Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

Guest yolaantaa

Nie wiem,ale jakoś lepiej bym się czuła jakby Cindusia została w kraju,niewiadomo,czy będa jakieś relacje później z domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaszczurka49'][B]NIEPRAWDA[/B]
Kiedy zgłosiłam się by adoptować Cindy byłam [U]jedyna[/U].
Zostałam zaakceptowana jako DS i otrzymałam propozycję dowiezienia psa do Krakowa.[/QUOTE]
Dawno to było ? I czemu sprawa nie zostala sfinalizowana ?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Arturem Bąkiem.
Zostałam zaakceptowana jako DS. Pies miał zostać dowieziony do Krakowa. Zaproponowano mi też adopcję psa Ślimaka.
Odpowiedziałam, że nad adopcją Ślimaka zastanowię się. Dalszą rozmowę odłożyliśmy na "po świętach".
Zła pogoda, uniemożliwiła mi podróż do Krakowa.
Przez telefon dowiedziałam się o śmierci Artura Bąka i wstrzymaniu adopcji. Później dowiedziałam się o wściekliźnie i kwarantannie.
Kolejna rozmówczyni przyjęła moje dane personalne do wpisu "na tablicę" i obiecała kontakt telefoniczny.
Następna, przemiła, rozmówczyni powiedziała, że Cindy "ma już domek w Niemczech".
[U]Właśnie dlatego staram się nadal o tę adopcję!!![/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaszczurka49']Rozmawiałam z Arturem Bąkiem.
Zostałam zaakceptowana jako DS. Pies miał zostać dowieziony do Krakowa. Zaproponowano mi też adopcję psa Ślimaka.
Odpowiedziałam, że nad adopcją Ślimaka zastanowię się. Dalszą rozmowę odłożyliśmy na "po świętach".
Zła pogoda, uniemożliwiła mi podróż do Krakowa.
Przez telefon dowiedziałam się o śmierci Artura Bąka i wstrzymaniu adopcji. Później dowiedziałam się o wściekliźnie i kwarantannie.
Kolejna rozmówczyni przyjęła moje dane personalne do wpisu "na tablicę" i obiecała kontakt telefoniczny.
Następna, przemiła, rozmówczyni powiedziała, że Cindy "ma już domek w Niemczech".
[U]Właśnie dlatego staram się nadal o tę adopcję!!![/U][/QUOTE]

[quote name='barb']Byłabyś w stanie zaadoptować Cindy od zaraz ?[/QUOTE]
Jaszczurka, a można wiedzieć skąd dowiedzialaś się o Cindy i gdzie mieszkasz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Byłabyś w stanie zaadoptować Cindy od zaraz ?[/QUOTE]

[quote name='yolaantaa']Cindusia mogłaby mieć domek od zaraz,a musi czekać jeszcze tyle czasu,to nie rozumiem...[/QUOTE]
Jaszczurka nie napisała nam czy od zaraz.

Natomiast dziś zauważyłam, że przy Cindy nie ma żadnej informacji, że jest zarezerwowana
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=21&Itemid=21[/URL]
jak na przyklad tutaj
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1389&Itemid=7[/URL]
lub tutaj
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1392&Itemid=7[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Dziewczyny ja nie chce mieszać. Pojedziemy w poniedziałek, Barb z Martą będą przy rozmowie o Cindy i o wszystko wypytamy.[/QUOTE]
Dokładnie :lol:Może uda sie wziąć Cindy na spacer ?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Jak Cindy to i Bena jej kumpla z boksu, wiesz żeby potem jakiś spin nie było pomiędzy nimi. :)[/QUOTE]
To nawet wiesz jak się nazywa kumpel Cindy z boksu ? :lol: Sprawdze sobie na stronie jak on wygląda.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Barb nie przesadzaj, gdzież z całej Polski ;).[/QUOTE]
Ale z całego województwa to na pewno i jeszcze z sąsiedniej Małopolski, i Viki z dolnośląskiego też oglaszalaś ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...