Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Woooo, ile pięknych fot :D

Co tam Benji nowego Ci zmalował? ;) czy na razie się uspokoił?

W sobotę pośrótował mi zasilać do laptopa i w ten sposób dowiedziałam się że paszczur potrafi wleźć już na kanapę (czego przy mnie nigdy nie zrobił)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Hahaha:) no ja pewnie bym mu zrobiła uroczą kitkę, ale ja to ja:D

Będzie nosił...wkrótce...

Na razie jeszcze się nie da. Jego kudły mają teraz tę paskudną długość, że są już za długie i zasłaniają oczy, ale jednocześnie za krótkie by je spiąć jakoś

Link to comment
Share on other sites

Kiedy normalny człowiek ma czegoś dość to się tego pozbywa, a co robi Patrycja mając męczącego, psychicznego psa? 

.

.

.

.

Bierze drugiego :P hahahahaha

DSC08983.jpg

DSC08987.jpg

DSC08992.jpg

DSC08993.jpg

DSC08995.jpg

DSC08998.jpg

 

Kto rozsupła ten węzeł gordyjski?

DSC09001.jpg

Zterroryzowany Blumek

DSC09005.jpg

DSC09017.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Benji w ogóle nie wwygląda na szczeniaczka :D po zdjęciach widać że jest naprawdę ruchliwy :D 

Blu wydaję się spokojniejszy :)

Uwielbiam te słońce na zdjęciach i te soczyste kolory. Chociaż u nas już robi się za gorąco.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kropi124 napisał:

Benji w ogóle nie wwygląda na szczeniaczka :D po zdjęciach widać że jest naprawdę ruchliwy :D 

Blu wydaję się spokojniejszy :)

Uwielbiam te słońce na zdjęciach i te soczyste kolory. Chociaż u nas już robi się za gorąco.

U nas też takie upały że poszliśmy na ten spacer a trwał on 20 minut bo wszyscy umierali.

Co do ruchliwości to Blu wiecej sie rusza, ale robi to tak bardziej na luzie, natomiast Benji częściej gdzieś odpoczywa, ale jak już ruszy to z powerem na 100%

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Maghda napisał:

Ale fajnie wyglądają :) A póki Benji nie ma dredów to rozczesujesz sierść?

Nie! Zabili by mnie jakby choć szczotką dotknęła. Jego nie można rozczesywać bo się nie będzie dredził. Jednak muszę przyznać, że sama w szoku jestem, że mały ani jednego koltunka nigdy nie miał. A kąpany jest, suszony ręcznikiem, biega , skacze, je.... Z resztą nawet brud po 2 godzinach się wykrusza

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Maghda napisał:

Czyli hodowca sobie nie życzy, tak? A będziesz go wystawiać?

Ja go kupowałam pod wystawy. A hodowca, a właściwie hodowczyni akurat moją dobrą koleżanką jest, więc by się dogadało, no ale przestrzegali żeby nie czesać bo utrudni to dredzenie, a tego bym ja sama nie chciała

Link to comment
Share on other sites

Ostatni weekend był szalony i dalej mam dość, ale było wesoło. Benji odwiedził mamę, a ja poznałam koleżankę, z którą pisze już od pół roku, ale osobiście nie było okazji się poznać.

Niestety Blu nie do końca dogadał sie z koleżanki afem. Nawet była mała ostra spinka, ale koniec końców uważam weekend za udany!

No i zapomniałabym wspomnieć, że wystawę w Lesznie także. Chłopaki spisali się na medal podczas wystawy, Benji na ringu również.

Jedyne co było ciężkie to ta jazda. tym bardziej, że skoro chłopaki się nie dogadali to nie mogli razem jechać z tyłu i w ten sposób Blumek jeździł na kolankach z przodu hahahaha (nadal mam zakwasy :P )

IMG_20180602_103215.jpg

Aff pedofil :P

Cześć dzieci, jestem Zbyszek. Pobawimy się?

DSC09082.jpg

No nie bój się, nie będzie bolało!

DSC09077.jpg

Cuuudo! Wujek Gagi

DSC09093.jpg

To taki chodzący taborecik. Duży taborecik bo nawet Dorotka się za niego dała radę schować

DSC09096.jpg

Blumek w różu <3

DSC09100.jpg

Ile szczeniąt widzisz na obrazku?

DSC09116.jpg

DSC09125.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...