Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='elizziee']Ja niestety nie miałam okazji pojechać do schroniska, bo ciągle strasznie pada:( i tak będzie podobno do końca tygodnia ech..[/QUOTE]
Wczoraj lało w Przemyślu okrutnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

A nie może ktoś wziąć pieska ze schroniska do czasu aż znajdzie domek?...Bo rozumierm,że piesek jest cały czas w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest yolaantaa

Ta pogoda jest okropna już nie do wytrzymania,jak pomyślę,że może jakieś bidy się błąkają,to aż serce pęka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elizziee']ja nic nie wiem, w Przemyślu leje niemiłosiernie i znowu czekam na jakiś dzień w miarę pogodny, żeby podjechać do schroniska ech..[/QUOTE]
Zdjęcia z wczoraj
[url]http://pogoda.interia.pl/zdjecia/przemysl-po-nawalnicy-zdjecie,iId,1138650,iAId,82818[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Dało czadu:crazyeye: u Ciebie OK?[/QUOTE]
Tak :lol:To miało miejsce bezpośrednio po ogromnej buryz popołudniu 3 bm. Kiedy wieczorem wybrałam się w te miejsca wody już nie było.

[quote name='Merenwen']O łał, nieźle :crazyeye:. Wszyscy cali? Mam nadzieję, że nie zaleje schroniska. Oczywiście nikomu zalanego mieszkania też nie życzę...[/QUOTE]
Schronisko jest w Orzechowcach. Ale na pewno zwierzaki wolałyby sloneczko a nie ciągłe deszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elizziee']Witam wszystkich:) udało mi się dziś wpaść dosłownie na chwilkę do schronu, pieski mają się dobrze:) I informacja jest potwierdzona Cindy już w lipcu jedzie do nowego domu:))) także udało się w końcu! :))[/QUOTE]
Dzięki za dobre wiadomości. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

Cudownie by było,ale tak naprawdę,to cieszyć się będzie można dopiero jak Cindusia będzie już w domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolaantaa']Cudownie by było,ale tak naprawdę,to cieszyć się będzie można dopiero jak Cindusia będzie już w domku...[/QUOTE]

Ja też tak mam, świętuję dopiero jak psiak jest już w nowym domu :) To odliczamy...

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

Ja już zapomniałam jak wygląda słoneczko,cały dzień prawie znowu padało,ale bardzo bym chciała,żeby słoneczko zaświeciło dla Cindusi,kochanej sunieczki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...