Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

7 minut temu, angineuuka napisał:

Ja to jestem człowiek smutek. Rzadko nie jestem smutna, zawsze mi się powód znajdzie.

Kiedyś taka byłam. Już od paru lat staram się we wszystkim znaleźć plusy i myśleć pozytywnie (jestem zdania, że jak się myśli o złych rzeczach to w końcu to sciagniemy na siebie..) :) Chociaz jesienną depresję mam co roku, która objawia się tym, że rano nie mogę się podnieść z łóżka :p ja potrzebuje słońca, może być - 15 ale jak jest słońce to od razu nastrój mam lepszy :) 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Ania :) napisał:

Kiedyś taka byłam. Już od paru lat staram się we wszystkim znaleźć plusy i myśleć pozytywnie (jestem zdania, że jak się myśli o złych rzeczach to w końcu to sciagniemy na siebie..) :) Chociaz jesienną depresję mam co roku, która objawia się tym, że rano nie mogę się podnieść z łóżka :p ja potrzebuje słońca, może być - 15 ale jak jest słońce to od razu nastrój mam lepszy :) 

Mam dokładnie to samo.  Jak nie ma słońca to się nic nie chce.  Jak dzisiaj na przykład 

Link to comment
Share on other sites

Mieszkając 5 lat w deszczowym Stavanger nauczyłam się, że nie warto uzależniać nastroju od pogody i słońca. bo chyba bym juz dawno popełniła samobójstwo z tymi wiecznymi chmurami tam. Tu gdzie teraz mieszkam jest o wiele więcej słońca ale nawet jak jest pochmurno to staram się, mieć dobry nastrój. No ale właśnie trzeba się STARAĆ bo samo to ciężko przychodzi... 

Link to comment
Share on other sites

Mam dziś dobry humor. Nie dość, że pogoda dopisała i spacerek się udał, to wczoraj przyszło potwierdzenie o zatwierdzeniu zwroty z podatku. Dzięki temu udało mi się wreszcie nowy telefon kupić. Bo ten to jeszcze chwila i doleci do sąsiedniego miasta...ehhh. No , ale wracając do spacerku udało się nam dzisiaj znaleźć nowe fajne miejsce. Jedna rzecz tylko psuła mi dzisiaj humor a dokładnie mój aparat bo go nadal nie lubię a skubany ostatnio strzela fochy z ostrzeniem....

A wracając do spaceru to znudziły mi się okoliczne tereny, więc wsiedliśmy w auto i ruszyliśmy przed siebie w nieznanym nam kierunku. I tak trafiliśmy w okolice stacji pogodowej niedaleko Ernstroda :) Dzis było więcej kręcenia się po łąkach, ale na pewno tam wrócimy by przemaszerować okolicę :)

Pierwsze, wspólne zdjęcie :loveu: (zmieniają co chwila coś na dogo to mogli by w końcu emotki przywrócić )

DSC08258.jpg

DSC08259.jpg

DSC08277.jpg

DSC08284.jpg

DSC08289.jpg

DSC08299.jpg

DSC08300.jpg

DSC08302.jpg

Link to comment
Share on other sites

DSC08362.jpg

DSC08363.jpg

DSC08377.jpg

DSC08380.jpg

DSC08395.jpg

DSC08400.jpg

np. tutaj ostrość poszła się jeb**. I jeszcze na jakiś 150 innych fotach z 300 dzisiejszych. W ogóle ma problem też złapać Benjego. Biały chyba mu sie służy

DSC08405.jpg

I zdjęcie z cyklu mordowanie szczeniaka. Hodowczyni jednak twierdzi, że puli mają gumowe kości i to przezyją, więc się przyzwyczajam do takich widoków hahaha

DSC08408.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

doberek, doberek :) Fajną pogodę macie i tak zielono!! No i psy widać wyluzowane :) fajnie, że tak razem się zakumplowały :)

Dzisiaj był w nocy minus bo drapałam szybę po nocce hahaha, ale ogólnie fakt. Pogoda fajna. A co do zakumplowania, to aż sama jestem w szoku jak oni się dobrali. Benji w ogóle nie chce się ze mną bawić.... Od zabawy jest Blku. Ja mu mogę machać przed nosem każdą zabawką i nic a Blu wystarczy, że pysk zbliży i Benji już leci....

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pluszaczek duży i pluszaczek mały, tititititi :) I czyściutcy. 

Te 2 dolne  zdjęcia akurat zrobione na porannym spacerze i 2 minuty później psy nie były już ani suche ani czyste. Byliśmy na łące z wysoką trawą, gdzie góra mleczy kwitnie i Benji dosłownie żółty do domu wrócił hahah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...