Jump to content
Dogomania

Straż dla zwierząt- poszukiwani chętni do pracy !!!!! KRAKÓW


yolencia

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

pieniądze ? pozwolenie na zbiórkę załatwić i zbierać! idźcie do TOZu, zadzwońcie do Kaliskiego Help Animals - wprowadzą was w temat i pomogą wystartować , a później to już będzie z górki ;) jak jest kilka osób chętnych to już coś ;) zrobić zebranie, założyć stowarzyszenie i działać ;)

Link to comment
Share on other sites

No! Łał! To się nazywa obeznanie z tematem! zapamiętam. ZAPAMIĘTAM. Ze zbiórką może być gorzej bo wiem, że jak się prosi o datek dla schroniska to dosłownie trzeba żebrać przy bogatych ludziach! Straaaszne. Nic nie dadzą. Biedniejsi zawsze mają. Ostatnio nawet jakiś mały chłopczyk dał mi 5 groszy i się uśmiechnął i przeprosił, że nie ma więcej. :) Słodkie to było. A ci, dorośli to zaczynają wrzeszczeć, że są ważniejsze sprawy, że dzieci głodują w Afryce, że wody nie mają :(

I tak dziękuję bardzo!

Link to comment
Share on other sites

zbiórka ? zróbcie koszulki jednakowe ( są naprasowywanki które można samemu w domu zrobić ) idźcie w miasto w dzień "targowy" najlepiej sobota, zróbcie puszki i zbierajcie do puszek ( oczywiście najpierw musicie od UM uzyskać pozwolenie ) ... u mnie mieście były takie akcje organizowane - 3 grupy po 2-3 osoby + pies ze schroniska ( z bandamką napisem "szukam domu" ) - średnio było około 1000-1500 zł uzbierane na każdej takiej "akcji" - oczywiście wszystko pod patronatem stowarzyszenia - później trzeba opublikować w gazecie ile zostało zebrane.... Bydgoszcz chyba większe miasto niż Ostrów ;) dla chcącego nic trudnego :D

i nie chodzić do bogatszych ludzi .. bo przeważnie oni mają innych głęboko.... i nie zrażać ię jak ktoś zbeszta albo powie że są dzieci bezdomne albo że wszystkie bezdomne psy należy usypiać ...

miłośnicy zwierzaków zawsze grosza jakiegoś wrzucą ;)

Link to comment
Share on other sites

1500 złotych???!!! To ogrom pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My tam NAPRAWDĘ MAŁO DOSTANIEMY. Chociaż pomysły masz niezłe, ale jak teraz wiem, że tyle dostajecie to ręce mi opadły - wstyd Bydgoszczanie przynoszą :) Zabieram się do pracy

PS
Zapraszam do Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy 17 kwietnia - będziemy chodzić w środku, po sklepach z psami ze schroniska i nakłaniać tych bazdusznych Bydgoszczan do adopcji :P Godz. 12-14. Szykuje się też mały pokaz wyszkolenia "schroniskowców" w programie Lira ZAPRASZAM - będzie obowiązkowo zbiórka pieniędzy!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W Gdańsku na miejsce zlikwidowanej przez Jandę Straży powstał:
[URL="http://tpopz.pl/kontakt/index.php/jak-mozesz-pomoc"][IMG]http://tpopz.pl/files/2712/6953/4367/zastanawiales-sie-kiedys.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.facebook.com/pages/Trojmiejski-Patrol-Obrony-Praw-Zwierzat/330383224080"]Trójmiejski Patrol Obrony Praw Zwierząt[/URL] on Facebook

[B]TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT[/B]

Al. Gen. Hallera Józefa 2a
80-401 Gdańsk
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel.: 0 516 60 94 94
Nr konta:
76 1940 1076 3055 7941 0000 0000
KRS: 0000307015
NIP: 584-26-56-749



[B]Kontakt[/B]

Nasze dane kontaktowe:

TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
80-401 Gdańsk Al. Gen. Hallera Józefa 2a

Jestem pewna,że ludzie którzy tam pracują są miłośnikami zwierząt i wszystko co robią wynika z potrzeby serca ,a nie z niespełnionych ambicji.
Jeśli ktoś mieszka w okolicy ,a chce pomóc zwierzakom ,będzie tam zawsze miło widziany.
Można też do końca kwietnia oddać swój 1% na tą organizację .POLECAM Z RĘKĄ NA SERCU

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='44margo']Ludzie czy umiecie czytać? W KRAKOWIE NIE MA STRAŻY OD KILKU LAT ,ZLIKWIDOWAŁ JĄ JANDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK SAMO JAK W GDAŃSKU I W KATOWICACH ...[/Q tu tez jestes ? u nas juz sie wykrzyczales-las :) uwazajcie na 44 margo sieje bzdury !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozena1964'][quote name='44margo']Ludzie czy umiecie czytać? W KRAKOWIE NIE MA STRAŻY OD KILKU LAT ,ZLIKWIDOWAŁ JĄ JANDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK SAMO JAK W GDAŃSKU I W KATOWICACH ...[/Q tu tez jestes ? u nas juz sie wykrzyczales-las :) uwazajcie na 44 margo sieje bzdury ![/QUOTE]

A ty to jakas gapa jesteś ,bo ja tu jetem od zawsze :(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='annia1923']wie ktoś może o co dokładnie chodzi w tym ogłoszeniu odnośnie straż dla zwierząt ?;)[/QUOTE]
No myślę, że pierwszy post jest bardzo czytelnie napisany. Jeśli chodzi o więcej informacji na temat samej SdZ proszę wejść na podaną stronę. (wszystko zamieszczone w pierwszym poście)
Myślę jednak, że ten temat jest już nieaktualny... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...