Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

Orzechowce leżą na wygwizdowie. Z różnych przyczyn wolontariat i współpraca między nim upadła. Powiem Wam, że nie wiem kto aktualnie jeździ do schronu lub kto bywa, ma kontakt. Bez aktualnego info nie da się ruszyć. Przydadzą się też zdjęcia. Musiałbym odszukać numer do kierownika i poprosić o nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Orzechowce leżą na wygwizdowie. Z różnych przyczyn wolontariat i współpraca między nim upadła. Powiem Wam, że nie wiem kto aktualnie jeździ do schronu lub kto bywa, ma kontakt. Bez aktualnego info nie da się ruszyć. Przydadzą się też zdjęcia. Musiałbym odszukać numer do kierownika i poprosić o nie.[/QUOTE]

Z tego co czytałam to jest wolontariat (ale poza dogo), a warunków jakie tam psiaki mają, może niejeden schron pozazdrościć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Z tego co czytałam to jest wolontariat (ale poza dogo), a warunków jakie tam psiaki mają, może niejeden schron pozazdrościć.[/QUOTE]

Źle to ująłem. Na pewno ktoś tam zagląda i schron jest myślę dobrze prowadzony. Wolantariuszki jakie były, jakie ja poznałem nie udzielają się na dogo wcale, spradycznie lub nie współpracują już ze sobą opcjonalnie do wyboru, bo mnie też długo nie było i prędko nie zawitam na stałe. O to mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lena84']Przypominam o Cindy!!![/QUOTE]
Gdyby ktoś chciał pomóc Cindy i innym psiakom z Orzechowiec wklejam link na Fb gdzie mozna zaglosować aby akurat to schronisko otrzymało karme od TESCO.
[url]http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609[/url]

Tak jak napisal Cajus schronisko polozone jest rzeczywiście na wygwizdowie, dlatego zgromadzenie odpowiedniego zapasu karmy jest bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat-a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6474/cindy2baner1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


święte słowa !!!:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Musimy rozkręcić wątek Cindy. Czy ktoś wie czy i gdzie jest ogłaszana?[/QUOTE]

schronisko nie zgadzało sie chyba na wysłanie niuniek poza woj. podkarpackie ? - to utrudnia szukanie domku, chyba, że coś się zmieniło

Ogłoszenia pewnie dawno nieaktualne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...