Jump to content
Dogomania

kopiować czy nie?


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

  • Replies 790
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marzena S']Tego nie napisałam ja... Gdybyś przeczytała uważnie mój post, mogłabyś to zauważyć ;)[/quote]
przeczytałam uważnie,zapewniam.
A dlatego wycięłam to zdanie bo jakoś nie widzę,żeby zostało wcielone to w życie.Stąd moje hmmm... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']przeczytałam uważnie,zapewniam.
A dlatego wycięłam to zdanie bo jakoś nie widzę,żeby zostało wcielone to w życie.Stąd moje hmmm... ;)[/quote]
Jak podasz namiary na weta, który kopiował Twojego psa to zmienisz zdanie

Link to comment
Share on other sites

Bez sensu się ta dyskusja zrobiła. Odnoszę wrażenie, że niektóre osoby bawią takie słowne przepychanki.

Ja ze swojej strony nigdy nie kupię kopiowanego psa ani niczego nie obetnę moim psom (chyba żeby były ewidentne wskazania lekarza wet). Całe szczęście obecnie mam psy którym się niczego nie kopiuje ale w przyszłości może jeszcze wrócę do rasy której się uszki kopiowało.

Jestem przeciwna kopiowaniu ale nikogo na siłę nawracać nie będę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Zauważylam że osobą akceptującym kopiowanie brakuje powoli argumentów a że muszą postawić na swim to się czepiają i starają upokorzyć drugą stronę dyskusji ;)[/quote]

[quote name='Jasiek'][B][COLOR=SeaGreen]xxxxxxxxxxx[/COLOR][/B]
Skopiujta sobie tego posta bo mod go znowu wychlasta:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Może sie nie czepiają, ale reprezentują pewien stały poziom:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Osoby popierające kopiowanie naprawdę zaczynają bawić się w gierki zamiast rzetelnie odpowiadać na pytania...

Zaraz sie pewnie dowiem, ze 'nie mam o tym pojęcia' ale to chyba oczywiste. Kopiowanie to po prostu odrąbywanie pieskom kawałków ciała. Nie można nie uznać tego za krzywdzenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Zaraz sie pewnie dowiem, ze 'nie mam o tym pojęcia' ale to chyba oczywiste.[/quote]
Nie, ale dowiesz się że:

[COLOR=red][I]"[B]Nas 'sąsiad' z piwnicy wygonił[/B][/I][/COLOR]
[B][COLOR=red][I]Bo nasza 'muzyka' jest wariacka[/I][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][I]A kultura tu podobno jest[/I][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][I]Świadczy o tym nasz wspaniały Dom Kultury :siara:"[/I][/COLOR][/B]
[B][I][/I][/B]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=52--m6JRm2s[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Osoby popierające kopiowanie naprawdę zaczynają bawić się w gierki zamiast rzetelnie odpowiadać na pytania...[/quote]

Moja odpowiedź jest krótka: nie podobają mi się Asty z niekopiowanycm uchem :oops: Głowa jak dla mnie jest bez wyrazu, nic na to nie poradzę, jestem za kopiowaniem. Jedyne co mogę zapewnić mojej suni, która za tydzień będzie miała kopiowane ucho to bardzo dobrego weterynarza i dobrą opiekę po zabiegu.
A teraz czas na gromy po moim poście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no i prosze wszyscy sie kochaja!
a ja kocham Tuatha i Jaska.
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Donaldu Tusku zapowiedzial czas cudow i milosci-mial chlop racje jak widac[/quote]
Ja jestem ciekawa kogo nasze Mody kochają :roll: ?

[COLOR=wheat]/widzę, że są to głównie miłości bez wzajemności :razz: /[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania od Bory']Moja odpowiedź jest krótka: nie podobają mi się Asty z niekopiowanycm uchem :oops: Głowa jak dla mnie jest bez wyrazu, nic na to nie poradzę, jestem za kopiowaniem. Jedyne co mogę zapewnić mojej suni, która za tydzień będzie miała kopiowane ucho to bardzo dobrego weterynarza i dobrą opiekę po zabiegu.
A teraz czas na gromy po moim poście ;)[/quote]

Mnie sie BARDZO podobaja na trzech nozkach :evil_lol:
nic na to nie poradze musze odrabac ,
no jedynie zrobi to dobry wet :diabloti:
A corka za krotkiej szyi nie ma ???? tez jest na to sposob :roll:

Ot podoba sie !!!!!!! i to wystarczy by zadac bol zwierzeciu :crazyeye::shake:
Bezmyslnie i bezdusznie bezbronne zwierze okaleczyc bo takie mi sie podoba.
SREDNIOWIECZE !!!!!!!!

Przeczytaj sobie i sie zastanow :mad:

[quote name='"Barbelka"']Czyli niema ciecia uszu w Angli od 9/4/1898, 110 lat za miesiac.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...