Jump to content
Dogomania

obóz Canis Sapiens


Klaudica

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już się odzywam ;) Informacje szczegółowe już zaczynamy umieszczać na naszej stronie. Można już zgłaszać się na obóz lipcowy dla gr.VIII FCI. Tam wszystko jest już dopracowane.
Pozostałe jeszcze dziś będą.
Złą wiadomość mamy dla osób niepełnoletnich poniżej 16 roku życia. Niestety nie możemy zgodnie z obowiązującymi normami przyjmować na obóz osób poniżej 16 roku życia bez dorosłego opiekuna. Przykro mi :(

Link to comment
Share on other sites

Już się odzywam ;) Informacje szczegółowe już zaczynamy umieszczać na naszej stronie. Można już zgłaszać się na obóz lipcowy dla gr.VIII FCI. Tam wszystko jest już dopracowane.
Pozostałe jeszcze dziś będą.
Złą wiadomość mamy dla osób niepełnoletnich poniżej 16 roku życia. Niestety nie możemy zgodnie z obowiązującymi normami przyjmować na obóz osób poniżej 16 roku życia bez dorosłego opiekuna. Przykro mi :(

Link to comment
Share on other sites

Już się odzywam ;) Informacje szczegółowe już zaczynamy umieszczać na naszej stronie. Można już zgłaszać się na obóz lipcowy dla gr.VIII FCI. Tam wszystko jest już dopracowane.
Pozostałe jeszcze dziś będą.
Złą wiadomość mamy dla osób niepełnoletnich poniżej 16 roku życia. Niestety nie możemy zgodnie z obowiązującymi normami przyjmować na obóz osób poniżej 16 roku życia bez dorosłego opiekuna. Przykro mi :(

Link to comment
Share on other sites

Uwaga! Mój samochód się zepsuł i agility w niedzielę się zaczyna, o 11,00.
Przepraszam, że w tym temacie ale tu zgłaszało kilka osób chęć udziału. Marysia, tym razem nie mogę cię zabrać spod Auchan, ale jak się autko naprawi to znów mogę zabierać tak jak w ub roku.

Jeżeli chodzi o opiekę osoby pełnoletniej to oczywiście nie musi chodzić z uczestnikiem obozu na zajęcia. Zresztą wcale nie musi chodzić za uczestnikiem ;) Ma po prostu być za tę osobę odpowiedzialna :)

Zwróćcie uwagę, że nastąpiła mała zmiana miejsca pobytu. Po prostu w końcu znalazłyśmy miejsce idealne. Teraz wszyscy mają blisko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniasek']Uwaga! Mój samochód się zepsuł i agility w niedzielę się zaczyna, o 11,00.
Przepraszam, że w tym temacie ale tu zgłaszało kilka osób chęć udziału. Marysia, tym razem nie mogę cię zabrać spod Auchan, ale jak się autko naprawi to znów mogę zabierać tak jak w ub roku.

Jeżeli chodzi o opiekę osoby pełnoletniej to oczywiście nie musi chodzić z uczestnikiem obozu na zajęcia. Zresztą wcale nie musi chodzić za uczestnikiem ;) Ma po prostu być za tę osobę odpowiedzialna :)

Zwróćcie uwagę, że nastąpiła mała zmiana miejsca pobytu. Po prostu w końcu znalazłyśmy miejsce idealne. Teraz wszyscy mają blisko ;)[/QUOTE]

no to się widzimy w niedziele na torze ; )
A ja już na 99% mam opiekuna .!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził :D Jedni przesyłają nam maile dziękując za zmianę miejsca a inni żałują ;) Pociągi do Konina też jeżdżą. Z Północy najlepiej jechać do Poznania i z Poznania do Konina (niemal co godzinę jest połączenie). Z Konina odbieramy samochodem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniasek']Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził :D Jedni przesyłają nam maile dziękując za zmianę miejsca a inni żałują ;) Pociągi do Konina też jeżdżą. Z Północy najlepiej jechać do Poznania i z Poznania do Konina (niemal co godzinę jest połączenie). Z Konina odbieramy samochodem.[/QUOTE]

Ja jechałabym sama, więc pewnie bym sie nie połapała. Zresztą mama mnie nie puści pociągiem, jak już to pks.

Do konina mam 6 godzin. Do Białego jeszcze więcej xD .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...