Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Przyszła do mnie kolezanka, Henio sie jej bal, ale pilnowal. Jest dzielnym niańkiem :)

A wczoraj kiedy na dworze zaczelo cos trzaskać i strzelać, wskoczył na lozko i chciał oslaniac malego wlasnym ciałem. Mama miała refleks, bo 15 kg to by Michał.chyba jeszcze nie udzwignal:p

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zachwycam się po raz kolejny Waszymi wspólnymi zdjęciami. Jak to jest, że u Was mały Michałek i Henio razem na kanapie ? I nikt Henia z kanapy nie wyrzuca ani nie zamyka w piwnicy bo Michaś pojawił się na świecie ? Ale ja przecież znam odpowiedź ! Wy naprawdę kochacie Henia ! Pozdrawiam cudowny dom Henia i Michałka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja od maleńkości chowałam się z psami, krowami i swinkami i żyje :) Henio ma swoją kanape a my z Michałem tylko sie tam goscilismy na czas wietrzenia w salonie :)

Michał oparl glowe o glowe Henia i ten dzielnie ja trzymal mimo niewygody tylko nie widac tego ma zdjeciu za bardzo. 

Nawet jesli Heniek by nie zaakceptowal dziecka ( a liczylismy sie z tym, bo ma juz swoje lata i nie mial z dziecmi do czynienia plus od juz takich biegajacuch raczej stroni) to w zyciu Henio by kanapy nie stracil. Wszystko jest do wypracowania tylko trzeba chciec i szanowac tez uczucia psa i jeho dotychczasowe przyzwyczajenia. Henio jest na kanape zapraszany zeby nie lezal na ziemi :P takze u nas skrzywienie w druga strone :)

A Michalek ma sie chowac z psami zeby je kochal, szanowal i sie nie bal zwierzat jak juz zacznie rozumniej patrzec na swiat.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elficzkowa napisał:

Zachwycam się po raz kolejny Waszymi wspólnymi zdjęciami. Jak to jest, że u Was mały Michałek i Henio razem na kanapie ? I nikt Henia z kanapy nie wyrzuca ani nie zamyka w piwnicy bo Michaś pojawił się na świecie ? Ale ja przecież znam odpowiedź ! Wy naprawdę kochacie Henia ! Pozdrawiam cudowny dom Henia i Michałka.

Elficzkowa, myśli moje przekazujesz już nie pierwszy raz bravojs0.gifth_0girl_cleanglasses1.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...