Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

14 godzin temu, natalar napisał:

Fajne było to, ze moglysmy byc z nim kiedy dostal "oglupiacza". Nie musial sie denerwować, ze go zostaeiamy samego z obca panią. Takze na dzialanie zastrzyku czekał na kolanach:) 

received_1665162156848312.jpeg

Teraz to norma i szybkie wybudzanie też. Maja takie środki że w każdym wieku można wykonywać zabiegi.  Moja Karę na początku wynosiło się na rękach a pod koniec życia wychodziła z kliniki na piechotę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2017-10-21 o 19:27, andegawenka napisał:

Trzeba Heniutka uteperowac . Pewnie się poczuł łobuziak  jeden. 

A Terri to czyj piesek?

 

Terriego zobaczylam na f.b, byl gdzies u rodziny na Slasku, ale tam bylo 2 i pol letnie dziecko i to nie bardzo szlo. Byl oryginalnie znaleziony biegajacy gdzies luzem z lancuchem na szyi. Kobieta, ktora sie nim zajmuje jest z Wroclawia i trzyma pieski w hotelu pod Krakowe, jak sie okazalo, ze Terri wraca to nie mial gdzie isc. Hotel byl pelny. Zglosil sie ktos na f.b, ze go dowiezie do Krakowa a ja go wzielam do siebie. Akcja byla szybka. Ja akurat bylam na proszonym obiedzie wiec Terri musial chwile poczekac w samochodzie, bo Pani ktora go wiozla zajmuje sie szkoleniem psow i miala zajecia. I tak Terii wyladowal u mnie we wrzesniu - chyba 17, w niedziele wieczorem.  Terus jest slodziakiem i kozica gorska, bo chcial skakac po orzechu w pogoni za wiewiorka :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...