Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Super foty :D

Ja ufam flexi ale tylko tym starym modelom. Stara flexi classic była i będzie dla mnie najlepsza. Barko miał linkową, która sama w końcu strzeliła, a na sam koniec kupiłam dla bezpiecznych wieczorów 8 m czarną. I jest w stanie nienaruszonym. 

Ale jak mus to mus.

Link to comment
Share on other sites

W końcu dotarł do mnie z przesiadką na Śląsku cudowny komplet od "U milki" Jestem zachwycona, choć mój błąd, że nie zamówiłam minimalnie większej obroży . Ale i tak wygląda pięknie.

Wstawiam fotkę cykaną na szybko (do kompletu jeszcze smycz) - w realu kolory są dużo żywsze jak na foto

20180223_160208.jpg

Jutro na spacerze cyknę może coś porządniejszego :*

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Ania :) napisał:

Podobają mi się te obroże, ale kompletnie im nie ufam :p wydają mi się słabe xd

Może tak na zdjęciach wyglądają, bo na żywo wygląda na pancerną. Z resztą wkrótce się dowiemy

53 minuty temu, *Magda* napisał:

Ładna, choć ja tam wolę psy w łańcuszkach :)

Ja tez lubię łańcuszki, ale jakoś nie mam serca przy mrozie psu łańcuszka kupować i zakładać

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, angineuuka napisał:

to jest trwałe wbrew pozrom ;P 

Mi się podoba ale u kogoś, miałam plecionke i na żywo to dla mnie nie jest to :) 

Dla mniejszego psa jak mój Blu nie wyobrażam sobie tego. Ta ma prawie 4 cm szerokości i grubości ponad pół cm. Jest dość sztywna. Blumowi nie robi to różnicy, ale u mniejszego psa robiło by to za kołnierz ortopedyczny :{

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Patikujek napisał:

Dla mniejszego psa jak mój Blu nie wyobrażam sobie tego. Ta ma prawie 4 cm szerokości i grubości ponad pół cm. Jest dość sztywna. Blumowi nie robi to różnicy, ale u mniejszego psa robiło by to za kołnierz ortopedyczny :{

Ogolnie już o plecionkach mówię ;) znam chi w obroży plecionkowej :D Ale dla mnie to nie jest to. 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie pierwsze co przyszło na myśl to to, czy ta obroża jest dla psa wygodna?

Bo mój to delikatniś jest, większość obróżek mu przeszkada:D

Pewnie nie dla każdego. Blumowi nie robi nic różnicy, ale przypuszczam, że przy delikatnym psie mogłaby go denerwować

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Ania :) napisał:

To się psiaki wyszalały :D 

U nas trochę większy mróz, bo -12 .. 

Jakby tyle było, to żadna siła z domu by mnie nie wyciągnęła :P

No i jeszcze u mnie są wieczne wichury... Wieje tak, że ma się wrażenie iż miliony igiełek twarz przeszywają. jak jest zimniej to się normalnie nie da już

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ania :) napisał:

To się psiaki wyszalały :D 

U nas trochę większy mróz, bo -12 .. 

To gdzie wy mieszkacie? Na pomorzu? 

U nas pod Szczecinem też -12. Nie żeby gdzie indziej nie było mrozów ale podobno tylko na zachodzie i pomorzu miało być tak zimno.

Co do plecionkek, to ja przy moich gamoniach bałabym sie że sie te sznurki powyciągają. 

Super foty :D słońce najlepsze

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kropi124 napisał:

podobno tylko na zachodzie i pomorzu miało być tak zimno.

 

W lubelskim też jest tak zimno, przy granicy z Ukrainą ;)

We Wrcoławiu tylko trochę mroźno, ale przyjemnie dzisiaj :)


Fajne zdjęcia, mnie nadal brak spacerów i terenów zielonych... ehhh...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kropi124 napisał:

To gdzie wy mieszkacie? Na pomorzu? 

U nas pod Szczecinem też -12. Nie żeby gdzie indziej nie było mrozów ale podobno tylko na zachodzie i pomorzu miało być tak zimno.

Co do plecionkek, to ja przy moich gamoniach bałabym sie że sie te sznurki powyciągają. 

Super foty :D słońce najlepsze

Ostrów wlkp. Na spacerze byliśmy o 10 rano i tyle stopni było. Później w dzień było trochę "cieplej" :) no ale dzisiaj w nocy dojdzie na pewno do -15. 

Link to comment
Share on other sites

W Małopolsce też było -12 rano. My wymarzliśmy na spacerze, a na psach temperatura nie zrobiła większego wrażenia. Ważne, że był ich ukochany śnieg ;)

Wpadam z doskoku. Nie mam już czasu na dogo :((( Zaczęłam pracę na etat i ech :(

 

Ciekawa jestem tego przyszłego papika :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Patikujek napisał:

Jak ktoś znajdzie chwilę to niech podrzuci link do tematu "czekamy na szczeniaka" nie tak dawno się tam odzywałam,a teraz go nie widzę. Ani w moich obserwowanych, ani w ogóle....

Tak jakby został usunięty? Weszłam z wyszukiwarki i pojawia się informacja, że strona nie istnieje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...