Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

3 godziny temu, Patikujek napisał:

Neo był moim poprzednim kotem *niestety nie żyje :(  ) A obecny ma wiele imion: w dokumentach jest Severus, Ponoć w poprzednim domu był Maćkiem (to kompletnie nie pasuje), obecnie jest Wampirzątkiem, Mruczkiem, Paskudą, Przytulaskiem lub po prostu mówię do niego Kocie!

Severus fajne imię :)

Link to comment
Share on other sites

O 12.12.2016 o 11:16, Patikujek napisał:

Okazało się, że miał wrodzoną wadę serca i niestety po długiej walce nie udało się. Stan z dnia na dzień się pogarszał, potem doszła jeszcze przepuklina,której przy wadzie nie dało się zoperować... I niestety odszedł... Mój kudłaczek....

ostatnio żadne zwierzęta nie umierają na starość

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Twój MCO miał może HCM? :(

Nie, nie. okazało się, że jakiś ubytek ma. teraz dokładnie nie pamiętam co i gdzie,  ale tak czy inaczej nikt nie chciał się operacji podjąć,  a jak po niedługim czasie doszła przepuklina to już w ogóle mowy nie było 

 

A tak w ogóle to cześć wszystkim 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2016 o 00:25, Patikujek napisał:

Hejka. Mam jakiegoś doła przedświątecznego. Przeglądałam sobie ostatnio stare Baksikowe i Neonowe foty i tak mi smutno teraz...

To była wigilia zaledwie 3 lata temu!

neo%20i%20baks.jpg

A to w zeszłym roku...

_20151225_110233.jpg

Nie mogę uwierzyć, żę w tym roku go ze mną nie będzie...

Współczuję,mój Balto 10 lat w kwietniu będzie jak nie żyje,nadal mi źle i smutno bez Niego :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie się teraz porobiło!!!!!

Suczka w hodowli z której planowałam szczenię nie zaciążyła niestety. Dzisiaj się dowiedziałam....:(

Dostałam jednak od tego hodowcy namiary na inną w której ojcem szczeniąt jest pies z pierwszej hodowli (z tej której chciałam szczyla). Pies od początku bardzo mi się podobał i z wyglądu i charakteru . Dodatkowo suczka z którą ma szczeniaki też mi się podoba (przynajmniej z tego co słyszałam i widzę na fotkach), ale żeby nie było zbyt pięknie jest roblem!

Szczeniaki urodziły się z końcem października, czyli do odbioru początek stycznia! Ja już urlop zaplanowany na kwiecień, tak jak się szczyla spodziewałam i nie wiem co teraz. Niby ogólnie prawie wszystko poza karmą mam, no ale nie wiem czy to w pracy ogarnę. No i z sąsiadami nie mam nic załatwione...

To nie tak miało być! 

No cóż. Jednak skojarzenie mi się podoba, więc łatwo nie odpuszczę okazji i zaraz po świętach będę nacierać na kadrową o urlop!!! Także ludziska trzymajcie proszę kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2016 o 12:15, Patikujek napisał:

U mnie się teraz porobiło!!!!!

Suczka w hodowli z której planowałam szczenię nie zaciążyła niestety. Dzisiaj się dowiedziałam....:(

Dostałam jednak od tego hodowcy namiary na inną w której ojcem szczeniąt jest pies z pierwszej hodowli (z tej której chciałam szczyla). Pies od początku bardzo mi się podobał i z wyglądu i charakteru . Dodatkowo suczka z którą ma szczeniaki też mi się podoba (przynajmniej z tego co słyszałam i widzę na fotkach), ale żeby nie było zbyt pięknie jest roblem!

Szczeniaki urodziły się z końcem października, czyli do odbioru początek stycznia! Ja już urlop zaplanowany na kwiecień, tak jak się szczyla spodziewałam i nie wiem co teraz. Niby ogólnie prawie wszystko poza karmą mam, no ale nie wiem czy to w pracy ogarnę. No i z sąsiadami nie mam nic załatwione...

To nie tak miało być! 

No cóż. Jednak skojarzenie mi się podoba, więc łatwo nie odpuszczę okazji i zaraz po świętach będę nacierać na kadrową o urlop!!! Także ludziska trzymajcie proszę kciuki!

ok,mocno trzymam,powodzenia z całego serca :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...