Jump to content
Dogomania

szukam dobrej hodowli podhalana:)


mistwalker1006

Recommended Posts

Witam wszystkich wlascicieli podhalanow. Mam takie pytanie, szukam dobrej hodowli podhalana i chcialbym sie zapytac was ktora hodowle mozecie mi zarekomendowac. Wiec od poczadku o mnie, za jakies dwa lata chcialbym sprowqadzic do mnie tutaj szczenie, suczke z rodowodem, z dwoch powodow, zawsze chcialem miec podhalana ( moj dzidek mial psa, jak ja bylem maly i psa zabili jak mialem 4 latka:( i uwierzcie mo do tej pory pamietam:() , i bardzo mi sie ta rasa podoba. teraz mieszkam w miescia lae za jakies dwa lata kupujemy dom i ziemie wiec bede mial warunki zeby trzymac podhalana, a ze bedziemy mieszkac troszeczke na polnoc od Toronto:) jakies 400 km, i ze zima jest mrozna, podhalan z podwojna sierscia nie bedze mial problemow z pogoda. W Kanadzie i USA sa tylko trzy zarejstrowane hodowle podhalanow i tylko jedna jest niedaleko, i nie ma za duzego wyboru.Wolalbym miec psa z Polski. Z gory dziekuje za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj.
Na stronie [url]www.rasypolskie.com[/url] jest spis niemalże wszystkich hodowli podhalanów zarejestrowanych w ZKwP. Są adresy, strony www. Masz dwa lata na wybór. Możesz pooglądać, nawiązać kontakty z różnymi hodowcami i zdecydować, która hodowla odpowiada właśnie Tobie.
I muszę przyznać, że masz rację - najlepsze podhalany są w Polsce :-)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...