Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='iwoniam']moje dzieciątko sie pochorowało więc nie bylo mnie chwileczkę i w tym czasie sobie dzielnie poradzilyscie :)

Dzięki za info

jak tam sunie?[/QUOTE]
Iwonko, dziekujemy Ci za dobre chęci.
Mam nadzieję, że z Natalcią juz wszystko porządku.

Link to comment
Share on other sites

Barb -Natalię nadal karmię, więc poradziła sobie z przeziębieniem wspaniale i aż mi się nie chce wierzyć, ale już jest super.

a ja... poległam :(

Myślę wciąż o suniach...
o tym.... czy nie stało się to, co z Cliffem.. ;(
jak mnie to smuci............
te biedulki nie mają szczęścia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Barb -Natalię nadal karmię, więc poradziła sobie z przeziębieniem wspaniale i aż mi się nie chce wierzyć, ale już jest super.

a ja... poległam :(

Myślę wciąż o suniach...
o tym.... czy nie stało się to, co z Cliffem.. ;(
jak mnie to smuci............
te biedulki nie mają szczęścia...[/QUOTE]
[SIZE=1]Natalka jest karmiona wyłącznie naturalnie ? Masz na tyle pokarmu ?[/SIZE]
(jeśli to zbyt osobiste pytanie to przejdziemy na PW)

Gdy jakiś pies(kot) ze schroniska odchodzi za TM to jest to udokumentowane na schroniskowej stronce. A póki co tam ich nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Schroniska w Orzechowcach do bezdomnego jamnika - z chroym kręgoslupem - od postu 7972http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319bardzo potrzebne najdrobniejsze nawet wsparcie finansowe, pomoc w oglaszaniu, rozsyłaniu wątku itp.Kopiuję tu apel Stowarzyszenia nadzieja pod opieką ktorego jest piesek[quote name='weronika1']Potrzebuję pilnie pomocy!!! Mamy jamnisia , który przestał chodzić na tylne łapki.:-( Dziś w nocy będzie operowany w Rzeszowie . Operacja ma kosztować 1800 zł + pobyt . Błagam jeśli ktoś może nam pomóc finansowo , proszę o wpłatę na konto :[COLOR=black][FONT=Verdana]Nr [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]03 109 02750 00000001 09476 057[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu Stowarzyszenie Ochrony ZwierzAt"NADZIEJA" z dopiskiem na operację jamnika. Kto nie ma możliwosci wpłaty , proszę trzymajcie kciuki aby sie udała operacja .[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Zapraszam na wątek Schroniska w Orzechowcach do bezdomnego jamnika - z chroym kręgoslupem - od postu 7972http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319bardzo potrzebne najdrobniejsze nawet wsparcie finansowe, pomoc w oglaszaniu, rozsyłaniu wątku itp.Kopiuję tu apel Stowarzyszenia nadzieja pod opieką ktorego jest piesek[/QUOTE][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']:-(
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=9&Itemid=22[/URL][/QUOTE]

:(:(:(

jakie to smutne i niesprawiedliwe... :(:(:(

tyle lat w schronie, tyle lat razem...

biedna Cindy, pewnie tęskni teraz za Jenny... została sama... :(:(:(

żegnaj Jenny... tu na ziemi nie zaznałaś szczęście, nie dane ci było poczuć, co to bliskość człowieka...
ale teraz... teraz już jesteś szczęśliwa za TM...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']kurde, że też nie ma żadnych wolontariuszy tam :(:(:( a może jakiś DT dla Candy??[/QUOTE]
Wolontariusze są ale nie ma ich na dogo.

Natomiast na wątku głownym Schroniska w Orzechowcach Stowarzyszenie Nadzieja z Przemysla prosi opomoc dla bezdomnego jamniczka. Link w poscie 809.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję maarit za informację. Jeśli będę mógł w nocy zmienię tytuł.

Myślę, że domem Jenny było schronisko. Może wydać Wam to się dziwne, ale wierzę, że nie była w Orzechowcach zwykłym numerkiem. Miała jak każdy pies swój świat i swoje kąty. To było jej życie. Inne od tego jakie my byśmy dla niej chcieli, ale jej i sądzę, że potrafiła je zaakceptować.

Jenny. Żegnaj Przyjacielu Psie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[IMG]http://www.gify.nep.pl/gify/przyroda/choinki/3.gif[/IMG]

[COLOR=#0000ff][FONT='comic sans ms'][SIZE=3][B]Wszystkim którzy ciepło myślą o zwierzakach ze schroniska w Orzechowcach życzę zdrowych i radosnych Świąt :) a psiakom - nowych, kochających domków. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...