Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Ludziska czy wy też macie problem z dogo? A dokładnie nie potraficie przevhodzić na inne strony w wątkach? Ja mam tak od wczoraj. Wchodzę w wątek, wyskakuje mi przerwsza strona i jak chcę przejść gdziekolwiek dalej to nie umiem. Dopiero po kilku chwilach wyskakuje mi komunikat, żę mam ileś tam nieprzeczytanych postów i "idź do ostatniego postu" i jak na to kliknę to działą...

To tylko mój komp czy u wszystkich?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Patikujek napisał:

Ludziska czy wy też macie problem z dogo? A dokładnie nie potraficie przevhodzić na inne strony w wątkach? Ja mam tak od wczoraj. Wchodzę w wątek, wyskakuje mi przerwsza strona i jak chcę przejść gdziekolwiek dalej to nie umiem. Dopiero po kilku chwilach wyskakuje mi komunikat, żę mam ileś tam nieprzeczytanych postów i "idź do ostatniego postu" i jak na to kliknę to działą...

To tylko mój komp czy u wszystkich?

U wszystkich tak jest.:(

Uciążliwy to sposób ale.. jeśli chcesz przejść do jakiejś strony  np nr 10-ty można zrobić to tak.

1. Na pasku adresu przy "tekście page=jest cyfra. Ta cyfra oznacza na której stronie jesteśmy.

.strona.png.afca24b727accb8480182bf79d077916.png

2. tę cyfrę można zmienić tam na np 10. Jeśli chcemy przejść na tę właśnie stronę.

Zgłosiłam wczoraj problem, ale narazie cisza. :(

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Patikujek napisał:

Ludziska czy wy też macie problem z dogo? A dokładnie nie potraficie przevhodzić na inne strony w wątkach? Ja mam tak od wczoraj. Wchodzę w wątek, wyskakuje mi przerwsza strona i jak chcę przejść gdziekolwiek dalej to nie umiem. Dopiero po kilku chwilach wyskakuje mi komunikat, żę mam ileś tam nieprzeczytanych postów i "idź do ostatniego postu" i jak na to kliknę to działą...

To tylko mój komp czy u wszystkich?

Też tak mam na komórce... :/

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, uxmal napisał:

Zgłaszałyście problem na "kontakt"?

 

Ja jeszcze nie, ale wczoraj weszłam i tak było. Myślałam, że chwilowo, ale teraz tak dalej więc zaraz pozgłaszam. Choć nie wiem czy ktoś reaguje na te zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Zdjęć nadal nie można ładować?

Ja na wątku Wafla nowe zdjęcie normalnie wstawiłam ;) Na początku mi dogo odrzucało i wypluwało, ale w końcu zaskoczyło.

Pięknie zdjęcia ślicznych psów :) 
Ast/pitbull (nie odróżniam) boski!

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, uxmal napisał:

Zdjęć nadal nie można ładować?

Na razie nie próbuję bo po wejściu w linki, które są wyżej można przejrzeć wszystkie foto więc nie ma co ich wstawić jak większość już sobie zobaczyła hahaha

Edit:

Mi się dalej nie udaje nic wstawić wrrrrrr... Ale spróbuję jeszcze zaraz na inny portal wrzucić

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

Na razie nie próbuję bo po wejściu w linki, które są wyżej można przejrzeć wszystkie foto więc nie ma co ich wstawić jak większość już sobie zobaczyła hahaha

Edit:

Mi się dalej nie udaje nic wstawić wrrrrrr... Ale spróbuję jeszcze zaraz na inny portal wrzucić

ide sprawdzić do siebie czy idzie coś wstawić ;)

Link to comment
Share on other sites

Problemy na dogo problemami, ale.....

Wczoraj byłam na rozmowie i dostałam maila, że mam nową pracę huraaaa... Bliżej, lżej i lepsze zarobki plus spore premie - jestem szczęśliwa, bo obecna praca mnie ostatnio wykańczała!

Aż mi się nie chce dziś iść już do pracy

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Patikujek napisał:

Problemy na dogo problemami, ale.....

Wczoraj byłam na rozmowie i dostałam maila, że mam nową pracę huraaaa... Bliżej, lżej i lepsze zarobki plus spore premie - jestem szczęśliwa, bo obecna praca mnie ostatnio wykańczała!

Aż mi się nie chce dziś iść już do pracy

Gratuluję ! :))))Zmiany są potrzebne jak człek dusi się w robocie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...