Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 24.12.2019 o 13:17, natalar napisał:

 

 Tylko nie dało się wrzucać zdjęć na dogomanie:( 

https://www.dogomania.com/forum/topic/351126-bazarek-ptasi-odcinek-5-sezon-2-do-30-i-2020-2000/

Natalar, to jest linku do bazarku na którym nauczono mnie wrzucać zdjęć na dogo.  Nie wiem dlaczego  nie mogłam pobrać zdjęć z fotosika. TZmestudio zaproponował mi inny portal i się udało. Poczytaj nasze posty, może to Ci pomoże. Przedostatnia strona wydarzenia. 

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochane Ciotki, trochę nas tu nie było. Chyba nadal nie umiemy dodawać zdjęć :( ale spieszę donieść, że Heniek spędza duzo czasu na świeżym powietrzy, na ogrodku i na działce w górach. Wyniki z krwi wzorcowe, czasami jednak dokucza mu ta noga, ktora mial dawno temu złamana. Heniek jest pieszczochem, czasami nawet się nie słucha i stał się nawet odważny :) Duzo czasu spędza z naszym 2,5 letnim synem. Takze u Henka wszystko w porządku. Zdjęcia spróbujemy jakos dodać, bo nie wiemy czenu wyskakuje caly czas ten sam błąd, ale niezwiązany z rozmiarem zdjęcia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heniek ma nadal swój pokój i kanapę gdzie spi w nocy, ma legowisko w sypialni rodzicow, ale woli lozko. Dzień spędza na kanapie w salonie i ma tam swoje miejsce. Tak jak na zdjęciu, kiedy ktoś na nim usiądzie, Heniek wciska się za plecy, bo to w końcu jego miejscówka :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Pin by Alina Senechko on Marina Fedotova Pinterest Decoupage ...

 

                                           Tulinkamy Skrbenka i Heniutka 

                   Najcudowniejszy Henryczek swiata

                         Moc pozdrowien calej Henryczkowej rodzince zasylamy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...