Jump to content
Dogomania

obóz Canis Sapiens


Klaudica

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie- czemu osoba poniżej 16 lat nie może pojechać za zgodą rodziców? Moja mama mogłaby nawet zadzwonić i wszytko powiedzieć itp... Nam ten obóz jeszcze o tyle by się przydał, że są zajęcia wodne- Daisy sie troche boi wody, może by ktoś nam pomógl, ale co z tego, jeśli trzeba opiekuna -.- A opiekun dorosly moze jakby wziac pod opieke np. 2 osoby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.'] A ja mam pytanie- czemu osoba poniżej 16 lat nie może pojechać za zgodą rodziców? Moja mama mogłaby nawet zadzwonić i wszytko powiedzieć itp...[/QUOTE]

Powodów jest kilka. Ale przede wszystkim dlatego, że nie jest to kolonia z wszelkimi wymogami jakie powinna spełniać, z pozwoleniem kuratora oswiaty i spełnieniem wielu innych przepisów. Taki kraj ;) Nikt z nas instruktorów nie ma uprawnień pedagogicznych.

[QUOTE]A opiekun dorosly moze jakby wziac pod opieke np. 2 osoby?[/QUOTE]

A może brać i całą gromadkę ;) Byle był za nią odpowiedzialny.

Link to comment
Share on other sites

Ja raczej nie pojadę. Szkoda że od 16. Tak to nikogo nie znajdę :/

A ja w niedzielę przyjdę do psioka na agility, bo chcę się zapisać :P Tzn. mama sądzi, że to z Rumi za daleko i bardziej na BAT by mnie zapisała, ale ja chcę na psioka, bo kogoś będę znała (guptasek) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No trudno żebyśmy do innych ludzi dawały kontakt, nie wyobrażam sobie. Poza tym jak troszkę jeszcze pożyjesz to zobaczysz, że wcale nie jest tak fajnie brać za kogoś odpowiedzialność ;)

Na pierwsze dwa obozy zostało nam jeszcze po dwa miejsca do kompletu, na obydwa turnusy Fabryki Talentów po 4 miejsca z psem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...