Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Ja mam zabierać Henia w czwartek, tak? Potwierdźcie mi.
Od jutra do czwartku nie będę mieć dostępu do internetu, więc tylko telefon, kto ma to ma, kto nie ma to Rodzice Maciusia, Funia, Tola, albo Sacred Piranha dadzą.
Czy ktoś jest dyspozycyjny i pomógłby mi w transporcie Froda i Henia za 1 zamachem? Bo sama jechac z nimi się nie podejmuję, jak się pogryzą albo co to wypadek.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

E.S. glownie to zalezy od Funi, bo to do jej hotelu jedzie Henio. I ja oprocz w sumie forumowej dzialanosci to wiele zrobic nie moge, bo jestem za daleko. Mam nadzieje, ze masz kontakt z Funia ????????????????/
Ja dzisiaj wysle pw. z danymi , zeby mozna bylo wplacic deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']E.S. glownie to zalezy od Funi, bo to do jej hotelu jedzie Henio. I ja oprocz w sumie forumowej dzialanosci to wiele zrobic nie moge, bo jestem za daleko. Mam nadzieje, ze masz kontakt z Funia ????????????????/
Ja dzisiaj wysle pw. z danymi , zeby mozna bylo wplacic deklaracje.[/QUOTE]
Szarotka ... WSTYD !!! od razu widac, że wątku krężlowskiego nie czytałaś, gdzie z Funią wyznałyśmy sobie ku bulwersacji śmiertelnej i nadętej powagi nie-napiszę-kogo miłość wielką, dozgonną i wierną jak pies Pankracy /mod to kurka wyciął, ale szkoda bo dyskusja się pięknie rozwinęła, choć całkiem nie na temat Biedrzyckiej jak się domyślasz :)/ Jasne, że mamy kontakt, już dłuuugo go mamy, stąd ta miłość piękna i kwitnąca:)
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Szarotka ... WSTYD !!! od razu widac, że wątku krężlowskiego nie czytałaś, gdzie z Funią wyznałyśmy sobie ku bulwersacji śmiertelnej i nadętej powagi nie-napiszę-kogo miłość wielką, dozgonną i wierną jak pies Pankracy /mod to kurka wyciął, ale szkoda bo dyskusja się pięknie rozwinęła, choć całkiem nie na temat Biedrzyckiej jak się domyślasz :)/ Jasne, że mamy kontakt, już dłuuugo go mamy, stąd ta miłość piękna i kwitnąca:)
Ewa[/QUOTE]
No niestety przyznam sie ze wstydem, ze nie czytalam :oops: i bardzo sie obawiam, ze moge nie nadrobic z braku czasu :Poland:


[quote name='malibo57']Witam!
Szarotko, czy pierwszy post jest aktualny? Z lektury wnosze, ze brakuje 85 zł stałych. A jaki jest koszt hoteliku? Czy możesz umieścić go również w 1-szym poście?
Ja też lubię porządek i jasność w pierwszym poście;-) Dziękuję![/QUOTE]

Zaraz uaktualnie pierwszy post i policze ile brakuje. Hotelik ma byc 8 zl. za dobe. Czyli chyba 240 zl.

Link to comment
Share on other sites

Ja wierze, ze sie znajdzie. :):)
Zajrzyj tu, bo sytuacja podobna, ale jeszcze do tego zrobila sie dyskusja na temat czy DT powinny brac pieniadze czy nie:great: i watek sie rozmyl:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180252-Ma-szanse-na-DT-jedyny-problem-to-KASA-brakuje-150zA-POMOCY[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...