Jump to content
Dogomania

Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)


Porta Nigra

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Walentyna ma się świetnie. Apetyt ma ogromny, bierze leki, zjada ponad kilogram Indestinala RC dziennie i naprawdę się poprawia. Cały czas dostaje leki. Nie ważyłam jej, ale na oko widać jak psica się zmienia.
Futerko ładnie się błyszczy, tylko z uszami nadal walczymy.

Martwi mnie tylko, że tak bardzo się do nas przyzwyczaja, łazi za mną krok w krok... ciężko się będzie rozstać :-(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za brak zdjęć, ale naprawdę nie dajemy rady czasowo. Staram się jakoś dzielić czas między pracą, domem, dziećm, moimi psami, Walentyną i jej wizytami u weta i szkoleniami, ale brakuje go już na robienie zdjęć i pisanie na forach.

Wala odżyła, bawi się z nami i z psami, wywala brzuch do głaskania, chodzi za mną krok w krok, protestuje gdy zamknę ją w jej pokoiku. Siusia w domu coraz rzadziej, reszta już tylko na dworze.

Zostać z pewnością nie zostanie, bo nasze możliwości jeśli chodzi o ilość psów są już przekroczone, ale domek z pewnością znajdziemy najlepszy. Walentyna zasługuje na to, żeby być jedynym piesekiem do kochania i do tego będziemy dążyć.

Dziękujemy za zainteresowanie, rady i pomoc, to dla nas bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za te kilka dni milczenia, ale byłam na szkoleniu. Walentynka została sobie z moją rodzinką... i totalnie ją rozpuścili. Już nie śpi w swoim pokoju, tylko ze wszystkimi psami w pokoju dziennym, nie daje się zamknąć i szczeka. Bardzo chętnie spędza z psami czas w ogródku i też ma tendencje do pilnowania i podszczekiwania jak coś usłyszy. Z utrzymywaniem czystości już prawie całkiem dobrze, czasami zdarza jej się nasiusiać, ale coraz rzadziej. Ciałka nabiera szybciutko, oprócz specjalnej karmy i lekarstw dostaje bardzo dobre preparaty, które dostaliśmy dla niej z firmy vetfood. Futerko ładnie odrasta, walczymy jeszcze tylko z uszami, ale to tylko kwestia czasu.
1 kwietnia Walentynka ma umówioną sterylką i pod koniec kwietnia spokojnie będzie mogła zamieszkać w nowym domku. Mamy nieśmiałe głosy w tej sprawie, ale chcemy wybrać domek najlepszy więc nadal przyjmujemy zgłoszenia :-).

Fotki obiecuję dziś ;-)

Link to comment
Share on other sites

czekamy na razie, bo chętni już są, wkrótce spotkanie z jednymi...

fot nie mam nowych bo ładowarka do aparatu padła :-(

Wala zwaną Nędzą to pies przedziwny ;-) sika natychmiast po zjedzeniu, trzeba pilnować, żeby nie wycierać, ale już ładnie potrafi wytrzymać całą noc. Jest mistrzynią w byciu zawsze pod nogami i nic jej nie zrazi, można jej mopem, albo szczotką od odkurzacza po nogach jeździć, ona stoi niewzruszona. Wczoraj mój TZ, mało się o nią nie zabił, bo położyła się za nim jak coś robił w kuchni... krok w tył i rozpaczliwa walka o złapanie równowagi... każdy inny pies by odskoczył, ale nie Walentyna :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...