maleńkiej wzajemnej adoracji, ani pozorowanym działaniu na rzecz dobra zwierząt. NIC OD WAS NIE ZALEZY - właśnie z tych powodów. Nie mamy sobie nic więcej do powiedzenia, prócz tego, że wstydzę się za Was :oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE]
Fałszywe świadectwo? I kto to mówi...
Nikt nikogo nie straszy, a jeśli już to ty, tym co to się niby stanie z Cindy w Niemczech. Błagam możemy skończyć temat? Za kilka dni Cindy będzie w drodze do domu i nasze gadanie się na nic zda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaszczurka49']Wcześniej działałam w dobrej wierze, więc uważałam, że dokumentowanie rozmów nie jest mi potrzebne. Teraz... osądź sama. Wizyta przedadopcyjna to dla mnie nic nowego i w jedną i w drugą stronę. Zapraszam wizytatora tylko, że nikt nie chce jej przeprowadzić. w Niemczech nie mamy prawa kontrolować domów( sprawa mielecka). W tym przypadku nie możesz jej zrobić bo Cindy nie jedzie do domu. Na niemieckich stronach została wpisana jako pies szukający domu. Zobacz proszę co chcę Ci pokazać. Jeśli chodzi o kwarantannę nie uwierzyłaś trudno nie martw się tym.
Obejrzyj ostatnią stronę wątku "list do premiera RP w sprawie odwołania głównego lekarza weterynarii oraz wywózek psów do Niemiec" w tym cały film dot. afery mieleckiej i ostatni wpis nt. Hajnówki.
Chciałam adoptować tylko jedną starą psinę. Pozyskana przeze mnie wiedza to czysty przypadek.
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Droga Jaszczurko, tu Malgosia z Berlina, lat 49 i wiedzaca, o czym mowi.
Wizyty przedadopcyjne sa robione przez fundacje White Paw zawsze i poadopcyjne tez zawsze.
Z tego co mi wiadomo, Cindy jest zarezerowana dla niemieckiego domu stalego od marca, od momentu kiedy to jej przyszla pani przyjechala z fundacja White Paw, zeby ja poznac.
A propos watku co powinismy wiedziec...ja jestem rowniez odpowiedzialna za adopcje psow z Hajnowki, za wizyty przed i po adpocyjne za regularne transporty darow do nich od 2011.
Nie ma absolutnie powodow do obaw. White Paw znam osobiscie, Artura znalam osobiscie i bylismy w scislej kooperacji.
Zastosuj twoja rade w stosunku do ciebie i wybierz sobie inna stara psinke i daj jej najlepszy dom pod sloncem.
Pozdrawiam serdecznie Malgos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'] Przez chwilę wierzyłam, że naprawde zależy Ci na adopcji Cindy ale teraz widzę, że chodzi tylko o robienie zamieszania i nie tylko na tym wątku.[/QUOTE]

Barb ja też wierzę ludziom z natury, pomyślałam: fajnie by było, jakby niunia nie musiała jechać tak daleko. No ale jesteśmy tylko ludźmi a idea tego portalu opiera się na zaufaniu, które czasami wyprowadza nas w pole.
Dobrze, że domek na nią wciąż czeka :)

Jak ona świetnie się trzyma:loveu: Piękne zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Cindy :)
[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3773/ztan.jpg[/IMG]


[/QUOTE]
Po Cindy wcale nie widać jej wieku. :lol: Powiedziałabym, że kondycję ma lepszą ode mnie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przypadkiem wpadlam na ten watek i jak slysze,ze psy wywozone do Niemiec maja tam dobrze to rece mi opadaja,te psy jada na smierc,jako psy do doswiadczen labolatoryjnych,najczesciej psy stare,boze Cindy dlaczego na starosc tam Cie wysylaja...odpowiedz jest prosta...to nie jest pierwsze schronisko ,ktore w taki sposob podly zarabia kase,jak mozecie to zabierzcie Cindy nie pozwolcie jej jechac do piekla,do nikad..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...