Jump to content
Dogomania

obóz Canis Sapiens


Klaudica

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To znaczy ja nie byłam ale rozmawiałam z treserką , i ona mi opowiadała o tym obozie i wydaje sie fajny ,
i ogólnie ona nas uczy agility i ma suuuper podejście do psa [do każdego indywidualne]
a tak wgl. to mi sie wydawało że to trwa 2 tygodnie ;p
No moze mi sie wydawało ; ]
i jeśli bym jechała na ten obóz to z cockerkiem . [ może w końcu bym sie z nim zżyła xD ]
TO jest tak w okolicach Gdańska ,
A i mam 15 lat ;d

Link to comment
Share on other sites

W okolicach Gdańska?! Extra! Ja pomorze to mi to w smak! Tylko ile kosztuje? Chyba nikt nie wiem, nie? Ja napisałam do p. Moniki, ale jestem strasznie niecierpliwa! Masakra!
Guptasek, ja z Jazzowcem z chęcią też bym się bardziej zżyła. Bo woli moją mamę :( A ja go tak kocham! Tyle czasu zbierałam kasę na tego niewdzięcznika! xD przesadzam! Jak zwykle!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Claudia_Jazz']W okolicach Gdańska?! Extra! Ja pomorze to mi to w smak! Tylko ile kosztuje? Chyba nikt nie wiem, nie? Ja napisałam do p. Moniki, ale jestem strasznie niecierpliwa! Masakra!
Guptasek, ja z Jazzowcem z chęcią też bym się bardziej zżyła. Bo woli moją mamę :( A ja go tak kocham! Tyle czasu zbierałam kasę na tego niewdzięcznika! xD przesadzam! Jak zwykle![/QUOTE]

W sumie to nie wiem ile to kosztuje , A do p.Moniki na co napisałaś ? ;D
Masz psa czy suke i czy rasowy ?;D
I ile masz lat ?

Link to comment
Share on other sites

Maila. A właśnie! Jak w tym psioku jest? Ja się chciałam we wrześniu zapytać, ale zapomniałam truć mamie :D Teraz podbijamy wiosnę - frisbee i agility! No i się zastanawiam, bo w wakacje na wystawie dostałam ulotkę z psioka i już byłam napalona na te zajęcia agilitowe! I to na tej wystawie pokochałam psie sporty ;]

Link to comment
Share on other sites

Ok! Ustalone! xD Mama sama mi proponowała i była opowieść : "I jak już będziecie umieli to będziemy jeździć z Jazzem na takie zawody. Będziecie startować i pierwsze miejsca zajmować.". Jasnee! Z Jazzem pierwsze miejsce? Niemożliwe! No ale tu w końcu chodzi o dobrą zabawę nie? Tylko z posłuszeństwem u nas cienko, ale robimy co możemy! xD

Link to comment
Share on other sites

Czesc Dziewczyny
Informacje o obozie organizowanym przez Canis Sapiens a raczej obozach bliższe pojawią się na stronie do końca lipca. Wiemy co będziemy robić ale nie wiemy jeszcze dokładnie gdzie. A że nie wiemy gdzie to nie znamy ceny ;) Szukamy lepszego miejsca bardziej w centrum Polski. Tamto miejsce, gdzie byliśmy w ub roku było super ale dużo osób narzekało na odległość. Chociaz dla chcących odległosć nie jest przeszkodą bo mieliśmy obozowiczów nawet z Luksemburga :)
W tym roku na pewno odbędą się: w maju kilkudniowy obóz obedience+tropienie, w lipcu tygodniowy obóz dla 8 grupy (nacisk na pracę w wodzie, tropienie i obedience), w sierpniu dwa tygodniowe obozy z cyklu Fabryka Talentów, czyli tak jak w ub.roku.

Guptasek, z agility w Psioku ruszamy w marcu jak tylko roztopi się śnieg (i naprawi się mój samochód ;)) :)

Link to comment
Share on other sites

Tak Klaudia Bardzo ładny Jazzowaty Avatar .!:razz:
Kurcze , strasznie długo trzeba czekać na więcej informacji ! Mi mama truje żebym jechała za granice na obóz a nie na obóz z psem :mad:Ale jak jej mówie że to tańsze od wandrusa to przynajmniej nie narzeka :p No i , że nie będę się nudziła chodząc z psem w kółko na smyczy i w kagańcu :mad:
teraz to już pozostaje nadzieja że śnieg się roztopi baaaardzo szybko .! Ni i że Pani Autko się naprawi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja też tak chcę ^^ Marycha to pojedziemy razem :D
Jak powiedziałam mamie że chcę na Wandrusa to ona powiedziała, że lepiej by było gdybym pojechała na harcerski do Potęgowa. Te obozy to są najgorsze wspomnienia z mojego życia! Namioty, które chyba od XVIII wieku są używane, takie same łóżka polowe, 20 cm żuki które raz narobiły mojej przyjaciółce na spodnie :D, toi toie, syf, kiła i mogiła :D NIGDY WIĘCEJ!
No ale tu jako takie warunki chociaż są :):):)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ja znowu nie chce nic mówić, ale... założyliście temat o Canis Sapiens i przeszliście na temat obozów harcesrkich, toy toyów i w ogóle. -.-'' Na forum jest OFF TOP, więc nie widzę problemu, żeby tam pogadać o takich rzeczach. A zresztą. Myślę, że tutaj ktoś nie rozumie idei forów dyskusyjnych.
Nie było tematu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...