Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

za każdym razem nagradzam na macie, nie sprzątam też mat po każdym kapnięciu na nie także zapach ma,problem w ty, że on na tych brudnych matach chętnie spi i cały już jak siuśki śmierdzi... Łapserdak mały... A ostatnio im częściej go łapię i na matę zanoszę tym bardziej mam wrażenie, że on nie chce się załatwiać przy nas. W sensie jak rano wstaję to ja go pierwsze co namaty i zatrzymuję wtym koncie póki nie zrobi. i on tak potrafi godzinę, czasem aż piszczy bo chce żebym go wypuściła. A jak w końcu odpuszczę to 3 sekundy później robi zaraz obok. Zastanawiam się już nad wywaleniem mat a spróbowanie z gazetami. Bo na te maty to on kompletnie nie chce się załatwiać...

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Marmag napisał:

Dacie rade :) A tak w nawiasie toi widzialam psy w... pampersach.... Katastrofa! Nie ze starszy i popuszcza, tylko samiec w kwiecie wieku znaczyl teren przy suczkach..

Nie no to już porażka :O

 

Czy ktoś może mnie poratować i powie mi jak na tej cholernej nowej dogomanii można podlinkować baner w podpisie, bo mnie za chwilę szlag jasny trafi!

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Marmag napisał:

Dacie rade :) A tak w nawiasie toi widzialam psy w... pampersach.... Katastrofa! Nie ze starszy i popuszcza, tylko samiec w kwiecie wieku znaczyl teren przy suczkach..

pampers czy pampas? :)

41 minut temu, Patikujek napisał:

Nie no to już porażka :O

 

Czy ktoś może mnie poratować i powie mi jak na tej cholernej nowej dogomanii można podlinkować baner w podpisie, bo mnie za chwilę szlag jasny trafi!

nie robi się tego jak kiedyś?

Link to comment
Share on other sites

własnie nie wchodzi mi....

Jak tylko wstawiam linka to zamienia go na zdjęcie, jak chcę podlinkować wstawione zdjęcie to nie idzie, a jak wyłączę automatyczne zamienianie linka na foto to w ogóle zostaje link.... Nie mam już sił

Wypróbowałam już chyba dzisiaj wszystkie znane mi kody html i BB i chyba się poddaję.

Tekst bez problemu da się podlinkować a foto nie umiem

Link to comment
Share on other sites

Aaa... nie wiedzialam ze cos takiego typowo dla psow istnieje, myslalam ze to co widzialam to zwykly pampers tylko inaczej zalozony niz na dzieciaczku, tym bardziej ze on byl bialy, no jak pampers hehe :d ale dobrze wiedziec cos nowego :d 

Pati, smiesznie by Blu wygladal w pampasie hehe

Link to comment
Share on other sites

Jutro pewnie coś pstryknę.  Ostatnio miał kilka cięższych dni więc nie męczyłam go. Ale już mu lepiej więc wrócimy focenia.  W ogóle muszę się pochwalić, że mój inteligencik ( nie dot. siusiania ) coraz ładniej wykonuje komendę miejsce, a dopiero wczoraj zaczęliśmy.  Siad już mu prawie zawsze wychodzi , z leżeć to zależy od humoru. Z tym, że wszystko raczej na gesty jeszcze,  ale i tak się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Boszz jakie on ma madre oczy ale jednoczesnie to ten charakterystyczny, terrierkowy, cwaniacki wzrok!!! :d

A co do dywaniku to ja widze, ze Blu ma super mieciusi, kremowy dywanik a Ty Pati musisz po dywanie z podkladow chodzic! ale Cie sobie ustawil mlody!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...