Jump to content
Dogomania

Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!


Kryska

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Erka, tu największym problemem jest to, że to są działki, do których brama bywa często-gęsto zamknięta. Do tego dochodzą użytkownicy działek, i kobieta zajmująca się Pimpusią. Gamonie znają tych ludzi i, jak pisałem wcześniej, bez nich (a minimum jednego Gamonia) nie bardzo można coś zrobić. A dziewczyny mają teraz urwanie głowy z Krecikiem z Węgrowa i resztą przychówku.
Dwa tygodnie temu wysłałem do nich priv nt. Pimpusi, do dziś nie dostałem odpowiedzi.
Ludzi to by się zebrało, transport jest, tylko kluczowe osoby są niedostępne.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Latanie dziesięciu ludzi po czyjejś działce nie wchodzi w grę. Zabranie szczeniaków bez suni też nie. Suni w tej chwili nic się nie dzieje powiedziałabym, że jest w doskonałej formie. Co do tytułu - jest najbardziej trafny. Przez kilka miesięcy prosiłam o pomoc - bez żadnego odzewu. Niestety nie daję rady robic kilku rzeczy na raz, co nie znaczy, że nikt sie psem nie interesuje
Wiem juz że mogę liczyc na pomoc Pawła i Karoliny i kiedy będzie to wykonalne znów udamy się by łapac sunię

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki zostaly zlapane przez opiekunkę suni podobno 10 dni temu i ida do adopcji na Paluchu. Sunia ma byc wysterylizowana przed wiosenna cieczką. Podobno dostała juz tyermin z Palucha na początek marca. jesli p. Steni uda sie ja zlapac - a myslę,że tak, to częsc problemow zglowy. Poza tym Pimpusia zdrowa wesoła i grubaśna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Szczeniaki zostaly zlapane przez opiekunkę suni podobno 10 dni temu i ida do adopcji na Paluchu.(...) Poza tym Pimpusia zdrowa wesoła i grubaśna[/quote]

No, to w zasadzie dobre wiadomości.:cool3:

[quote name='gamoń']Sunia ma byc wysterylizowana przed wiosenna cieczką. Podobno dostała juz tyermin z Palucha na początek marca. jesli p. Steni uda sie ja zlapac - a myslę,że tak, to częsc problemow zglowy. [/quote]

Byle tylko p. Steni znowu się nie odmieniło:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Szczeniaki zostaly zlapane przez opiekunkę suni podobno 10 dni temu i ida do adopcji na Paluchu. Sunia ma byc wysterylizowana przed wiosenna cieczką. Podobno dostała juz tyermin z Palucha na początek marca. jesli p. Steni uda sie ja zlapac - a myslę,że tak, to częsc problemow zglowy. Poza tym Pimpusia zdrowa wesoła i grubaśna[/quote]
No to bardzo dobre wieści:) Jeśli dojdzie do sterylki to super.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Faktycznie - Krecik chory, Gamoń chory ehhh...U Pimpusi wszystko w najlepszym porządku.Została wysterylizowana, biega dalej po działce swej karmicielki, razem ze swoja przyjaciółką. Jest zdrowa, reguralnie odpchlana i odkleszczana. Może jednak cos do Pani Steni trafiło...

Link to comment
Share on other sites

pani Stenia jest codziennie, nawet w Wigilię i święta, bo ma jeszcze do nakarmiennia 20 kotów. Sunia ma swoja ocieplona bude w której nigdy nie chciała spac.Woli spać w ogrodowym namiocie, który jest przystosowany do tego. Widziałam na własne oczy jak goociepliła na zime i moge powiedziec że faktycznie sie kobiecina postarała. Osloniety dyktami, materac do spania na stole na który sunia wchodzi po ogrodowym krzesle, koce i kołdry.... Niejeden bezdobny marzy o czyms takim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...