Jump to content
Dogomania

Zootechnika


Rafola

Recommended Posts

Ja jestem na zootech. w Lublinie. Jak na razie dla mnie to całkowite luzy. Chemia bardzo fajna, w sumie większość miałam w LO, więc teraz to takie powtarzanie.
Anatomia - pierwszy kolos zaliczony. Wykładowca wymagający i z jego 2 grup zaliczeniowych zdała tylko 1 osoba. ;) Mnie się trafił kto inny, więc było łatwiej. :D
Zoologia, dobrostan - bardzo przyjemne :) Mikrobiologia dosyć szczegółowa, rysunki muszą być dokładne, ale w sumie też jest na niej miło. Chemia rolna - niesamowicie nudny przedmiot.
Czasu wolnego mam dużo, nauki niewiele. Luzackie życie studenta :D

Link to comment
Share on other sites

prawidłowa odpowidź na Cwiczeniach z chemii nie woda a Śnieg !!!!!!!
Pozwólcie następna zagadka autentyczne moje pytanie na egzaminie z hodowli bydła ,Co pani jako zootechnik rano wchodzac do obory zrobi jako pierwsze ? /żeby bylo ciekawiej funduję dla zwycięscy nagrodę w postaci 250 g psich ciasteczek własnej roboty wchodzicie w to ?/

Link to comment
Share on other sites

Zmęczony pewnie był po ciężkiej nocy ;) Biofizyki znowu chyba dziś nie zaliczyłam. Tzn wejściówki. Już druga na minusie. Przygotowałam sie z jednego ćwiczenia nie tego co trzeba a drugie pomyliłam.. a idźcie mi z tym przedmiotem. Teraz czeka mnie weekend z zacną biofiz.
TI to jest naprawdę nuda kompletna. Na każdych zajęciach to samo, formatowanie tekstu w wordzie albo tabelki i wykresy w exelu. Dobrze, że już niedługo się z TI pożegnam.

Bejasty już nie mam oryginalnych pomysłów, podpowiedź? :D

Link to comment
Share on other sites

U nas na wykładach jest nawet ok bo babka całkiem nieźle tłumaczy, ale ćwiczenia (na szczęście sa co 2 tyg.) to już porażka, facet chodzi i pyta, czasem jest kartkówka dla wszystkich. U nas jak się 3 razy nie zaliczy to wypad.. :roll:

A TI to zgadzam się nuuda. Dzisiaj nas wyzywał że mamy być inżynierami i nie mamy pomysłów haha. Nikt go nie słuchał. Potem kazał sobie wyobrazić stado owiec i policzyć koszt ich żywienia w okresie zimy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justyska2']Ja jestem na zootech. w Lublinie. Jak na razie dla mnie to całkowite luzy. Chemia bardzo fajna, w sumie większość miałam w LO, więc teraz to takie powtarzanie.
Anatomia - pierwszy kolos zaliczony. Wykładowca wymagający i z jego 2 grup zaliczeniowych zdała tylko 1 osoba. ;) Mnie się trafił kto inny, więc było łatwiej. :D
Zoologia, dobrostan - bardzo przyjemne :) Mikrobiologia dosyć szczegółowa, rysunki muszą być dokładne, ale w sumie też jest na niej miło. Chemia rolna - niesamowicie nudny przedmiot.
Czasu wolnego mam dużo, nauki niewiele. Luzackie życie studenta :D[/QUOTE]Kogo macie z anatomii?
My np chemii rolnej w ogóle nie mieliśmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']nadal nie ! oj grozi oblanie egzaminu .Poczekam na jeszcze 2 odpowiedzi ok ? myślcie myślcie /przyszle/zootechiczki odpowiedż jest zaskakująco prosta.[/QUOTE]

ja już po zootechnice, konsultowałam z TZem też zootechnikiem ;)
pewnie u nas inny zakres materiału :)

może to coś seksistowskiego, ale nie mam pomysłu

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, humorki ;) Chociaż ostatnio na wykładzie błyskał takim dowcipem, że pokładałam się na ławce.
Co do zaliczeń, byłoby inaczej gdyby na wstępie powiedział, że książka też jest przydatna... ale nas poinformowano, że na ćwiczeniach będziemy mieć komplet informacji potrzebnych do zaliczenia, więc poza tą jedną dziewczyną która jakimś cudem wybrnęła wszyscy polegli u niego. Na szczęście na zaliczeniach jest kilka grup i tylko 2 miały z Arcisz.
A tak w ogóle, orientujecie się czy te grupy zaliczeniowe są zawsze takie same, czy co zaliczenie to kto inny nas ocenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...