Jump to content
Dogomania

Legowisko dla yorka


pramar

Recommended Posts

Witam. Niedługo moja rodzina powiększy sie o yorkunia. I jestem na etapie wyboru legowiska. Czy możecie mi doradzić jakie byłoby najlepsze. Interesuje mnie jaki kupić odpowiedni kształ, rozmiar i z jakiego materiału. Może jakieś fotki? Pozdrawiam pramar

Link to comment
Share on other sites

Prawda! hehe
Legowisko powinno być najlepiej zrobione z miękkiego materiału, które można wrzucić do pralki. Wiele piesków lubi kłaść mordkę na ściance, więc nie powinna być w miarę wysoka. Jeśli chodzi o wymiar to zasada jest taka - dorosły pies powinien swobodnie położyć się płasko na boku. Teraz na rynku jest tyle legowisk, że jest w czym wybierać:)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Kleo ,po co legowisko ?
I tak po 2 dniach w łóżku spać będzie
Natalka też ma rację,może w dzień zaglądać do legowiska będzie,co do kupna to wszystko co powiedziała Magda jest słuszne,ja dodam jeszcze ,że lepsza byłaby budka ,gdyż jest zabudowana i psiak będzie się pewniej czuł.
A i czy zamiarzasz zakupić psa z rodowodem mam nadzieję ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rizo'][URL]http://www.ubrankadlapsow.com/legowiska/exclusive.html[/URL] te legowska są super ,sama takie kupiłam dla moich panien i bardzo lubią tam pobyć ( śpią docelowo i tak w łóżku )[/QUOTE]

śliczności

[quote name='Borówka16']
A i czy zamiarzasz zakupić psa z rodowodem mam nadzieję ?[/QUOTE]

oczywiście :)

Po tym jak miałam problem z odzwyczajeniem boksera ( z tych większych) od spania w łóżku mam negatywne nastawienie do spania psa w łóżku.
Ale obawiam sie, ze na planach sie skończy. Tak czy siak chcę, zeby miał miejsce gdzie może sie położyć jak sie nas wkurzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem legowisko powinno byc. To jest miejsce psa i tylko psa (chociaz moja corka tez tam przebywa czasami). Nasz Dakar spi w nocy ze mna ( nie mysl, ze u Ciebie bedzie inaczej i nie chodzi o to, ze zle go wychowasz one po prostu sa takie kochane...) ale w dzien bardzo lubi swoje miejsce jak niedobra pancia kolderke schowa :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Yorki najlepiej lubią nasze łóżka :) Dlaczego ? bo jest im ciepło i przytulnie a na dodatek czują bliskość swojego pana. Większości z nas nie przeszkadza jak mały york śpi w łóżku zwinięty w podkówkę jednak problem może być o wiele gorszy jeśli mamy kilka piesków w domu :) dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup miękkiego i zabudowanego legowiska. Agatka123 ma rację - ponoć oponki są najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To fakt, oponki są najlepsze. Ja znalazłam bardzo ładne tutaj [URL]http://www.york-shop.pl/legowiska/legowiska-oponki.html[/URL] spora kolekcja i co ważne posłania uszyte z różnych materiałów, począwszy od bawełny a skończywszy na futerku. Oczywiście to tylko jeden z działów legowisk dla yorków :) w tym sklepie mają ich o wiele więcej więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla swojego yorka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...